Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)

270
270
Podziel się

Wiele gwiazd otwarcie mówi o rozpoczęciu swojego życia seksualnego. Niektórzy przyznają, że stało się to zbyt wcześnie. Rekordzista stracił dziewictwo w wieku... 7 lat. Kto postanowił czekać z tą decyzją aż do ślubu?

1
 / 24
Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)
Celebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i inni (ZDJĘCIA)
(LicencjoCelebryci wyznają, w jakim wieku stracili dziewictwo: Natalia Siwiec, Cezary Pazura, Maja Bohosiewicz i innidawca) (Licencjodawca)
0
0

Niewiele gwiazd decyduje się na publiczne opowiadanie o swoim życiu intymnym. Są jednak i tacy, którzy żałując swoich nieprzemyślanych decyzji, chcą ustrzec innych przed popełnieniem błędu. George Clooney, Antoni Królikowski czy Johnny Depp stracili cnotę w bardzo młodym wieku. Clooney po latach przyznał w jednym z wywiadów, że zbyt wcześnie rozpoczął życie seksualne.

O swoich doświadczeniach opowiedziała również Kim Kardashian, która w kwestii antykoncepcji podczas pierwszego razu mogła liczyć na pomoc Kris Jenner. Doświadczeniem w tej kwestii z mediami podzielił się także Steven Tyler, który w wieku 7 lat przeżył swój pierwszy raz w miłosnym trójkącie. Sporo gwiazd czeka jednak z inicjacją seksualną aż do ślubu. Przeczytajcie intymne wyznania celebrytów.

2
 / 24
Anna Dec

Anna Dec w ostatnim wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim małżeństwie oraz wyznała, że z utratą dziewictwa czekała aż do ślubu.

To był taki etap, kiedy nie myślałam o sprawach cielesnych. Bardzo długo z tym czekałam. To było dla mnie ważne, żeby to było z miłością mojego życia, z którą chcę zawiązać związek małżeński. Dla mnie seksualność to sfera związana z uczuciami. Nie chciałam się rozdrabniać, chciałam być dla jednego mężczyzny. Chciałam, żeby jeden mężczyzna mnie znał.

3
 / 24
Cezary Pazura

Cezary Pazura swój pierwszy raz przeżył pod namiotem. Intymne kontakty z kobietą zakończyły się dla aktora traumą.

To było straszne. Nie dostałem się na studia i razem z kolegą pojechaliśmy do Kołobrzegu. Obok naszego namiotu, w jedynce, była taka dziewczyna. Nocą padał deszcz, zimno przenikało ciało, a rano czar prysł. Nabawiłem się po tym nerwicy seksualnej. Miałem rok przerwy. Straszna inicjacja!

4
 / 24
Lil Wayne

Lil Wayne w wieku 11 lat postanowił przeżyć swój pierwszy raz z niedużo starszą dziewczyną.

Ja miałem 11, a ona 13 lat. Kiedy podszedłem do szafy, weszła i zgasiła światła, zdjęła spodnie i pamiętam, że byłem z tyłu zimny pod ścianą. Myślałem: "Co do cholery !?" Kiedy próbowałem ją odepchnąć, poczułem, że ona też jest naga, więc po prostu cofnąłem się i pozwoliłem jej robić to, co chciała.

5
 / 24
Miley Cyrus

Miley Cyrus straciła dziewictwo w wieku 16 lat. Piosenkarka spotykała się wówczas z Liamem Hemsworthem.

6
 / 24
George Clooney

George Clooney wyjątkowy moment przeżył w wieku 16 lat. Gwiazdor Hollywood z perspektywy czasu nie był jednak zadowolony z tej decyzji.

Wcześnie, wcześnie, dużo zbyt wcześnie - wyznał aktor.

7
 / 24
Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska straciła dziewictwo, gdy osiągnęła pełnoletność. Do pierwszego kontaktu z mężczyzną doszło tuż przed jej maturą.

8
 / 24
Antoni Królikowski

Antoni Królikowski pierwszy raz z kobietą przeżył w wieku 14 lat. Najsławniejszy polski bawidamek w jednym z wywiadów przyznał, że z tą decyzją za bardzo się pośpieszył.

Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Zaczęły się pojawiać kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami - wspominał.

9
 / 24
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Celebrytka przyznała, że spotykała się wówczas z mężczyzną o 9 lat starszym. Siwiec podkreśliła, że od zawsze podobali jej się starsi chłopcy.

