Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Były menedżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany przez policję! Miał GROZIĆ piłkarzowi

72
Podziel się

Cezary Kucharski miał też próbować w drodze szantażu nakłonić "Lewego" do wypłacenia mu pokaźnej sumy pieniędzy.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany przez policję! Miał GROZIĆ piłkarzowi
Były menedżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany przez policję! (ONS)
bDmJTvOZ

Życie Roberta Lewandowskiego od dawna jest przedmiotem zainteresowania mediów. Trudno się dziwić - piłkarz nieustannie notuje kolejne zawodowe sukces. W sierpniu "Lewy" i jego Bayern Monachium triumfowali w Lidze Mistrzów, niedługo potem gwiazdor zdobył tytuł Najlepszego Piłkarza UEFA i obronił pracę magisterską.

Ostatnio głośno mówiło się również o spięciu Roberta Lewandowskiego z jego byłym menedżerem, z którym to zakończył współpracę w 2017 roku. Mężczyzna oskarżył bowiem piłkarza i jego żonę o malwersacje finansowe. Jego zdaniem Lewandowscy mieli nielegalnie przelewać pieniądze firmy piłkarza na prywatne polskie konta. Były menedżer piłkarza złożył więc pozew przeciwko firmie marketingowej Lewandowski PR Management (w której sam był współudziałowcem) i zażądał od niego 39 milionów złotych odszkodowania.

bDmJTvPb

Okazuje się jednak, że konflikt piłkarza i jego byłego menedżera toczył się także i poza salą sądową. Cezary Kucharski właśnie został bowiem zatrzymany przez Komendę Stołecznej Policji - a wszystko w związku z groźbami i próbami szantażu wymierzonymi w Lewandowskiego. Tym sposobem próbował ponoć wyłudzić od piłkarza okrągłe 20 milionów euro.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, w trwającym śledztwie Robert ma status pokrzywdzonego. Sprawa dotyczy natomiast gróźb karalnych wobec "wybitnego piłkarza, byłego klienta i współpracownika podejrzanego".

bDmJTvPh

Jak zdradził rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś w rozmowie z WP Sportowe Fakty, zatrzymanie Cezarego Kucharskiego nastąpiło w godzinach porannych w jednej z podwarszawskich miejscowości i ma ono związek z prowadzonym od kilku tygodni śledztwem.

(...) Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego Kucharskiego - powiedział WP rzecznik warszawskiej prokuratury.

Okazuje się również, że sam Lewandowski już wcześniej był przesłuchiwany przez prokuraturę i to właśnie jego zeznania były jedną z podstaw do zatrzymania Cezarego Kucharskiego. Mieszkanie byłego agenta "Lewego" zostało już przeszukane.

Prokuratura jest także ponoć w posiadaniu konkretnych dowodów w sprawie.

bDmJTvPi

Inaczej nie byłoby możliwości wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Jeszcze dzisiaj Cezary Kucharski zostanie przesłuchany, w charakterze podejrzanego. Po wykonaniu tej czynności prokurator podejmie decyzję w sprawie zastosowania środków zapobiegawczych - zdradził WP SportoweFakty Marcin Saduś.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

bDmJTvPj
bDmJTvPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Anina
4 tyg. temu
A ja jestem ciekawa jakie informacje są warte 20 mln euro
Polak:(
4 tyg. temu
Jeżeli prokurator nazywa jedną ze stron w sprawie "wybitnym polskim reprezentantem" to chyba nikt nie uwierzy w bezstronniczość organu prawa i choćby lewus był winny to na bank sprawa zostanie umorzona!!! Tak właśnie działa cały system prawny w tym chorym kraju!!!
sylwia
4 tyg. temu
co kasa robi z ludzmi,ciągle mało
bDmJTvPD
Wiem
4 tyg. temu
Jak zdradził rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś... i...Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec WYBITNEGO polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego... Jaki prawem Pan rzecznik wypowiada słowa WYBITNY .To nie jest prywatne słowo Pana rzecznika tylko oficjalne ogłoszenie.Co to za amator
Ann
4 tyg. temu
Co ten prokurator gada?!!! Każdy obywatel ma być traktowany tak samo! Prokurator prywatnie może sobie gadać o wybitnym piłkarzu, nie w oficjalnym oświadczeniu!!! Skandal!!!!
Najnowsze komentarze (72)
gość
4 tyg. temu
kryształowy bez skazy to on na pewno nie jest ten nasz wybitny piłkarz, wielu innych światowych robiło to samo przekręt gonił przekręt
50/50
4 tyg. temu
Stawiam na Oszustwa podatkowe i Michalinę z dzieckiem.
Michalinia
4 tyg. temu
Powiedział o Michalinie chyba.
jola
4 tyg. temu
Tak działa PO
Ian
4 tyg. temu
Wiekszosc kasy zarabia za granica i jesli tam zalega to maseczki lewej nie pomoga. Wiadomo, ze nie pierwszy i nie ostatni jopacz ma problem i kombinuje by placic mniej, bo przy takich kwotach to sie oplaca. Dlaczego ja co zarabia znacznie mniej mam placic a on nie. No i lasuje im sie w glowach od kasy , swietobliwie wrazliwi. Lewa a teraz Lewy
Ech
4 tyg. temu
Wybitny to moze byc naukowiec. O Lewandowskim mozna napisać najlepszy polski , europejski piłkarz, albo rewelacyny.
Olo
4 tyg. temu
Lewandowski to napewno uczciwy czlowiek
Ljh
4 tyg. temu
Niewinnego nie szantażuje!hahaha koniec lewych, myśleliście ze on kryształowy?
bDmJTvPv
ech
4 tyg. temu
Prokuratura jest ponoc w posiadaniu konkretnych dowodów w sprawie" Inaczej nie byłoby możliwości wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów" - tak się zastanawiam jak to się ma do próby zatrzymania(?) Pana Giertycha, bo ja już nic nie rozumiem( tylko proszę nie politycznie).
Hilicki
4 tyg. temu
Nisko pan Kucharski upadł, kiedyś gwiazda piłki teraz budzi niesmak.. upadek człowieka
gol
4 tyg. temu
Lewy w ciagu roku zrobil licencja i w ciagu roku mgr. Ciekawe kiedy zrobi doktorat.? Pieniadz to potega .
Ann
4 tyg. temu
Co ten prokurator gada?!!! Każdy obywatel ma być traktowany tak samo! Prokurator prywatnie może sobie gadać o wybitnym piłkarzu, nie w oficjalnym oświadczeniu!!! Skandal!!!!
Ania
4 tyg. temu
Nie wierze w to wygrywa ten który ma kasę i dobrych prawników Lewandowscy mogą wiec spać spokojnie bo kasa ich ze wszystkiego wybroni
Sdsf
4 tyg. temu
Mają kasę i dobrych prawników a czy jest niewinny to się okaże
...
Następna strona
bDmJTvPX