Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego od trzech dni chodzi w tej samej koszulce: "Śpię przytulona do całego zespołu Afromental"

341
Podziel się

Myślicie, że koledzy Barusia się ucieszą?

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego od trzech dni chodzi w tej samej koszulce: "Śpię przytulona do całego zespołu Afromental"
(ons, Instagram)
bCYcefyZ

Od miesiąca świat walczy z pandemią koronawirusa. Polski rząd wprowadza kolejne obostrzenia, z których najważniejszym jest konieczność niewychodzenia z domu. Dla większości z nas "narodowa kwarantanna" jest bardzo trudnym doświadczeniem. Są jednak osoby, którym taki stan rzeczy sprzyja.

Wydaje się, że Blanka Lipińska i Baron nie mają nic przeciwko przymusowemu zamknięciu w czterech ścianach. Wręcz przeciwnie - ich związek kwitnie w izolacji, a jego rozwój możemy śledzić dzięki relacjom, które Blanka co chwilę wrzuca na InstaStories.

Rozżalona Blanka Lipińska ubolewa na Instagramie

bCYcefzb

Mogliśmy się już dowiedzieć między innymi, że gdy "Baruś wychodzi ze śmieciami, to wraca z kwiatami" oraz że zakochani "produktywnie spędzają noce".

Teraz Blanka zdradziła kolejne szczegóły. W najnowszej relacji - nagrywanej oczywiście prosto z łóżka - opowiada, dlaczego od trzech dni pojawia się na nagraniach w tej samej koszulce z logo Afromental.

Dzień dobry, moi kochani, to jest piękny dzień. Wstaliśmy dzisiaj o 11:30. Ja to zostałam obudzona, bo pewnie spałabym do tej pory. Ściągnęłam sobie hybrydę zębami i przeczytałam zarzuty dotyczące tego, że jestem trzeci dzień w tym samym outficie. Nie, to jest mój outfit poranny, ponieważ dowiedziałam się, że każda dziewczyna muzyka powinna nosić koszulkę z jego zespołem, powinna w niej spać albo trenować. Ja nie trenuję, więc śpię, przytulona do całego zespołu Afromental - wyznała.

bCYcefzh

Myślicie, że koledzy Barona z Afromental się ucieszą?

bCYcefzi
bCYcefzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(341)
Anna
6 miesięcy temu
Nie wiem dlaczego, ale Pani Blanka jest dla mnie tak wstrętna postacią, ze odczuwam dyskomfort patrząc na nią, jest dla mnie bardzo wulgarna, jej wygląd i sposób bycia trochę przypominają mi podstarzała gwiazdę porno klasy C. Czy ktoś tez ma takie odczucia?
Nhgc
6 miesięcy temu
Wystarczy odwiedzić profil na insta,obejrzeć zdjęcia od ok 2015, wiedzieć coś o Sopockim polswiatku i już się ma pewność kim jest ta pisareczka.
Wito_Sopot
6 miesięcy temu
dobrze zakonserwowana 40-tka z praktyką w Sopocie
bCYcefzD
😱😱😱😱
6 miesięcy temu
Od kilku dni, wchodząc na Pudla, widzę artykuły o tej Blance. Dziś niestety ciekawość zwyciężyła. Przeczytałam. Poczułam się za nią zawstydzona 😁
Iga
6 miesięcy temu
Nie zapomnę jej filmiku z neta jak zrobić facetowi loda 🤦no w sumie się na tym dorobiła więc zapewne zna się na rzeczy
Najnowsze komentarze (341)
Iza
6 miesięcy temu
Brzydki on brzydka ona wyglada na 50 jakie ona ma wykrzywione usta czy to od smoczka dwoje dziwolagow ona pije wode i on pije wode na przegryzke melona
Nikt
6 miesięcy temu
Blanka jesteś wielka!
Nikt
6 miesięcy temu
Śliczna. Filigranowa. Charakterna. Odważna. Odniosła sukces i cieszy się każdym dniem bo jest mądrzejsza od was wszystkich razem wziętych. Każdy z nas ma w sobie dziecko ale wy wolicie to dziecko zabijać własnym jadem. Gratuluję Ci Blania. Dla mnie jestes wielka!!!!!
taka prawda
6 miesięcy temu
DWA GLUPKI
Torukmakto
6 miesięcy temu
Poszedł wynieść śmieci, a wrócił z kwiatami ,kwiaciarnie zamknięte, czyżby znalazł na śmietniku ?
ViVias
6 miesięcy temu
A kogo to obchodzi!!! Zbyt duuuuzo tej pani!!I
Edi
6 miesięcy temu
Ta baba jest beznadziejna
Betty
6 miesięcy temu
Ona powinna się zaprzyjaźnić z Edytą Górniak .Są na tym samym poziomie umysłowym. Stare infantylne dziunie.
bCYcefzv
Mak
6 miesięcy temu
Wulgarna ,odpychająca , tania, totalny lans na szkło tylko nie ma co pokazać fizycznie i intelektualnie.
AntoniAntoni
6 miesięcy temu
Po prostu jesteś brudaska jak twój Bartuś...
kisiel
6 miesięcy temu
Ja na ich miejscu wiałbym gdzie pieprz rośnie.
Prawda
6 miesięcy temu
Blanka, ale Ty nie jesteś już dziewczyną:D tylko kobita w średnim wieku:)
Asertywny
6 miesięcy temu
Bo się zesrała
Lola
6 miesięcy temu
to co wyprawiali w Zatoce sztuki to jest karalne. Sutenerstwo s ofiarami dziewczynki często 12-13 letnie. Może ma pani Bianka wiedzę na temat zaginionej Iwony Wieczorek?
...
Następna strona
bCYcefzX