Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)

269
Podziel się:
269
Podziel się:

Wiele gwiazd otwarcie mówi o rozpoczęciu swojego życia seksualnego. Niektórzy przyznają, że stało się to zbyt wcześnie. Rekordzista stracił dziewictwo w wieku... 7 lat. Kto postanowił czekać z tą decyzją aż do ślubu?

1
 / 24
Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)
Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)
(LicencjoCelebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i innidawca) (Licencjodawca)
0
0

Niewiele gwiazd decyduje się na publiczne opowiadanie o swoim życiu intymnym. Są jednak i tacy, którzy żałując swoich nieprzemyślanych decyzji, chcą ustrzec innych przed popełnieniem błędu. George Clooney, Antoni Królikowski czy Johnny Depp stracili cnotę w bardzo młodym wieku. Clooney po latach przyznał w jednym z wywiadów, że zbyt wcześnie rozpoczął życie seksualne.

O swoich doświadczeniach opowiedziała również Kim Kardashian, która w kwestii antykoncepcji podczas pierwszego razu mogła liczyć na pomoc Kris Jenner. Doświadczeniem w tej kwestii z mediami podzielił się także Steven Tyler, który w wieku 7 lat przeżył swój pierwszy raz w miłosnym trójkącie. Sporo gwiazd czeka jednak z inicjacją seksualną aż do ślubu. Przeczytajcie intymne wyznania celebrytów.

2
 / 24
Anna Dec

Anna Dec w ostatnim wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim małżeństwie oraz wyznała, że z utratą dziewictwa czekała aż do ślubu.

To był taki etap, kiedy nie myślałam o sprawach cielesnych. Bardzo długo z tym czekałam. To było dla mnie ważne, żeby to było z miłością mojego życia, z którą chcę zawiązać związek małżeński. Dla mnie seksualność to sfera związana z uczuciami. Nie chciałam się rozdrabniać, chciałam być dla jednego mężczyzny. Chciałam, żeby jeden mężczyzna mnie znał.

3
 / 24
Cezary Pazura

Cezary Pazura swój pierwszy raz przeżył pod namiotem. Intymne kontakty z kobietą zakończyły się dla aktora traumą.

To było straszne. Nie dostałem się na studia i razem z kolegą pojechaliśmy do Kołobrzegu. Obok naszego namiotu, w jedynce, była taka dziewczyna. Nocą padał deszcz, zimno przenikało ciało, a rano czar prysł. Nabawiłem się po tym nerwicy seksualnej. Miałem rok przerwy. Straszna inicjacja!

4
 / 24
Lil Wayne

Lil Wayne w wieku 11 lat postanowił przeżyć swój pierwszy raz z niedużo starszą dziewczyną.

Ja miałem 11, a ona 13 lat. Kiedy podszedłem do szafy, weszła i zgasiła światła, zdjęła spodnie i pamiętam, że byłem z tyłu zimny pod ścianą. Myślałem: "Co do cholery !?" Kiedy próbowałem ją odepchnąć, poczułem, że ona też jest naga, więc po prostu cofnąłem się i pozwoliłem jej robić to, co chciała.

5
 / 24
Miley Cyrus

Miley Cyrus straciła dziewictwo w wieku 16 lat. Piosenkarka spotykała się wówczas z Liamem Hemsworthem.

6
 / 24
George Clooney

George Clooney wyjątkowy moment przeżył w wieku 16 lat. Gwiazdor Hollywood z perspektywy czasu nie był jednak zadowolony z tej decyzji.

Wcześnie, wcześnie, dużo zbyt wcześnie - wyznał aktor.

7
 / 24
Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska straciła dziewictwo, gdy osiągnęła pełnoletność. Do pierwszego kontaktu z mężczyzną doszło tuż przed jej maturą.

8
 / 24
Antoni Królikowski

Antoni Królikowski pierwszy raz z kobietą przeżył w wieku 14 lat. Najsławniejszy polski bawidamek w jednym z wywiadów przyznał, że z tą decyzją za bardzo się pośpieszył.

Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Zaczęły się pojawiać kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami - wspominał.

9
 / 24
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Celebrytka przyznała, że spotykała się wówczas z mężczyzną o 9 lat starszym. Siwiec podkreśliła, że od zawsze podobali jej się starsi chłopcy.

Zawsze kochałam się w starszych chłopakach. Takich niedostępnych - to mnie kręciło. Wzdychałam nawet do męża siostry mojej chrzestnej matki. Gdy przyjeżdżał polonezem, ja stałam w oknie i mówiłam: "Jak ja go kocham, mamusiu. Jaki on piękny". Miałam wtedy 9 lat.

