Dawno niewidziany Antek Królikowski i Iza integrują się na wiosennej ramówce Polsatu z Jackiem Rozenkiem oraz jego młodszą żoną (ZDJĘCIA)
Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawił się Antek Królikowski i to nie sam, bo w towarzystwie ukochanej. Przed wejściem na ściankę gawędzili z Jackiem Rozenkiem i jego nową żoną.
Antek Królikowski po burzliwym rozstaniu z Joanną Opozdą stara się unikać blasków fleszy. Od dwóch lat mieszka we Wrocławiu wraz z nową ukochaną Izą. Para wspólnie wychowuje córkę Jadzię, która przyszła na świat w październiku 2024 roku. Wyprowadzka z Warszawy związana jest również z zawodową sferą życia aktora. To właśnie we Wrocławiu kręcony jest serial "Uroczysko", w którym to Królikowski gra komisarza Filipa Ziomeckiego.
Serial "Uroczysko" można oglądać na antenie TV4, stacji należącej do grupy Polsat. Nic więc dziwnego, że Królikowski opuścił na chwilę Wrocław i wraz z ukochaną Izą pojawił się na prezentacji wiosennej ramówki. Aktor na ściance pozował w pojedynkę, jednak za kulisami uśmiechał się do fotoreporterów już w towarzystwie Izy.
Co więcej, para znalazła czas na wspólną pogawędkę z Jackiem Rozenkiem oraz jego nową żoną - Marią Samuel. Nie zabrakło oczywiście wspólnej fotki.
Wiedzieliście, że się kolegują?