Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego od trzech dni chodzi w tej samej koszulce: "Śpię przytulona do całego zespołu Afromental"

341
Podziel się

Myślicie, że koledzy Barusia się ucieszą?

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego od trzech dni chodzi w tej samej koszulce: "Śpię przytulona do całego zespołu Afromental"
(ons, Instagram)
bDYexFWZ

Od miesiąca świat walczy z pandemią koronawirusa. Polski rząd wprowadza kolejne obostrzenia, z których najważniejszym jest konieczność niewychodzenia z domu. Dla większości z nas "narodowa kwarantanna" jest bardzo trudnym doświadczeniem. Są jednak osoby, którym taki stan rzeczy sprzyja.

Wydaje się, że Blanka Lipińska i Baron nie mają nic przeciwko przymusowemu zamknięciu w czterech ścianach. Wręcz przeciwnie - ich związek kwitnie w izolacji, a jego rozwój możemy śledzić dzięki relacjom, które Blanka co chwilę wrzuca na InstaStories.

Zobacz także: <h2>Rozżalona Blanka Lipińska ubolewa na Instagramie</h2>
bDYexFXb

Mogliśmy się już dowiedzieć między innymi, że gdy "Baruś wychodzi ze śmieciami, to wraca z kwiatami" oraz że zakochani "produktywnie spędzają noce".

Teraz Blanka zdradziła kolejne szczegóły. W najnowszej relacji - nagrywanej oczywiście prosto z łóżka - opowiada, dlaczego od trzech dni pojawia się na nagraniach w tej samej koszulce z logo Afromental.

bDYexFXh

Dzień dobry, moi kochani, to jest piękny dzień. Wstaliśmy dzisiaj o 11:30. Ja to zostałam obudzona, bo pewnie spałabym do tej pory. Ściągnęłam sobie hybrydę zębami i przeczytałam zarzuty dotyczące tego, że jestem trzeci dzień w tym samym outficie. Nie, to jest mój outfit poranny, ponieważ dowiedziałam się, że każda dziewczyna muzyka powinna nosić koszulkę z jego zespołem, powinna w niej spać albo trenować. Ja nie trenuję, więc śpię, przytulona do całego zespołu Afromental - wyznała.

Myślicie, że koledzy Barona z Afromental się ucieszą?

bDYexFXi
bDYexFXj
bDYexFXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(341)
Anna
rok temu
Nie wiem dlaczego, ale Pani Blanka jest dla mnie tak wstrętna postacią, ze odczuwam dyskomfort patrząc na nią, jest dla mnie bardzo wulgarna, jej wygląd i sposób bycia trochę przypominają mi podstarzała gwiazdę porno klasy C. Czy ktoś tez ma takie odczucia?
Nhgc
rok temu
Wystarczy odwiedzić profil na insta,obejrzeć zdjęcia od ok 2015, wiedzieć coś o Sopockim polswiatku i już się ma pewność kim jest ta pisareczka.
Wito_Sopot
rok temu
dobrze zakonserwowana 40-tka z praktyką w Sopocie
bDYexFXD
😱😱😱😱
rok temu
Od kilku dni, wchodząc na Pudla, widzę artykuły o tej Blance. Dziś niestety ciekawość zwyciężyła. Przeczytałam. Poczułam się za nią zawstydzona 😁
Iga
rok temu
Nie zapomnę jej filmiku z neta jak zrobić facetowi loda 🤦no w sumie się na tym dorobiła więc zapewne zna się na rzeczy
Najnowsze komentarze (341)
Iza
rok temu
Brzydki on brzydka ona wyglada na 50 jakie ona ma wykrzywione usta czy to od smoczka dwoje dziwolagow ona pije wode i on pije wode na przegryzke melona
Nikt
rok temu
Blanka jesteś wielka!
Nikt
rok temu
Śliczna. Filigranowa. Charakterna. Odważna. Odniosła sukces i cieszy się każdym dniem bo jest mądrzejsza od was wszystkich razem wziętych. Każdy z nas ma w sobie dziecko ale wy wolicie to dziecko zabijać własnym jadem. Gratuluję Ci Blania. Dla mnie jestes wielka!!!!!
taka prawda
rok temu
DWA GLUPKI
Torukmakto
rok temu
Poszedł wynieść śmieci, a wrócił z kwiatami ,kwiaciarnie zamknięte, czyżby znalazł na śmietniku ?
ViVias
rok temu
A kogo to obchodzi!!! Zbyt duuuuzo tej pani!!I
Edi
rok temu
Ta baba jest beznadziejna
Betty
rok temu
Ona powinna się zaprzyjaźnić z Edytą Górniak .Są na tym samym poziomie umysłowym. Stare infantylne dziunie.
bDYexFXv
Mak
rok temu
Wulgarna ,odpychająca , tania, totalny lans na szkło tylko nie ma co pokazać fizycznie i intelektualnie.
AntoniAntoni
rok temu
Po prostu jesteś brudaska jak twój Bartuś...
kisiel
rok temu
Ja na ich miejscu wiałbym gdzie pieprz rośnie.
Prawda
rok temu
Blanka, ale Ty nie jesteś już dziewczyną:D tylko kobita w średnim wieku:)
Asertywny
rok temu
Bo się zesrała
Lola
rok temu
to co wyprawiali w Zatoce sztuki to jest karalne. Sutenerstwo s ofiarami dziewczynki często 12-13 letnie. Może ma pani Bianka wiedzę na temat zaginionej Iwony Wieczorek?
...
Następna strona
bDYexFXX