10
 / 24
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio dokonał inicjacji seksualnej, kiedy osiągnął pełnoletność. Wcześniej aktor był namawiany przez swojego ojca do kontaktów seksualnych z kobietami. Leo nie poddał się jednak tej presji.

11
 / 24
Steven Tyler

Steven Tyler w wieku 7 lat przeżył swój pierwszy raz w miłosnym trójkącie.

To stało się z francuskimi bliźniakami, gdy miałem 7 lat - opowiadał w 2009 roku w wywiadzie udzielonym magazynowi "Elle".

12
 / 24
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian pierwszy raz z mężczyzną przeżyła w wieku 14 lat. Jej partner był od niej dużo starszy i był przekonany, że celebrytka ma 16 lat.

Moja sytuacja nie była dobra. Miałam 14 lat i umawiałam się z 18-letnim chłopcem. Gdy teraz patrzę wstecz, myślę, że to obrzydliwe, ale przedtem myślałam, że jestem naprawdę fajna. Tak naprawdę byłam zmuszona do uprawiania seksu. Nie byłam gotowa. Ledwo znałam własne ciało.

13
 / 24
Katy Perry

Katy Perry straciła dziewictwo w wieku 16 lat. Swój pierwszy raz przeżyła na przednim siedzeniu volvo, przy albumie "Grace" Jeffa Buckleya.

14
 / 24
Anna Mucha

Anna Mucha pierwszej inicjacji dokonała w wieku 18 lat. W wywiadzie dla Magdy Mołek wyznała, że nie spieszyła się z tą decyzją.

Krótko mówiąc 18. Z dowodem osobistym. Rocznikowo - wyznała w 2015 roku podczas wywiadu.

15
 / 24
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz zapewniała, że z utratą dziewictwa czekała aż do ślubu. O swoich planach opowiadała wówczas przy okazji sesji dla Playboya.

Myślę, że najlepszy prezent, jaki ofiaruję mojemu mężczyźnie, to będzie moje dziewictwo. To stanie się w noc poślubną i to będzie największy prezent - mówiła w 2013 roku.

16
 / 24
Angelina Jolie

Angelina Jolie straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Wspomnienia aktorki dotyczące tej chwili są dość osobliwe.

Zaczęłam uprawiać seks z moim chłopakiem, ale to były za małe emocje. Nie byłam już małą dziewczynką. W chwili, gdy chciałam poczuć się bliżej mojego chłopaka, złapałam nóż i przecięłam go. On przeciął mnie. Wymieniliśmy coś i byliśmy zakryci krwią, moje serce waliło - powiedziała w jednym z wywiadów.

17
 / 24
Mila Kunis

Mila Kunis miała 19 lat, kiedy straciła dziewictwo. Jej ówczesnym partnerem był Macaulay Culkin. Para była ze sobą dziewięć lat.

18
 / 24
Kim Kardashian

Kim Kardashian swoje dziewictwo straciła z siostrzeńcem Michaela Jacksona, Tito Joe Jacksonem. Celebrytka miała wówczas 14 lat. W wydarzenie była zaangażowana oczywiście Kris Jenner.

Kiedy po raz pierwszy chciałam uprawiać seks, miałam prawie 14 lat. Kris powiedziała: OK, więc zrobimy tak, musisz zacząć stosować antykoncepcję. Była wobec mnie naprawdę otwarta i szczera.

19
 / 24
Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe przyznał, że pierwszy jego pierwszy raz odbył w jego 16. urodziny z dużo starszą partnerką.

20
 / 24
Adriana Lima

Adriana Lima nie spieszyła się ze straceniem dziewictwa. Modelka czekała aż do ślubu i pierwszy raz z mężczyzną przeżyła w wieku 27 lat.

21
 / 24
Johnny Depp

Johny Deep po raz pierwszy uprawiał seks w wieku 13 lat. Dziewictwo stracił z fanką swojego zespołu. Deep grał wówczas w kapeli The Flame.

22
 / 24
Madonna

Madonna straciła dziewictwo jako 15-latka ze swoją pierwszą miłością. Artystka wyznała, że miało to miejsce na tylnym siedzeniu cadillaca.

23
 / 24
Lady Gaga

Lady Gaga miała 17 lat, gdy rozpoczęła życie seksualne. Swoje wspomnienia związane z tym momentem opisała w piosence "Born This Way". Z interpretacji tekstu można wysnuć wniosek, że piosenkarka nie była jeszcze na to gotowa.

