Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Była dziewczyna Barona pokazuje, jak ROZPUSZCZA negatywne emocje: "MHHHHM! AHHHM! MMMMM! Ach..."

138
Podziel się:

Kasia Nast to uduchowiona eks Barona, a także przyjaciółka Łukasza Jakóbiaka. Kobieta pokazała, jak przepracowuje "triggery" związane w nowym partnerem. Dla odmiany nie malowała obrazu krwią menstruacyjną...

Była dziewczyna Barona pokazuje, jak ROZPUSZCZA negatywne emocje: "MHHHHM! AHHHM! MMMMM! Ach..."
Katarzyna Nast pokazuje, jak rozpuszcza negatywne emocje (Instagram)

Katarzyna Nast to niezwykle barwna postać, która wciąż dryfuje gdzieś na obrzeżach show biznesu. Uduchowniona instagramerka była przez jakiś czas związana z Baronem, a później została oskarżona o rozbicie małżeństwa niejakiego "coacha Cypriana" (jak twierdzi - bezpodstawnie). Nast pielęgnuje też przyjaźń z Łukaszem Jakóbiakiem, Robertem Grynem oraz jego partnerką Legend Daryną, a w wolnym czasie maluje obrazy z krwi menstruacyjnej.

Przepełniona pozytywnymi wibracjami Kasia postanowiła pochwalić się followersom, jak radzi sobie z trudnymi emocjami. Te związane były z jej nowym partnerem oraz pewną tajemniczą dziewczyną...

Dzisiaj jest drugi dzień warsztatu, na którym jestem. Wchodzenie w swoją kobiecość, w swoje ciało. Jest tu ze mnę mój partner. Prosiłyście, żebym się dzieliła różnymi emocjami, które do mnie przychodzą na bieżąco i tym, jak sobie z nimi radzę, więc chciałam wam dziś powiedzieć, jak sobie można poradzić sobie z triggerem (czynnikiem wywołującym negatywne emocje z przeszłości - przyp. red.), który przychodzi - poinformowała Nast.

Zobacz także: Była dziewczyna Barona ekscytuje się oddychaniem

Na szczęście "trigger" został "rozpuszczony" przez zaradną Kasię.

Więc generalnie tu jest kobieta, która w jakiś sposób triggeruje moje emocje ze względu na mojego partnera. I przepiękna rzecz się we mnie wydarzyła, dlatego, że zauważyłem, że ten trigger się pojawia i czułam, że ta energia totalnie podchodzi mi do góry. I teraz co zrobiłam, bo to jest istotne... Poszłam do siebie do pokoju i przez breath sound and movement postanowiłam to przepracować i puścić. Bo tak naprawdę nie ma w tej sytuacji nic, co powinno mnie triggerować, a jednak tak się dzieje! - wyznała.

Nast zademonstrowała też słynne "breath sound and movement" gibając się z zamkniętymi oczami i wydając z siebie spazmatyczne okrzyki: "MHHHHM! AHHHM! MMMMM! Ach..."

Poruszałam się, pooddychałam i rozpuściłam to - skwitowała zadowolona.

Wybralibyście się na warsztaty do Kasi Nast?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Kasia
2 lata temu
Co to w ogóle jest za nowomowa, ledwo co mówi po polsku się jeszcze za angielski bierze haha
Anonimowa
2 lata temu
Ona ma obłęd w oczach.
Lol
2 lata temu
Co kogo obchodzi była dziewczyna barona
Bleee
2 lata temu
Ona nie jest celebrytka. Zostawcie ja
greg
2 lata temu
Bozszsze, ja nawet lubię ekscentryków. Ale takich wyrafinowanych, z pewnym rodzajem niewymuszonej nonszalancji. Cała ta trójka, 20m2, ta laska i Baron to takie miernoty, ze aż słów brakuje. Jakóbiak nieźle rokował, miał pomysł na siebie. Hmmm A potem odleciał. Ciekawe czy był takim pozerem czy się tak zmienił. Łaski nie kojarzę. Baron potrafi kwieciście przemawiać, ale bije od niego fałsz wyczuwalny na 1000 mil.
Najnowsze komentarze (138)
Jax
9 miesięcy temu
Pilnie potrzeba tej osobie odpowiedniej terapii a także konsultacji z psychiatrą.
Magda
12 miesięcy temu
Normalna to ona nie jest.
aha
2 lata temu
lol
nowoczesny
2 lata temu
Muszę iść do pokoju obok i strigerować sobie breath movent. Przepraszam na chwilę.
jacek
2 lata temu
I w demokracji siła głosu w wyborach tego czegoś jest taka sama jak profesora uniwersytetu. Ponieważ w tym kraju jest większość inteligentnych inaczej/brawo Kurski/ to my z tego nie wyjdziemy
umie liczyc?
2 lata temu
jedyny plus to to ze nie je chemii na periody
Najwyższy
2 lata temu
czas namalować coś krwią masturbacyjną.
Bob
2 lata temu
Ta promocja czego dotyczy?
klkljjj
2 lata temu
nie wiem co ona bierze ale to dla mnie za mocne .
awgwa
2 lata temu
uuuuuuu, szkoda ze rzezby z wlasnego brazu nie postawila i nie uformowala jezykiem.
👎👎👎
2 lata temu
A ta Pani to wszystko ma w porządku ?😂😂😂
Metro66
2 lata temu
Naziści .Himler , Rudolf , sam Hitler też wierzyli w takie znaki ezoteryczne .
Anonim
2 lata temu
Nie znam jej. W sumie, to nawet pierwszy raz ją widzę na zdjęciu i pierwszy raz o niej czytam. Ale według mnie, to ona jest jakaś nawiedzona i ma bardzo poważne problemy sama ze sobą
Lori
2 lata temu
Kiedyś na plastyce w szkole podstawowej a uczyła ładna pani. Rysowaliśmy węglem drzewnym obrazy. W domu mieliśmy dokończyć i zakonserwować. Do konserwacji urzyłam białka z jajka tylko trochę za dużo. Pani myślała, że zakonserwowałem to nasieniem. Wzieła do ręki i ojeju co to jest. Ale była potem miła oczywiście bez współrzycia. Tłumaczyłem, że to tylko białko. Wtedy jeszcze sam nasienia nie miałem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie