Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Były senator PiS Waldemar "kocham zwierzęta" B. usłyszał zarzuty za ZNĘCANIE SIĘ NAD PSEM. Policja znalazła truchło...

408
Podziel się:

Waldemar B., były senator PiS z Kościerzyny, tłumaczył, że jedynie chciał "doprowadzić psa do domu". Zwierzę zginęło, bo senator ciągnął je za samochodem.

Były senator PiS Waldemar "kocham zwierzęta" B. usłyszał zarzuty za ZNĘCANIE SIĘ NAD PSEM. Policja znalazła truchło...
Waldemar B., był senator PiS, zamęczył psa na śmierć (East News)
bEUHkPYl

W czwartek portal koscierski.info opublikował szokujące nagranie, na którym uwieczniono terenowe auto ciągnące psa na haku holowniczym. Wideo trafiło do policji w Kościerzynie (woj. pomorskie), która szybko zidentyfikowała pojazd i jego kierowcę - okazał się nim Waldemar B., były senator PiS. Polityk tłumaczył, że "chciał doprowadzić psa do domu", a tak w ogóle to "bardzo kocha zwierzęta" i nie rozumie, dlaczego został wezwany na komendę.

Niestety, sprawa jest jeszcze bardziej obrzydliwa, niż wydawało się na pierwszy rzut oka. Policja zainteresowała się nagraniem, ponieważ świadek zdarzenia zeznał, że jego zdaniem pies ciągnięty za samochodem był martwy.

bEUHkPYn

Świadek relacjonował mi, że widział, jak Waldemar B. pochyla się nad zwierzęciem, które padło już na ziemię. Pies miał wyciągnięty język, wybałuszone oczy, nie ruszał się. Wyglądał na martwego - mówi Ewa Gebert z OTOZ "Animals" cytowana przez trójmiejską Gazetę Wyborczą.

Zobacz także: Skrajnie zaniedbane psy. Policjanci z Olsztyna pokazali zdjęcia z interwencji

Funkcjonariusze przeszukali więc posesję byłego senatora, który pokazał im zdrowe zwierzę. Psa na wszelki wypadek przejęło schronisko w Kościerzynie. Jak wykazało policyjne przesłuchanie, na posesji senatora zakopano świeże truchło psa. W piątek weterynarz przeprowadził sekcję zwierzęcia i potwierdził, że pies zginął w skutek ciągnięcia za samochodem. Wszystko więc wskazuje na to, że Waldemar "kocham zwierzęta" B. zadusił psa na samochodowym haku (!) i zakopał jego ciało na własnej działce. Policjantów zaś próbował oszukać, pokazując im innego psa...

bEUHkPYt

Prokurator sformułował zarzut dotyczący znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Podejrzany przywiązał psa do haka holowniczego, następnie ruszył i przyspieszył z taką prędkością, że pies nie nadążył, przewrócił się, był ciągnięty za samochodem po jezdni, doznając urazu mechanicznego. Zwierzę doznało obrażeń wewnętrznych, które skutkowały niewydolnością krążeniowo-oddechową, w następstwie których pies zmarł - mówi w Gazecie Wyborczej prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Waldemarowi B. grozi teraz maksymalnie pięć lat więzienia. Ciekawe, czy w ogóle do niego trafi, bo Wyborcza przypomina, że były senator ma na koncie inne przewinienia sprzed lat: groził byłej żonie i jej rodzinie, uchodźców z Syrii określił mianem "syf, kiła i mogiła", a homoseksualistów wysyłał na leczenie. W PiS-ie został zawieszony w lutym 2018 roku.

Do ujawnienia sprawy z zamęczeniem psa był przedstawicielem ministra rolnictwa i rozwoju wsi w Społecznej Radzie Doradztwa Rolniczego przy Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Minister rolnictwa Grzegorz Puda podjął decyzję o odwołaniu go z tej funkcji.

bEUHkPYu
bEUHkPYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(408)
Yyy
8 miesięcy temu
Prosimy o śledzenie tej sprawy i informowanie nas na bieżącą, czy został ukarany
Marzena
8 miesięcy temu
omg to straszne,płaczę czytając to,ludzie którzy krzywdzą dzieci i zwierzęta powinni mieć karę śmierci
Loll
8 miesięcy temu
mam nadzieje, ze jego tez ktoś pociagnie na haku za jadącym autem
bEUHkPYP
Asd
8 miesięcy temu
Czy teraz widzicie jaka jest skrajna prawica? Mordują zwierzęta, biją żony, wycinają lasy gnoją kobiety i ich prawa, kryją pedofilię, kradną, sprzedają naród a potem każą nam iść do kościoła. Jeśli się nie obudzimy Ci faszyści nas wykończą.
Straszne
8 miesięcy temu
Ten sadysta zabił tego psa umyślnie. Pies mu zwiał, a ten chciał po prostu wyładować na nim swoją złość i go wykończył. Sąd nie powinien mieć żadnych wątpliwości i skazać go na maksymalny wymiar kary. Ten człowiek jest niebezpieczny i nie panuje nad sobą, z tego co widzę wygrażał też żonie. Kiedyś dojdzie przez niego do tragedii.
Najnowsze komentarze (408)
Owieczka
5 miesięcy temu
123
zzz
8 miesięcy temu
a jego tak przyczepic do haka i na eske 120 km /h powinna byc kara oko za oko zab za zab
wstyd
8 miesięcy temu
nie będę więcej głosowała na pis
zula
8 miesięcy temu
W tych komentarzach wyjatkowo brak hejtu. A to tylko dlatego, ze nie wymyslono jeszcze slow , ktore wystarczajaco okreslilyby jego postepek. Te, ktore uchodza za obrazliwe , albo te obrzydliwe sa zdecydowanie za lagodne w przypadku tego tam (nie chce go nazywac czlowiekiem , bo nie ma cech ludzkich).
Nick
8 miesięcy temu
Waldemar Bonkowski bardzo inspirował się zwolennikiem PiSu Rafałem Byś...
To ja
8 miesięcy temu
Juz wyszedl bo jakis sad w wielki piątek w nocy pracowal i oddalił wniosek prokuratury o zatrzymanie tego zwyrodnialca z pisu...
Oro
8 miesięcy temu
Brawa dla wyborców tego pana.
Ss50
8 miesięcy temu
Myślę że złapiesz covida i to będzie ostatnia choroba w twoim przegranym życiu zlamasie🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
bEUHkPYH
Gabryś
8 miesięcy temu
Opole lubelskie. Pogotowie dla zwierząt od dwóch miesięcy walczy z prokuratorzy o odebranie oprawcy 90 ciuchy psów, przetrzymywanych o okrutnych warunkach. Mają pieniądze na domy na leczenie na wszystko co dotyczy pomocy tym zwierzakom. Ale nie są w stanie przebić się przez miejscowe układy i zależności.Pomóżmy rosylajmy alarmujmy.Nie dajmy umrzeć w cierpieniu 90 psim istnieniom.. Które są przyjacielem człowieka
Basia
8 miesięcy temu
Oglądałam tam jest tragedia. Płakałam jak bóbr. Te psiaczki przy Dudzie sto stopni owych mrozach,były na ciężkich łańcuchach poprxypinane do drzew, bez bud jedzenia i picia. Kim jestem ta kobieta prokurator. Tak okrutna i nieczuła na cierpienia tych istot. Okrucieństwo aż serce pęka. To jest też na stronie Pogotowie dla zwierząt. Oni walczą już dwa miesiące o te psy.
Olo9922
8 miesięcy temu
PiS i wszystko jasne.
Sylwester
8 miesięcy temu
Postąpił jak niejaki obajtek, ale cóż się dziwić, przecież to człowiek (tu mam wątpliwości) Kaczynskiego
Cfhn
8 miesięcy temu
Kara bezwzględnego więzienia !!!!
Oksana
8 miesięcy temu
Dozywocie! Albo ciagnac go za autem w taki sam sposob
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHkPZA
bEUHkPZB
bEUHkPZC
bEUHkPZD
bEUHkPZE
bEUHkPZj