24
 / 24
Ciara

Ciara z pierwszym razem postanowiła czekać aż do ślubu z Russellem Wilsonem. Podobno z pomysłem wyszedł jej partner. Piosenkarka uznała, że powstrzymanie się od współżycia przed ślubem spowoduje, że będą mieli czas, by lepiej się poznać i zaprzyjaźnić.

KOMENTARZE
(269)
Jajjajja
2 lata temu
Mai coś nie wyszło 🤭 na swoim ślubie była matką dwójki dzieci 😂😀
Kamka76
2 lata temu
Nie wierzę, że przeczytałam ten artykuł.
123
2 lata temu
Litości, po co o tym mówić? 🤦‍♀️
Łyżka
2 lata temu
Tak, czekały do ślubu w wieku prawie 30 lat 😄 a łyżka na to: "niemożliwe!"
gosik
2 lata temu
Czy nikogo nie przeraża fakt, że gro tych ludzi uprawiało seks będąc DZIECKIEM?!! CO tu się odpierdziela? 7, 13, 14 lat??? Matka 14 letniej córce załatwiła pigułki zamiast edukacji? JPRDL!!! Ja nie mówię że trzeba z seksem czekqć do ślubu, że cnota to hakichś wielki skarb czy podarek. Ale zaczynanie życia seksualnego w wieku, w którym 99% nie dźwignie konsekwencji jakie za sobą niosą podejmowane decyzje jest po prostu CHORE
Najnowsze komentarze (269)
ktos
rok temu
ta tylko nie mozna przed 15 stką xdd
Kasia
2 lata temu
Dzieci nawet 12,13,14 lat czują przyjemność w miejscach intymnych i zaczynają interesować się współżyciem ALE są na to emocjonalnie niedojrzałe. 23 letni chłopak Natali był pedofilem i szok, że celebrytka nie zauważa że została zwyczajnie wykorzystana! To co działo się w zatoce sztuki musiało być dla niej normą. Ma jeszcze kilkanaście lat by przemyśleć sprawę i ochronić córkę przed starszymi kolegami. Postawa matki Kim doprowadziła do słynnego wideo. Za dwadzieścia lat zabraknie psychologów
Obserwuje
2 lata temu
Wszyscy cisną po dzieciach 12,,13,14 lat ze patologia , ze dno . My jako społeczeństwo jesteśmy temu winni , bo kiedy widzimy ze dzieje się krzywda odwracamy wzrok byle nie mieć problemów . Albo gorzej obojętnie podchodząc do życia niczego poza czubkiem własnego nosa. Nikt nie zauważył tu winy rodziców , potem systemu? Przecież to jeszce dzieci , z tego co widać z syndromem braku miłości rodzinnej . Szukają sposobu żeby ja zdobyć w niewłaściwy sposób , brak wzorców i należytej opieki skutkuje tragedia . Do oceniania i rzucania kamieniem pierwsi , ale do pomocy i wyciagnięcia ręki rodakowi brak chętnych. Gorsza zbrodnia jest widzieć zło i nic nie zrobić , niż popełnić błąd . Doszliśmy do wniosku ze to takie zachowanie są aspołeczne , wiec ukaranym winnych i przestańmy winić wiecznie ofiary.
xyz
2 lata temu
Najman został wykorzystany podczas komunii , podobno cały kler miał go
fiola
2 lata temu
ja tez jak mialam 14 lat byl moj 1 raz:) powiedzial mi: jak mnie kochasz to mi daj:))no i dalam, nigdy w zyciu i za zadne pieniadze nie wrocilabym do tamtych czasow:(
michał
2 lata temu
dziwne czasy
Zdjęcia
2 lata temu
Ciekawe jak wyglądała Natalia Siwiec gdy miała 14 lat i traciła swój skarb. Mogłaby zamieścić jakieś zdjęcia z tamtego okresu.
pewne
2 lata temu
Na pewno te wszystkie celebrytki były ładniejsze podczas pierwszego razu w wieku 14-16 lat niż obecnie jako sztuczne, dorosłe lalki.
STARE
2 lata temu
Wszystko fajnie, ale te osoby mówiły o swoim pierwszym razie WIELE LAT TEMU. Dlaczego tworzycie nowy artykuł jakby dopiero niedawno się wypowiedziały?
ciekawe
2 lata temu
Czyli 14 letnia Kim Kardashian mówi że chce zacząć uprawiać seks, a jej matka (Kris Jenner) odpowiada "OK". Ciekawe ile matek w Polsce by tak opowiedziało. Niesamowite.
szemarny
2 lata temu
tylko opowieści Pazury i di Caprio mają jakiś mimo wszystko pozytywny wydźwięk, a mama to Antka nie dopilnowała!?
Ala
2 lata temu
Irina na pewno nie czekala do slubu 😂 przeciez ona jako nastolatka sie spotykala z milionerami ktorzy jej zorganizowali kariere i umowmy sie nie zrobili tego za darmo
mecTomMpILICA
2 lata temu
PIERWSZY RAZ MIAŁEM W PIELUCHACH .
Gość
2 lata temu
a w Lidlu promocja na Poziomki.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Allan Krupa w butach za 3,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH delektuje się smakiem papierosa, przemierzając Warszawę (ZDJĘCIA)