Zawsze kochałam się w starszych chłopakach. Takich niedostępnych - to mnie kręciło. Wzdychałam nawet do męża siostry mojej chrzestnej matki. Gdy przyjeżdżał polonezem, ja stałam w oknie i mówiłam: "Jak ja go kocham, mamusiu. Jaki on piękny". Miałam wtedy 9 lat.

10
 / 24
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio dokonał inicjacji seksualnej, kiedy osiągnął pełnoletność. Wcześniej aktor był namawiany przez swojego ojca do kontaktów seksualnych z kobietami. Leo nie poddał się jednak tej presji.

11
 / 24
Steven Tyler

Steven Tyler w wieku 7 lat przeżył swój pierwszy raz w miłosnym trójkącie.

To stało się z francuskimi bliźniakami, gdy miałem 7 lat - opowiadał w 2009 roku w wywiadzie udzielonym magazynowi "Elle".

12
 / 24
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian pierwszy raz z mężczyzną przeżyła w wieku 14 lat. Jej partner był od niej dużo starszy i był przekonany, że celebrytka ma 16 lat.

Moja sytuacja nie była dobra. Miałam 14 lat i umawiałam się z 18-letnim chłopcem. Gdy teraz patrzę wstecz, myślę, że to obrzydliwe, ale przedtem myślałam, że jestem naprawdę fajna. Tak naprawdę byłam zmuszona do uprawiania seksu. Nie byłam gotowa. Ledwo znałam własne ciało.

13
 / 24
Katy Perry

Katy Perry straciła dziewictwo w wieku 16 lat. Swój pierwszy raz przeżyła na przednim siedzeniu volvo, przy albumie "Grace" Jeffa Buckleya.

14
 / 24
Anna Mucha

Anna Mucha pierwszej inicjacji dokonała w wieku 18 lat. W wywiadzie dla Magdy Mołek wyznała, że nie spieszyła się z tą decyzją.

Krótko mówiąc 18. Z dowodem osobistym. Rocznikowo - wyznała w 2015 roku podczas wywiadu.

15
 / 24
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz zapewniała, że z utratą dziewictwa czekała aż do ślubu. O swoich planach opowiadała wówczas przy okazji sesji dla Playboya.

Myślę, że najlepszy prezent, jaki ofiaruję mojemu mężczyźnie, to będzie moje dziewictwo. To stanie się w noc poślubną i to będzie największy prezent - mówiła w 2013 roku.

16
 / 24
Angelina Jolie

Angelina Jolie straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Wspomnienia aktorki dotyczące tej chwili są dość osobliwe.

Zaczęłam uprawiać seks z moim chłopakiem, ale to były za małe emocje. Nie byłam już małą dziewczynką. W chwili, gdy chciałam poczuć się bliżej mojego chłopaka, złapałam nóż i przecięłam go. On przeciął mnie. Wymieniliśmy coś i byliśmy zakryci krwią, moje serce waliło - powiedziała w jednym z wywiadów.

17
 / 24
Mila Kunis

Mila Kunis miała 19 lat, kiedy straciła dziewictwo. Jej ówczesnym partnerem był Macaulay Culkin. Para była ze sobą dziewięć lat.

18
 / 24
Kim Kardashian

Kim Kardashian swoje dziewictwo straciła z siostrzeńcem Michaela Jacksona, Tito Joe Jacksonem. Celebrytka miała wówczas 14 lat. W wydarzenie była zaangażowana oczywiście Kris Jenner.

Kiedy po raz pierwszy chciałam uprawiać seks, miałam prawie 14 lat. Kris powiedziała: OK, więc zrobimy tak, musisz zacząć stosować antykoncepcję. Była wobec mnie naprawdę otwarta i szczera.

19
 / 24
Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe przyznał, że pierwszy jego pierwszy raz odbył w jego 16. urodziny z dużo starszą partnerką.

20
 / 24
Adriana Lima

Adriana Lima nie spieszyła się ze straceniem dziewictwa. Modelka czekała aż do ślubu i pierwszy raz z mężczyzną przeżyła w wieku 27 lat.

21
 / 24
Johnny Depp

Johny Deep po raz pierwszy uprawiał seks w wieku 13 lat. Dziewictwo stracił z fanką swojego zespołu. Deep grał wówczas w kapeli The Flame.

22
 / 24
Madonna

Madonna straciła dziewictwo jako 15-latka ze swoją pierwszą miłością. Artystka wyznała, że miało to miejsce na tylnym siedzeniu cadillaca.

23
 / 24
Lady Gaga

Lady Gaga miała 17 lat, gdy rozpoczęła życie seksualne. Swoje wspomnienia związane z tym momentem opisała w piosence "Born This Way". Z interpretacji tekstu można wysnuć wniosek, że piosenkarka nie była jeszcze na to gotowa.

