Cruz Beckham wydał debiutancki singiel o narkotykach i... SEKSIE. Victoria może być dumna z syna?
Cruz Beckham poszedł w ślady znanej matki i zdecydował się podbić rynek muzyczny. Najmłodszy syn Davida i Victorii Beckhamów zaskakuje singlem "Optics". Podejmuje w nim temat narkotyków i seksu.
David i Victoria Beckham są razem od ponad 25 lat. Małżonkowie doczekali się czwórki pociech: trzech synów oraz jednej córki. Jeszcze jakiś czas temu w mediach najgłośniej było o ich pierworodnym - Brooklynie. Dziś jednak coraz śmielsze kroki w show-biznesie stawiają również ich młodsze latorośle.
Duże emocje wywołuje m.in. 20-letni Cruz Beckham. Media ochoczo rozpisują się o jego relacji ze starszą o 10 lat modelką, Jackie Apostel. Aktualnie planem najmłodszego syna Bckhamów jest podbój branży muzycznej. Jego debiutanckie single, są jednak dalekie od dziewczęcego popu, który przed laty wydawała Victoria.
Cruz Beckham wydał utwór o narkotykach i seksie
Singiel "Optics" jest zapowiedzią nadchodzącego albumu Cruza. W warstwie tekstowej piosenki poruszony jest na temat narkotyków i seksu. Trzeba przyznać, że dzieło mimo różnych gier słownych zawiera również wersy, które nie pozostawiają wiele miejsca na domysły.
Rób tysiąc selfie w swoim łóżku, ja odpływam w swoim. Uwielbiam grzybki i dobrą grę wstępną, no i 69. (...) Zawsze w modzie i na haju, bez zjazdu, bez kraksy. Ty chcesz wiedzieć, jak to wygląda, ja – jak to smakuje naprawdę - można usłyszeć w utworze "Optics".
ZOBACZ TAKŻE: Najmłodszy syn Beckhamów celebruje miłość do starszej o 10 LAT ukochanej. NAMIĘTNIE pocałował ją w centrum miasta
To nie jedyny utwór Cruza, który właśnie ujrzał światło dzienne. Tekst do "Lick The Toad" jest jednak nieco mniej kontrowersyjny. Jeden z wersów można interpretować m.in. jako mistyczno-erotyczny odlot - może w kontekście narkotykowego lub jakiegoś duchowego doświadczenia.
Pozwól mi cię polizać, Matko Natury, poliżę cię. Pozwól mi się tobą zaciągnąć, Matko Natury, zaciągnę się tobą - pada w drugim utworze 20-latka.
Myślicie, że Victoria i David Beckhamowie przymkną oko na śmiałe teksty najmłodszego syna?