Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz posyłają sobie czułe spojrzenia podczas randki w Los Angeles

126
Podziel się:
126
Podziel się:

Paparazzi napotkali na ulicach Los Angeles Brooklyna Beckhama i jego żonę, Nicolę Peltz. Po wizycie w sklepie ze świątecznymi ozdobami, zakochani rozdawali fotografom szerokie uśmiechy i nie szczędzili sobie czułych gestów.

1
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz posyłają sobie czułe spojrzenia podczas randki w LA
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz "przyłapani" podczas randki
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz "przyłapani" podczas randki (FORUM)
0
0

O Brooklynie Beckhamie, najstarszym synu Victorii i Davida Beckhamów, długo mówiło się w kontekście przelotnych romansów i dość nieudolnego poszukiwania pomysłu na siebie. Wiele zmieniło się, gdy gwiazdor poznał Nicolę Peltz, która okazała się jego wielką miłością. Para ogłosiła swoje zaręczyny w wakacje 2020 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak pojawili się razem na bożonarodzeniowej imprezie w domu rodziców Brooklyna. Bajkowy ślub zakochanych, który odbył się 9 kwietnia 2022 roku, zorganizowano w posiadłości ojca panny młodej na Florydzie. W wydarzeniu uczestniczyło około 600 gości, w tym wiele gwiazd, takich jak Eva Longoria, Gigi Hadid, Madonna czy Elton John.

Choć jeszcze niedawno w kolorowej prasie pojawiało się wiele spekulacji na temat rzekomo napiętych stosunkach między Nicolą Peltz a jej słynną teściową, Victorią Beckham, dziś panie starają się udowodnić, że połączyła je prawdziwa przyjaźń. Brooklyn Beckham i jego ukochana prężnie działają na rzecz rozwoju marek osobistych, aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych i wspólnie nawiedzają celebryckie eventy.

Ostatnio zakochanych po uszy Beckhamów "przyłapano" podczas romantycznego wieczoru w Los Angeles. Paparazzi napotkali zakochanych w okolicy jednego z ikonicznych świątecznych sklepów. Nicola i Brooklyn spacerowali pod osłoną nocy, nie szczędząc sobie czułych gestów i posyłając fotografom szerokie uśmiechy. 29-letnia aktorka miała wówczas na sobie eleganckie, czarne spodnie, krótką, białą marynarkę i buty na obcasie. Jej ukochany przywdział szerokie, ciemne spodnie, beżową bluzkę i sportowe obuwie.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Fajna z nich parka?

2
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
3
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
4
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
5
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
6
 / 6
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
KOMENTARZE
(126)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Aleksandra
rok temu
Poza butami pięknie ubrana
Mija
rok temu
Szkoda, że do taty nie podobny
joanna k.
rok temu
Fajny ten Brooklin, widać, że zakochany po uszy w żonie. Jest szansa, że jak jego ojciec - będzie dobrym mężem i ojcem.
undefined
rok temu
ojej, jakie małe rączki
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Dgi
rok temu
I fajnie!Niech małżeństwa się scalają,umocniaja swoje relacje będą szczęśliwie.
gość
rok temu
Wymok i fleja. Żeby nie nazwisko nikt by się nie obejrzał...
Ggg
rok temu
Taki ojciec, a synowie przeciętni.
Anna
rok temu
Widać że się kochają. Fajnie że są szczęśliwi.
Aga
rok temu
A ja jestem po ślubie 10 lat i nie mam totalnie ochoty na zbliżenia z mężem, gdy mnie dotyka, modlę się żeby już było po...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (126)
Gość
rok temu
A czym on się zajmuje oprócz kreowania swojej osoby w mediach jako marki osobistej?
alsals
rok temu
yyyy Kiedy rozwód?
wer
rok temu
Po tej całej serii operacji plastycznych to ładna dziewczyna XD ciekawe jak ewentualne dziecko będzie wyglądać. No ale zawsze winę można zwalić na ojca za złe geny
Rer
rok temu
Szkoda takie nieurodziwe te Beckhamy.
Xxx
rok temu
Mieć takie zaplecze finansowe i nic ze swoim życiem nie zrobić🤡zero zawodu, pasji, nie licząc bycia gospochą z pospolitymi daniami. Wstyd 🤢
Patiii
rok temu
Oboje pochodzą z bogatego domu… maja pieniadze, sa sławni przez rodziców i sa razem szczęśliwi. Co im więcej trzeba ?? Tacy to sobie dobrze pożyją :)
Ola
rok temu
Piękna para i z pewnością on ma fajne wzorce z domu Ale szczerze ta dziewczyna niby jest piękna ale dla mnie jakaś taka niewidzialna
joanna k.
rok temu
Fajny ten Brooklin, widać, że zakochany po uszy w żonie. Jest szansa, że jak jego ojciec - będzie dobrym mężem i ojcem.
storytel
rok temu
wiem, ze jest po operacjach plastycznych ale przypomina Śnieżkę, plus wspaniale jej w ciemnych włosach
Bima
rok temu
A on ma tę rękę przyklejoną do klaty czy to plastikowa atrapa? Coby nie mówić pasują do siebie wybornie i życzę im szczęścia. Dwie radosne twarze nieskalane żadną myślą.
Oho
rok temu
Bananowe dzieci. Nic specjalnego
😏 🧐
rok temu
o nie. w ciąży jest
Waldi
rok temu
Synowie Bechamów z przecięną urodą, bo po kim mieliby ją odziedziczyć. Ich rodzice w młodości też byli przeciętni,ale z biegiem lat skalpel zrobił swoje. Nikt tak nie wie jak celebryci wyglądają w rzeczywistości, bo na zdjęciach po retuszu ze straszydła można zrobić piękność.
undefined
rok temu
ojej, jakie małe rączki
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.