Allan Krupa przeważnie widywany jest przez fotoreporterów z paczką papierosów w dłoni. Nie inaczej było podczas jego weekendowego spaceru.
9.

Shannen Doherty na ostatnich zdjęciach paparazzi sprzed miesiąca (ZDJĘCIA)

Shannen Doherty zmarła 13 lipca 2024 r. Gwiazda znana między innymi z seriali "Beverly Hills, 90210" i "Czarodziejki" od dekady walczyła z nowotworem. Niestety, aktorka przegrała walkę z chorobą.
8.

Bianca Censori przemierza ulice Los Angeles w MIKROSKOPIJNYM staniku. Było jej aż tak gorąco? (ZDJĘCIA)

Ukochana Westa robi, co może, by przypadkiem ktoś nie zapomniał, że uwielbia wulgarne i roznegliżowane stylizacje. Nikogo już chyba nie dziwi, że kilka dni temu paparazzi kolejny raz sfotografowali ją w "kreacji", która nie pozostawiła zbyt dużego pola dla wyobraźni.
7.

Przybita Jennifer Lopez PAŁASZUJE lody w towarzystwie 18-letniej córki Bena Afflecka (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez znów wyszła na miasto. Tym razem w towarzystwie 18-letniej córki męża z jego poprzedniego małżeństwa. Piosenkarka zabrała pociechę aktora na lody. Tłum gapiów najwyraźniej popsuł artystce humor.
6.

Książę William i książę George kibicują Anglikom w finale Euro 2024! (ZDJĘCIA)

Finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej przyciągnął do Berlina tysiące kibiców, wśród których nie brakowało również znanych twarzy. Na trybunach zauważono m.in. wiernego kibica angielskiej drużyny, księcia Williama. Towarzyszył mu starszy syn, książę George.
5.

Małgorzata Socha w białej, wydekoltowanej sukience pozdrawia z greckiego wesela. Olśniewająco? (ZDJĘCIA)

W miniony weekend Małgorzata Socha udała się z mężem do słonecznej Grecji, aby wziąć udział w wyjątkowej ceremonii ślubnej znajomych. Aktorka złamała niepisaną zasadę weselnego dress code'u i przywdziała białą sukienkę. Co sądzicie o jej kreacji?
4.

Księżniczka Charlotte prezentuje serię UROCZYCH MINEK na trybunach. Wtórowała jej księżna Kate (ZDJĘCIA)

Podczas niedzielnego finału Wimbledonu na trybunach pojawił się iście królewski duet, czyli dawno niewidziana księżna Kate i jej córka, księżniczka Charlotte. Przedstawicielki brytyjskiej rodziny królewskiej skradły show, śledząc rozgrywkę z wielkim zainteresowaniem i strojąc urocze miny.
3.

Niemiecki piłkarz, Kai Havertz, ociera łzy po porażce na Euro 2024, wtulając się w narzeczoną na jachcie (ZDJĘCIA)

Niemiecka reprezentacja odpadła z Euro 2024 podczas ćwierćfinałów. Kai Havertz korzystając z chwili wytchnienia od treningów, zabrał ukochaną na wakacje.
2.

ŚMIETANKA HOLLYWOOD wpadła na finał Wimbledonu: Zendaya, Courteney Cox, Julia Roberts... (ZDJĘCIA)

14 lipca znani zebrali się na trybunach finałowego Wimbledonu. Wpadła między innymi Zendaya, która pokochała tenisowy styl. Na miejscu fotoreporterzy zauważyli też Courteney Cox z ukochanym oraz Julię Roberts.
1.

Księżna Kate zabrała księżniczkę Charlotte na finał Wimbledonu. Do królewskiej loży wpadła też Pippa Middleton (ZDJĘCIA)

Księżna Kate pojawiła się na finale męskiego Wimbledonu. Ukochana księcia Williama mogła liczyć na wyjątkowe towarzystwo. U jej boku obecna była nie tylko córka Charlotte, ale również młodsza siostra Pipa Middleton.