Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Była dziewczyna Barona odpowiada na oskarżenia o romans i rozbicie rodziny coacha Cypriana: "NIE ROBIMY NIC ZŁEGO"

258
Podziel się

Katarzyna Nast w serii instagramowych nagrań postanowiła odnieść się do mocnych zarzutów joginki Pauli Ross. Wierzycie w jej zapewnienia?

Była dziewczyna Barona odpowiada na oskarżenia o romans i rozbicie rodziny coacha Cypriana: "NIE ROBIMY NIC ZŁEGO"
Kasia Nast, Cyprian Majcher (Instagram)
bCPmxcMl

Niedawno polski show biznes po raz kolejny dostarczył nam historii rodem z brazylijskiej telenoweli. Kilka dni temu joginka Paula Ross za pośrednictwem mediów społecznościowych zarzuciła swojemu partnerowi, Cyprianowi Majcherowi, porzucenie rodziny dla innej kobiety.

Według Ross, coach Cyprian zaczął oddalać się od niej już w czasie, gdy była w ciąży z ich trzecim dzieckiem. Jakiś czas temu Ross oraz Majcher wybrali się w rodzinną podróż na egzotyczne Bali. W obszernym facebookowym wpisie joginka twierdziła, że podczas wypoczynku coach nieustannie wymykał się na "wieczorne lekcje jogi i zwiedzanie miasta" w towarzystwie nowej ukochanej, Katarzyny Nast. Po pewnym czasie Majcher miał natomiast zafundować bliskim lot do Polski i kontynuować urlop z nową wybranką.

bCPmxcMn

Po kilku dniach od publicznych oskarżeń Pauli Ross głos w sprawie postanowiła zabrać domniemana nowa miłość coacha Cypriana. Kasia Nast, która w przeszłości była również łączona z Baronem, zamieściła na swoim instagramowym profilu serię nagrań i przedstawiła w nich swoją wersję wydarzeń.

(..) Jak wyszedł post Pauli, to pierwsza rzecz, jaką zrobiłam, to skontaktowałam się z Paulą. To dla mnie było absolutnie klarowne i czyste. Nagrałam dla niej film, bo nie odbierała telefonu. Poczułam, że jako komentarz do tego wszystkiego załączę film - oświadczyła.

bCPmxcMt

Początkowo jej słowa zdawały się wcale nie wyjaśniać, co w rzeczywistości łączy kobietę z coachem Cyprianem. Katarzyna skupiła się bowiem na swojej duchowości.

Powiem wam, dlaczego ta sytuacja paradoksalnie jest dobra. Jak pracujemy z rozwojem duchowym, to potrafimy zachować spokój, być w swoim centrum, w sercu. Tylko dzięki sytuacjom, które nas bolą jesteśmy w stanie stać się lepszą osobą (...)Ta sytuacja dla mnie jest trudna. Guys, ja dostaję masę wiadomości pod tytułem: "Ty sz*ato, jak mogłaś rozbić rodzinę" - wyznała.

Jednocześnie Nast zapewniła, że do zamieszania wokół swojej osoby stara się podchodzić z dystansem.

Mam w sobie spokój, jestem najbliżej swojej prawdy, jak tylko mogę być (...) W życiu możemy wybrać dwie drogi: w emocji miłości albo strachu (...) Ja postanawiam zostać w emocji miłości (...) - zapowiedziała.

bCPmxcMu

Jeżeli zapytalibyście mnie, czy chciałabym, żeby ta sytuacja wydarzyła się w moim życiu: oczywiście, że nie. Nie, bo mnie drapie, jest niewygodna, zaburza moją harmonię. Natomiast, czy mam wdzięczność za to, że się wydarzyła? Tak, mam wdzięczność. Wszystko w naszym życiu dzieje się po coś (...) Dzięki tej sytuacji jestem w stanie wzmocnić się, wzrosnąć, jeszcze bardziej osadzam się w sercu - stwierdziła.

Kilka godzin później Kasia Nast postanowiła jednak bezpośrednio odnieść się do oskarżeń Pauli Ross.

