Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Daniel Martyniuk NADAL nie przestrzega kwarantanny. Jego matka twierdzi, że... NIE BYŁ ZA GRANICĄ: "Mówił nam tylko, że jedzie do Gdyni"

186
Podziel się

Choć jeden z tabloidów potwierdził, że Daniel został objęty 14-dniową kwarantanną po powrocie z zagranicy, to żona gwiazdora disco polo najwyraźniej nie przyjmuje tego do wiadomości. Myślicie, że powie jej dopiero po tym, jak zostanie ukarany?

Daniel Martyniuk NADAL nie przestrzega kwarantanny. Jego matka twierdzi, że... NIE BYŁ ZA GRANICĄ: "Mówił nam tylko, że jedzie do Gdyni"
Daniel Martyniuk nadal ignoruje zasady kwaratanny (Instagram.com, East News)
bCHHpXGt

Pandemia koronawirusa z każdym dniem nabiera na sile. Liczba chorujących na COVID-19 wciąż rośnie i na razie nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się w najbliższym czasie uspokoić. Władze już od dawna apelują o rozwagę i pozostanie w domach w tym trudnym dla wszystkich okresie, jednak nadal nie brakuje osób, które ignorują zasady kwarantanny.


Zobacz: Zalękniona Natalia Siwiec prawi na Instagramie o koronawirusie: "Przeraża mnie BEZMYŚLNOŚĆ LUDZI"


Do grona "mądrzejszych od samych ekspertów" należy między innymi Daniel Martyniuk, który nie przejmuje się rosnącą liczbą zachorowań i po powrocie z zagranicy nie miał zamiaru poddać się obowiązkowej izolacji. Jak we wtorek donosił Fakt, syn Zenka Martyniuka został co prawda objęty obowiązkową kwarantanną domową po wyjeździe do Holandii i Niemiec, jednak - jak informowali jego sąsiedzi - w tym czasie "ciągle gdzieś jeździł".


Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny - powiedział w rozmowie z tabloidem nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji.


Przypomnijmy: Daniel Martyniuk uciekł z kwarantanny! "MAM TO GDZIEŚ"


Daniel jest już co prawda znany policji i mediom ze swoich poprzednich wyskoków, takich jak prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu czy "wyproszenie" ciężarnej żony z domu po sylwestrowej awanturze, jednak najwyraźniej usilnie dba o to, żeby w jego życiu nie było zbyt nudno. Ostatecznie syn gwiazdora disco polo miał powiedzieć, że "ma gdzieś kwarantannę" i nie przyjął od policjantów mandatu za jej złamanie.


To jednak nie koniec sprawy, bo Fakt poszedł o krok dalej i postanowił zapytać o zdanie matkę krnąbrnego uciekiniera. Zdezorientowana Danuta Martyniuk najwyraźniej nie jest jednak świadoma tego, jak lekceważące podejście do sprawy prezentuje jej latorośl. W wypowiedzi dla Faktu zaklina ona rzeczywistość i twierdzi jedynie, że Daniel nie wspominał o żadnym dalszym wyjeździe, więc teoretycznie 14-dniowa kwarantanna go przecież nie obowiązuje.


Daniel w ostatnich dniach nie przebywał za granicą. Jakoś niedawno mówił nam tylko, że jedzie do Gdyni. Natomiast o żadnym dalszym wyjeździe nie było mowy - powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z tabloidem.


Problem w tym, że Daniel rzeczywiście powinien przebywać na domowej kwarantannie przez dwa tygodnie, co potwierdzono już w rozmowie z policją. Na dodatek aspirujący celebryta nie przyjął mandatu od funkcjonariuszy, więc skierowano wniosek do sądu o jego ukaranie. Niestety żaden z tych argumentów nie był w stanie przemówić do żony gwiazdora disco polo.


Gdyby Daniel dostał karę, to powiedziałby o tym mi lub mojej siostrze - zarzekała się.