24
 / 24
Ciara

Ciara z pierwszym razem postanowiła czekać aż do ślubu z Russellem Wilsonem. Podobno z pomysłem wyszedł jej partner. Piosenkarka uznała, że powstrzymanie się od współżycia przed ślubem spowoduje, że będą mieli czas, by lepiej się poznać i zaprzyjaźnić.

KOMENTARZE
(270)
Jajjajja
4 miesiące temu
Mai coś nie wyszło 🤭 na swoim ślubie była matką dwójki dzieci 😂😀
Kamka76
4 miesiące temu
Nie wierzę, że przeczytałam ten artykuł.
123
4 miesiące temu
Litości, po co o tym mówić? 🤦‍♀️
Łyżka
4 miesiące temu
Tak, czekały do ślubu w wieku prawie 30 lat 😄 a łyżka na to: "niemożliwe!"
Mądry
4 miesiące temu
Królikowski został wykorzystany przez kolegę na leżaku w przedszkolu , doustnie ! A potem to już ssał regularnie.
Najnowsze komentarze (270)
Kasia
4 miesiące temu
Dzieci nawet 12,13,14 lat czują przyjemność w miejscach intymnych i zaczynają interesować się współżyciem ALE są na to emocjonalnie niedojrzałe. 23 letni chłopak Natali był pedofilem i szok, że celebrytka nie zauważa że została zwyczajnie wykorzystana! To co działo się w zatoce sztuki musiało być dla niej normą. Ma jeszcze kilkanaście lat by przemyśleć sprawę i ochronić córkę przed starszymi kolegami. Postawa matki Kim doprowadziła do słynnego wideo. Za dwadzieścia lat zabraknie psychologów
Obserwuje
4 miesiące temu
Wszyscy cisną po dzieciach 12,,13,14 lat ze patologia , ze dno . My jako społeczeństwo jesteśmy temu winni , bo kiedy widzimy ze dzieje się krzywda odwracamy wzrok byle nie mieć problemów . Albo gorzej obojętnie podchodząc do życia niczego poza czubkiem własnego nosa. Nikt nie zauważył tu winy rodziców , potem systemu? Przecież to jeszce dzieci , z tego co widać z syndromem braku miłości rodzinnej . Szukają sposobu żeby ja zdobyć w niewłaściwy sposób , brak wzorców i należytej opieki skutkuje tragedia . Do oceniania i rzucania kamieniem pierwsi , ale do pomocy i wyciagnięcia ręki rodakowi brak chętnych. Gorsza zbrodnia jest widzieć zło i nic nie zrobić , niż popełnić błąd . Doszliśmy do wniosku ze to takie zachowanie są aspołeczne , wiec ukaranym winnych i przestańmy winić wiecznie ofiary.
xyz
4 miesiące temu
Najman został wykorzystany podczas komunii , podobno cały kler miał go
fiola
4 miesiące temu
ja tez jak mialam 14 lat byl moj 1 raz:) powiedzial mi: jak mnie kochasz to mi daj:))no i dalam, nigdy w zyciu i za zadne pieniadze nie wrocilabym do tamtych czasow:(
michał
4 miesiące temu
dziwne czasy
Zdjęcia
4 miesiące temu
Ciekawe jak wyglądała Natalia Siwiec gdy miała 14 lat i traciła swój skarb. Mogłaby zamieścić jakieś zdjęcia z tamtego okresu.
pewne
4 miesiące temu
Na pewno te wszystkie celebrytki były ładniejsze podczas pierwszego razu w wieku 14-16 lat niż obecnie jako sztuczne, dorosłe lalki.
STARE
4 miesiące temu
Wszystko fajnie, ale te osoby mówiły o swoim pierwszym razie WIELE LAT TEMU. Dlaczego tworzycie nowy artykuł jakby dopiero niedawno się wypowiedziały?
ciekawe
4 miesiące temu
Czyli 14 letnia Kim Kardashian mówi że chce zacząć uprawiać seks, a jej matka (Kris Jenner) odpowiada "OK". Ciekawe ile matek w Polsce by tak opowiedziało. Niesamowite.
szemarny
4 miesiące temu
tylko opowieści Pazury i di Caprio mają jakiś mimo wszystko pozytywny wydźwięk, a mama to Antka nie dopilnowała!?
Ala
4 miesiące temu
Irina na pewno nie czekala do slubu 😂 przeciez ona jako nastolatka sie spotykala z milionerami ktorzy jej zorganizowali kariere i umowmy sie nie zrobili tego za darmo
mecTomMpILICA
4 miesiące temu
PIERWSZY RAZ MIAŁEM W PIELUCHACH .
Gość
4 miesiące temu
a w Lidlu promocja na Poziomki.
ANka
4 miesiące temu
Czy tylko ja mam wrażenie, że 90% tych wówczas dzieciaków była mocno zaburzona..?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat! Zaczynała jako skromna Kinga z "M jak Miłość", dziś jest gwiazdą TVP (STARE ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek skończyła właśnie 40 lat. W branży rozrywkowej obecna jest już od... 25. W tym czasie przeszła imponującą drogę, która zawiodła ją na szczyty popularności. Pamiętacie jeszcze jej pierwsze wyjścia na ścianki?
9.

