Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Dobroduszna Julia Wieniawa organizuje akcję wsparcia na Instagramie: "Pokażmy Włochom, jak ciepło o nich wszyscy myślimy" (FOTO)

170
Podziel się

"Tęsknię za tobą, Italio" - wyznaje zaangażowana celebrytka. Szlachetna inicjatywa?

Dobroduszna Julia Wieniawa organizuje akcję wsparcia na Instagramie: "Pokażmy Włochom, jak ciepło o nich wszyscy myślimy" (FOTO)
Julia Wieniawa (Instagram, Instagram)
bDHJVNhh

Choć celebryci niewątpliwie stanowią na świecie grupę uprzywilejowaną, również oni znacznie odczuwają skutki pandemii koronawirusa. Gdy liczba zachorowań w Polsce zaczęła rosnąć w zastraszającym tempie, produkcja wielu programów rozrywkowych musiała zostać zawieszona i przeniesiona na jesień, co dla wielu prominentów równoznaczne jest z brakiem źródła dochodu. Jako że Julia Wieniawa należy do grona najpopularniejszych (i najbogatszych) rodzimych celebrytek, 21-latka może sobie pozwolić na dłuższe wakacje bez martwienia się o jutro.

Aktualnie zamknięta w czterech ścianach aktorka robi, co tylko może, by nie dać o sobie zapomnieć internautom, organizując lub też włączając się w rozmaite akcje społeczne, które służą pomocy poszkodowanym COVID-19.

bDHJVNhj
Zobacz także: Julia Wieniawa wyprzedaje szafę, by wspomóc polską służbę zdrowia

Tym razem zaangażowana warszawianka postanowiła wspomóc mieszkańców Włoch, ogłaszając na Instagramie specjalną akcję. Polega ona na tym, że internauci będą solidaryzować się z Italią poprzez udostępnianie stamtąd zdjęć i opatrywanie ich hasztagiem #mimanchiitalia.

bDHJVNhp

Tęsknię za tobą, Italio! - zaczęła gwiazdka. Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom Włochom poprzez pokazanie im, jak nam do nich tęskno. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia.

Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom, jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach rozmyślamy o przyszłych i przeszłych podróżach, i przygodach, po cichu szepcząc.

Szlachetna inicjatywa?

bDHJVNhq
bDHJVNhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Elo
11 miesięcy temu
Akcje organizuje Piotr Głowacki wraz ze studentami Akademii Teatralnej. Julia nie ma z tym nic wspólnego. Wystarczyły spojrzeć na mimanchi italia na Facebooku.
EVET
11 miesięcy temu
Ja pierrrrrr...co ta laska ma w tej swojej młodej głowce. Ehhhhhh...
Judyta
11 miesięcy temu
Niedouczona Julia bardzo intensywnie pracuje w mediach, niedługo z lodówki będzie wyskakiwać, ohydne przegięcie, już tak się nam opatrzyła , że patrzenie na to co wyprawia sprawia nam ból a jej złote myśli zasługują na wyróżnienie " maliny ".
bDHJVNhL
bodex
11 miesięcy temu
ale z ciebie wieśniawa
ak001
11 miesięcy temu
Julko, Jesteś podobno mądrą dziewczyną. Więc zapewne wiesz, że Włosi są w tej chwili tak bardzo zajęci swoją tragedią, że twoje całkiem zresztą fajne ciało nie robi na nich wrażenia.
3462
11 miesięcy temu
Na włochy proponuję jej depilację
Tedg
11 miesięcy temu
Pokaz lepiej cycki bo twoja koleżanka z planu pokazała i cię to lekko zabolalo
Ren12
11 miesięcy temu
Zwyczajna bardzo przecietna dziewczyna, bez figury, niziutka, chudziutka. Ale Na sile lansowana we wszelki mozliwy sposob. Ktos cos rozumie z tego...
Anka
11 miesięcy temu
Debilu o Polakach pomyśl!!!!
Rynceopadajo
11 miesięcy temu
Boże.... Dziewczę, co ty masz w tej głowie?!
Ktoś
11 miesięcy temu
A jak poszła wyprzedaż ubrań?
mhxg
11 miesięcy temu
sorry, tak głupie, że aż boli
Dupa lipa
11 miesięcy temu
Spier...laj
bDHJVNhD
lorenna
11 miesięcy temu
Zamilcz dziewczyno! Pokazuj buzie ale nic nie mow!
...
Następna strona
bDHJVNif