Nie wiemy co prawda, czy syn Zenka zdobył się już na odwagę i powiedział swoim rodzicom prawdę, jednak pewne jest to, że nadal "ma gdzieś kwarantannę". Dowodem mają być zdobyte przez tabloid zdjęcia, na których widzimy, jak we wtorkowe popołudnie wyraźnie zrelaksowany Daniel beztrosko wprowadzał kod do klatki schodowej i chwilę później zniknął w jej odmętach. Nie miał przy tym oczywiście rękawiczek ani maseczki ochronnej.


Myślicie, że rodzice w końcu przemówią mu do rozsądku?

bCHHpXGv
bCHHpXGW
KOMENTARZE
(186)
Iiki
3 miesiące temu
Duze dziecko
Qwerty
3 miesiące temu
Disco polo to stan umysłu. Ameba jakich mało. A Zenek i jego żona są zwyczajnie żałośni w swoim postępowaniu. Ci ludzie nie mają wyobraźni i poczucia odpowiedzialności społecznej za grosz. Myślą , że kasa zalatwi wszystko. A ten knypek juz dawno powinien siedzieć za wszystko co odwalił. No ale tatus to symbol narodowy burakow ce฿ulakow. Jaki kraj tacy artysci. Wstyd mi zwyczajnie za cała ich rodzinę. Bez hejtu.
alicja
3 miesiące temu
czy był ?? to można sprawdzić ,macie możliwości do tego to raz a dawa,ze na pewno nie przebywa z rodziną
bCHHpXGX
kiki
3 miesiące temu
jak jej wnuczka zachoruje, zarażona przez inteligentnego inaczej ojca, to może pani Martyniuk zmieni zdanie
hihi
3 miesiące temu
jego matka jest w stosunku do syna tak naiwna jak Barbara Niechcic do Tomaszka :D książkowy przykład okłamywania siebie i oderwania od rzeczywistości :D
Najnowsze komentarze (186)
ert~
3 miesiące temu
m e n e l s t w o
Janka
3 miesiące temu
Jak pani Danuta kłamie. Z ludzi głupich robi.. Tak uczy synusia nieudacznika kłamać? Był za granicą.. To mógł tam siedzieć. Po co wracał.?
Iba
3 miesiące temu
Tatuś zapłaci a co przecież to synus
JKD
3 miesiące temu
Pie... one komuchy
Misie
3 miesiące temu
Tatuś zaś mu kupi kurtkę gacie!!!! opłaci czynsz!!! zapłaci karę 30 tyś za złamanie kwarantanny!!! tak jak wszyscy on nie jest wyjątkiem ales go chłopie wychował wstyd i że tatuś nie umie mu zakręcić kurka z forsa ale nie wstyd tatuś wstyd
luzik
3 miesiące temu
brawo Daniel, lej na te zakazy
Justa
3 miesiące temu
Zamknąć gnoja.
Niki
3 miesiące temu
Ten imbecyk zachowuje sie gorzej niz dziecko
bCHHpXGP
Tera
3 miesiące temu
Absurd takie jednostki kierowała bym bezpośrednio do szpitali gdzie brakuje personelu niższego szczebla.Skoro mandat nie przemawia to zapraszam w puszczę Lwa.Bez krytyki ot dla wsparcia przeciążonego systemu.
floyd44
3 miesiące temu
Na jednym ze zdjęć podpisał się "Daniel M." Myślę że niedługo i prokuratura będzie go tak przedstawiać. Typowe dla "pociech" znanych rodziców.Tatuś w trasie po remizach i stodołach a dzieci wychowuje,często zdegenerowane,środowisko
EWA
3 miesiące temu
Żal mi Tych ludzi to straszne jak mamona ogłupia pozdrawiam miłego dnia
Gość
3 miesiące temu
Daniel, „początkujący celebryta”, jaki kraj tacy celebryci. To niewychowany burak z Podlasia, mamuni i tatusiowi pogratulować talentów wychowawczych. Bezczelny cwaniaczek, ot i celebryta
Gość
3 miesiące temu
No to im się synuś udał..
Hehe
3 miesiące temu
A wystarczyło zastosować za odpaky karę przymusowego więzienia nie stosujesz się nie umiesz usiedzieć na pupie narażasz nas wszystkich. Trzeba trochę ostrzej.
...
Następna strona
bCHHpXHr