Trwa ładowanie...
Przejdź na

DJ Adamus: "Paulla PODNOSI POPRZECZKĘ na Eurowizji"

40
Podziel się:

"Jeśli chodzi o Magę to tylko widziałem, nie słyszałem, może to lepiej".

Wysokie miejsce w konkursie Eurowizji jest od lat marzeniem wielu polskich wokalistów. Najdalej od czasu sukcesu Edyty Górniak zaszedł w ubiegłym roku Michał Szpak. W tym roku o udział w finale walczyć będą między innymi Iwona Węgrowska, Mateusz Maga i Paulla. Ta ostatnia wielokrotnie próbowała zaistnieć na polskim rynku, w tym u boku Dj Adamusa. "Przyjaźń" z byłym kolegą Wojewódzkiego niewiele jednak dała. Dziś Jaworski nie wie nawet, czy Paulla bierze udział w eliminacjach krajowych:

Nie miałem okazji słyszeć propozycji na Eurowizję. A jest moja koleżanka Paulla? Paulla podnosi poprzeczkę. Jeśli chodzi o Magę, to tylko widziałem, nie słyszałem, może to lepiej. Do akcentu to bym się najmniej przypierdzielał. Rosjanie jeszcze gorzej. Eurowizja jest kiczowata, więc mamy szansę na sukces.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(40)
gość
6 lat temu
Chyba jej fryzjer nie darzy ją sympatią ;p
gość
6 lat temu
Czasy, kiedy Eurowizja była festiwalem kiczu już dawno minęły. Zobaczcie występy i przesłuchajcie piosenki reprezentanta Szwecji z 2015 roku i Rosji z 2016, a później porównajcie z Paullą czy Magą i zastanówcie się, dlaczego Szwecja wygrała, a Rosji prawie się udało (gdyby nie polityka) Jak ktoś chce coś tam zawojować, to nie powinien oferować wtórnej i nudnej ballady, których podobnych słyszeliśmy już miliony albo łamany angielski....
gość
6 lat temu
Ciekawe jak on się z tym czuje, że jego dziewczyna wyglądała jeszcze 15 lat temu zupełnie inaczej niż teraz
Dj Nostradamu...
6 lat temu
Michał Szpak zajął 8 miejsce a Ich Troje 7 więc stwierdzenie, że Szpak po Edycie odniósł największy sukces to taka sama bzdura jak ta że Paulla podniesie poprzeczke konkursu skoro jeszcze nie wiadomo czy sie zakwalifikuje.
gość
6 lat temu
Polscy kicowaci i tandetni "artyści" wypowiadają się od lat o Eurowizji "festiwal kiczu". Kiedy Eurowizja już dawno, a przynajmniej od wygranej Loreen w 2012 roku, weszła na orpitnę wysokobudżetowych superpopowych produkcji na światowym poziomie (przynajmniej w większości propozycji). Nasze wieśniacze gwiadeczki i dinozaury z lat '90tych żyją jednak w dalekiej przeszłości
Najnowsze komentarze (40)
gość
6 lat temu
Jedyne, co ona podnosi, to treść żołądkową do przełyku u osób patrzących na jej brzydką gębę.
gość
6 lat temu
TO nie jest prawda że Szpak zaszedł najdalej -przecież Ich Troje kiedyś zajęło chyba 7 miejsce czy jakoś tak, Pudelek zapomniał? :P
gość
6 lat temu
Adamus, królem kiczu jesteś ty w naszym showbiznesie, już wolę nawet chyba tego geja od mody. Nie mówię że jest to konkurs wytrawnych wokalistów ale to jest jakieś tam show które jest przyciągające jako powiedzmy jakaś forma rywalizacji choć niestety widać pewne sojusze w glosowaniach. Natomiast występy takie jak Heleny z Grecji, Norwega ze skrzypcami, Ruska ze znanym łyżwiarzem, Feniksa z Austrii czy Ukrainki 1944 są pamiętliwe w stosunku do czegokolwiek co ty uczyniłeś specjalisto grający bez kabli.
Bax
6 lat temu
Obciach ta Eurowizja tak jak i ten dj krążący po Polsce z bytomia czy opola z zadupia w każdym razie
gość
6 lat temu
Ten sam fryzjer co pierwsza dama?
gość
6 lat temu
Nie mogłam uwierzyć że on jest z tą blachara
gość
6 lat temu
Okropna jest, on ją chwali bo są para
gość
6 lat temu
pierdzioch
gość
6 lat temu
Zenada
gość
6 lat temu
w tej fryzurze ma kwadratowy łeb szacun dla fryzjera
gość
6 lat temu
Eurowizja nigdy nie była festiwalem kiczu. To jest festiwal, na którym co roku pojawia się kilka kiczowatych propozycji, ale one rzadko zajmują dobre miejsca. Piosenki, które sobie dobrze radzą na Eurowizji to zwykle świetne utwory. Ale złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy i Polacy będą obwiniać politykę i inne kryteria, które mają niewielki związek z wynikami. Może by tak choć raz się przygotować do Eurowizji? Europa nas bardzo lubi jak widać, skoro tak wysokie miejsca zajęliśmy z takimi sobie Słowiankami i taką sobie piosenką Szpaka.
gość
6 lat temu
Pudlu, chcielibyśmy mieć możliwość łatwego wyszukania swojego komentarza i sprawdzenia, ile ma czy tez -
gość
6 lat temu
Wlosy ...Paula
maska
6 lat temu
twór chirurgii plastycznej w Eurowizji? twarz ten pani jak maska
Oferty dla Ciebie