Odpicowana Małgorzata Rozenek z drogą torebką odwiedza warszawską piekarnię po nagraniach "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

W miniony czwartek Małgorzata Rozenek odwiedziła warszawską piekarnię. Celebrytka zadała szyku w eleganckim kostiumie oraz oversize'owej marynarce. Całość uzupełniła luksusową torbą.
8.

Zabiegana Sylwia Peretti mknie do swojego "Lucyfera" za PONAD MILION... "Królewskie" życie? (ZDJĘCIA)

Sylwia Peretti, była "Królowa Życia", uwielbia życie w luksusie. Celebrytkę przyłapano, gdy mknęła do swojego samochodu, którego nazywa "Lucyferem". Gdzie jej się tak śpieszyło?
7.

Kulisy premiery filmu "Miłość na pierwszą stronę": zakochana Olga Bołądź, świętujący Piotr Stramowski i Maria Sadowska... (ZDJĘCIA)

Za nami premiera filmu "Miłość na pierwszą stronę". Wydarzenie przyciągnęło do kina liczną reprezentację polskiego show biznesu, która po seansie wybrała się jeszcze na wystawny bankiet...
6.

Zlot gwiazd na premierze filmu "Apokawixa": Szykowni Pazurowie, "groźny" Sebastian Fabijański i kolorowa siostra Julii Wieniawy (ZDJĘCIA)

Gwiazdy tłumnie przybyły na premierę "Apokawixy" Xawerego Żuławskiego. Do aparatów fotoreporterów ochoczo pozowali m.in. Tomasz Kot, Sebastian Fabijański, a także siostra Julii Wieniawy, Alicja. Kto wypadł najlepiej?
5.

Naturalna Małgorzata Kożuchowska stroi kwaśne miny na spacerze z ćwiekowaną torebką za 13 tysięcy (ZDJĘCIA)

Wędrując po centrum Warszawy Małgorzata Kożuchowska wyglądała, jakby dopiero co wgryzła się w świeżo skrojoną cytrynę. Przykry grymas obrócił do góry nogami dopiero na widok czyhających nieopodal paparazzi.
4.

Celebrytki wdzięczą się do zdjęć na imprezie kosmetyków: elegancka Julia Kamińska, drapieżna Marcela Leszczak, wydekoltowana Agnieszka Kaczorowska... (ZDJĘCIA)

Kalendarz celebrytów pęka ostatnio w szwach. Na evencie Garniera pojawiła się spora gromadka gwiazd, które ochoczo pozowały z płynem micelarnym. Na ściance wdzięczyły się m.in. Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska czy Marcela Leszczak.
3.

Tak wygląda mieszkanie Marcina Tyszki: taras na dachu, egzotyczne rośliny, wanna w sypialni (ZDJĘCIA)

Marcin Tyszka nie ukrywa, że jedną z jego pasji jest aranżacja wnętrz. Mieszkanie fotografa można było zobaczyć w jednym z odcinków "Top Model", chętnie też chwali się nim na Instagramie.
2.

Jesieniarska Agnieszka Woźniak-Starak wyłania się ze studia "Dzień Dobry TVN" w kozakach za 8,5 TYSIĄCA (ZDJĘCIA)

Gotowa na jesienną słotę Agnieszka Woźniak-Starak zmierzyła się ze spadającą temperaturą w szykownym oliwkowym płaszczu i ciekawym obuwiu od francuskiego domu mody. Elegantka?
1.

Premiera filmu "ANIA": wydekoltowana Sylwia Grzeszczak, uśmiechnięta Katarzyna Bujakiewicz, ulizana Maja Hyży (ZDJĘCIA)

Plejada gwiazd zawitała na premierze filmu dokumentalnego "ANIA" o Annie Przybylskiej. Nie zabrakło jej przyjaciół, m.in Katarzyny Bujakiewicz. Kto zadał szyku?