Między mną a Cyprianem nic się nie wydarzyło, nadal nic się nie dzieje, nic się nie wydarzy - zapewniła.

Cyprian nie zamierza porzucać dla mnie swojej rodziny i nie, nie zamierzamy budować wspólnego życia na Bali. Ja mam swoje życie i on ma swoje życie, ze swoją rodziną. Z szacunku do tego i abstrakcji tej sytuacji: nie, nie robimy nic złego - powiedziała stanowczo.

bCPmxcMv

Wierzycie w jej zapewnienia?

bCPmxcMw
bCPmxcMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
Nazwiska
4 miesiące temu
Katarzyna Nast, Paula Ross, dżonson hułan karlos XD
Gosc
4 miesiące temu
Co to za ludzie i co to za gadki w stylu new age 🤔
Moni
4 miesiące temu
Co nie zmienia faktu, że facet jest du**iem! Jak można zostawić ciężarna żonę z 2 dzieci i pojechać na Bali! Jeszcze w takich czasach! Pogoniłabym! On myśli tylko o sobie! Co za chłopiec!
bCPmxcMP
Gość
4 miesiące temu
Karma Wraca 😂!!
kulka
4 miesiące temu
Wszystkie osoby jakie spotkałam, mówiące o rozwoju duchowym, miłości, harmonii, magii, energii, dały się poznać jako wyjatkowo egoistyczne, egotyczne, a w sytuacjach trudnych po prostu małe.
Najnowsze komentarze (258)
Aga
4 miesiące temu
Karma do niej wróci.Nie zbuduje się szczęścia na czyimś nieszczesciu.
Bello
4 miesiące temu
Nie znam ludzi, ale wiem, że istnieje coś takiego jak choroba psychiczna i chyba łączy ze sobą całą ich trójkę.
AnitkaP
4 miesiące temu
tej nikt inny nie chce to teraz podatnego na babskie dupska żonatego z trójką dzieci se wzięła ? żeby jeszcze byoł o kogo walczyć buhahahahahaha
Witek
4 miesiące temu
ta kochanka mega niewiarygodna jest a ten typ to zwykła szm… żeby żonę w ciąży tak potraktować
Blrjhj
4 miesiące temu
Blehhhhh. Każdy chce mieć romans na Bali, to taka egzotyczna przygoda..
Nexi
4 miesiące temu
Ale ma zryty łeb.
Zoya
4 miesiące temu
Zeby jeszcze ten facet byl wart tej wojenki... A tu taki nieapetyczny gosc. Co te babki w nim zobaczyly, pozostaje dla mnie prawdziwa zagadka. Kijem bym nie ruszyla tego jogina.
Powodzenia
4 miesiące temu
Każdy stosuje samo sprawiedliwość, Swoją prawdę, swoją moralność, zaczniecie szukać Boga w Biblii i Jego sprawiedliwości, która jest Jezus.
bCPmxcMH
Jola
4 miesiące temu
jaki z niego coach? Chłopaka znam od dziecka. Wkręcił się w medytacje, jogę i rozwój osobisty i tyle. Prowadzi dwa boxy crossfit w Warszawie. Ale żeby nazywać go coach? A jego żonę najpopularniejszą joginkę? Ludzie jakie bzdury tu piszecie. Myślicie że naród Polski jest tak durny. Chłopak ma parcie na szkło i tyle.
Cvc
4 miesiące temu
Nikt ich nie zna, nikogo to nie obchodzi
Polak
4 miesiące temu
Coach ?? Osoba pisząca ten artykuł powinna się nauczyć polskiego!!! Tak mnie to wk.... !! Marny redaktorzyna!!!!
Kachna
4 miesiące temu
Jaka Kasia, na Boga, toż to stara baba. Jak można dać dziecku na imię Kaśka.
Gościuwa
4 miesiące temu
I dorosła kobieta, która przedstawia się: Kasia. OMG!
Rolnik
4 miesiące temu
Jak miałem byczka to też zakładałem mu kółko na nos żeby wyprowadzić go z obory a Ciebie prowadził bym na smyczy jak starą sukę pitbulla
...
Następna strona
bCPmxcNj