Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bilguun wyznaje: "Miałem depresję. Zacząłem chodzić na terapię"

34
Podziel się

"Zakasałem rękawy i ogarnąłem się do życia. Mam córkę, o którą muszę dbać".

bCZMkKxx

Bilguun Ariunbaatar zaistniał w polskim show biznesie w 2010 roku występując w popularnym programie Szymon Majewski Show. Prezenter nie poradził sobie jednak z szybko zyskaną popularnością i możliwościami. Od dłuższego czasu mówiło się o problemach finansowych oraz zdrowotnych Bilguuna Ariunbaatara. Mieszkanie "śmieszka z telewizji" mieszczące się na Wilanowie trafiło na licytację komorniczą, a ślub z porzuconą zaraz po porodzie dziewczyną stanął pod znakiem zapytania.

Problemy w życiu prezentera zaczęły się po nagłym rozstaniu z partnerką życiową i matką jego 2-letniej córki Antoniny. Wkrótce potem artysta popadł w długi, zdiagnozowano u niego również poważną chorobę autoimmunologiczną, z którą boryka się do dziś. Ariunbaatar nie ukrywa, że wszystkie te problemy odbiły się na jego kondycji psychiczne.

bCZMkKya
KOMENTARZE
(34)
gość
2 lata temu
Każdy ma teraz depresję. 3/4 moich znajomych ma depresję albo stany depresyjne.. W rzeczywistości jak z bliska przyglądam się ich życiu to widać jak na dłoni, ze od lat miotają się nie wiedząc czego tak naprawdę chcą. Chcieli by coś ale się boją. Nie wiedzą jak chcą pracować, gdzie mieszkać, co lubią, czego nie lubią, zapytani o konkrety nie mają zdania albo nie znają odpowiedzi... Kręcą się w życiu kółko, mają po 30-parę lat a poziom rozwoju emocjonalnego jak u 20 latków. Nie umieją za nic wziąć odpowiedzialności, każdy byle drobiazg powoduje w nich załamanie, zamknięcie się w sobie, ucieczkę... i wszystko maja diagnozowane jako "depresję" a ja ich znam i widzę, że po prostu nie umieją poradzić sobie z wyborami w życiu. Nie wiedzą co jest dla nich ważne a co ważniejsze i dlatego nie umieją zbudować podstaw dorosłego zycia, mają poczucie że mogą tak naprawdę wybrać wszystko bo świat stoi otworem a nie wybierają niczego z obawy, ze to będzie zły wybór i trzeba będzie to konsekwencje na klatę. Puścili lejce i ich wóz jedzie sam od wielu juz lat prosto do jakiegoś ciemnego rowu. Wszyscy są pchani do tego samego wora z napisem "depresja" razem z ludźmi naprawdę chorymi, potrzebującymi realnej pomocy lekarza. Ja w większości tych przypadków widzę błędy wychowawcze rodziców, nieumiejętność przyjęcia do wiadomości czym jest dorosłe, odpowiedzialne życie na swój koszt a nie żadną "depresję".
gość
2 lata temu
i co skończyło sie udawanie śmiesznego mongoła?Życie
gość
2 lata temu
No i bardzo dobrze. Nie hejtujmy udzie. Sami byśmy nie chcieli o sobie czytać takich przykrych słów, jak piszemy o innych.
bCZMkKyb
gość
2 lata temu
Bez Majewskiego nie istnieje w show biznesie
gość
2 lata temu
I dobrze ze o tym mowi, jest masa ludzi ktorzy maja podobne problemy
Najnowsze komentarze (34)
gość
2 lata temu
Zapomniałaś napisać, że, żeby pozwalać sobie na "depresję" - to trzeba mieć jeszcze kasę, bo życie kosztuje, mieszkanie, jedzenie....
Gość
2 lata temu
i co skończyło się pajacowanie mongolski cpunie...debila z siebie robisz ale nic dziwnego jak jesteś nacpany....udajesz jaki ty chory no może na mózg...bo diler cie wydal prosiaku..wyskoczył z JURTY mongolskiej i malpe udaje z tym do Afryki tam pasujesz pustaku obleśny
gość
2 lata temu
Czemu zaczynacie znowu promować ta miernotę
gość
2 lata temu
To nie depresja.To były eksperymenty, prawda?Czuł się królem życia.Tylko gdzie z tą twarzą.Twardy upadek i refleksja?
gość
2 lata temu
I super :)
gość
2 lata temu
Jestem prawie pewny, ze Bilgun występował kiedyś e mam talent. Razem z zona i dzieckiem. Wygrał mam talent ! Bo miał taki talent, ze potrafił odtwarzać piosenki mongolskie na strunach głosowych. Pieniądze z wygranej, miały mu pozwolić odwiedzić rodzine z zona i dzieckiem. W taki sposób może trafił do Polski bo skąd się u nad wziął??? Mial tez wtedy jedna jedynkę (ząb) dłuższa od drugiej. Ślad po tym jego występie w mam talent zaginął. Ząb został wyrównany, Po żonie ani śladu... show biznes jest jednak brutalny!!!!!
gość
2 lata temu
Jest oskarżony o narkotyki, i nagle ma depresję, błagam Was co za bzdura, depresja z braku dragow
gość
2 lata temu
Dopóki brał narkotyki było wesoło. Teraz skończył dwie pieniądze, więc czas spojrzeć prawdzie i życiu w oczy. Czyli zwykła odpowiedzialność. Tego nie umieją ludzie obecnie. Jazdy problem, bo rodzice chronili młodzież pod kloszem, urasta do depresji.
bCZMkKxT
gość
2 lata temu
A teraz zostało tylko kozy rżnąć na stepie szerokim 🤣👍
gość
2 lata temu
Mongoł to Mongoł
gość
2 lata temu
zamknęli dealera gwiazd to wpadł w depresję???
gość
2 lata temu
taki sam p***c jak Chajzer
gość
2 lata temu
Naczelny p***c szołbizu.
Cezary P
2 lata temu
Biluś - wciągnij kreskę!!!!!
bCZMkKyv