Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Julia Wieniawa też wspiera walkę z koronawirusem. Organizuje WYPRZEDAŻ UBRAŃ ze swojej szafy: "Cała kwota pójdzie na służbę zdrowia"

219
Podziel się

Celebrytka postanowiła pójść tropem innych gwiazd i również wesprzeć ten szczytny cel. "Służba zdrowia potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie" - podkreśla.

Julia Wieniawa też wspiera walkę z koronawirusem. Organizuje WYPRZEDAŻ UBRAŃ ze swojej szafy: "Cała kwota pójdzie na służbę zdrowia"
Julia Wieniawa walczy z koronawirusem (Instagram.com, ONS.pl)
bDJNTgKt

Pandemia koronawirusa od wielu tygodni nie schodzi z czołówek portali informacyjnych. Do tej pory w Polsce wykryto 684 przypadków zakażenia, a osiem osób zmarło. W tym trudnym dla wszystkich czasie gwiazdy jeszcze mocniej angażują się w pomoc dla dobra dla całego społeczeństwa.

Osoby publiczne w Polsce walczą z wirusem na wiele sposobów. Najczęstszym jest oczywiście zachęcanie fanów do pozostania w domu, co znacznie zwiększy nasze szanse na pokonanie epidemii. Inni z kolei decydują się na przekazanie sporych sum pieniędzy na walkę z koronawirusem. Na takie rozwiązanie zdecydowali się dotąd m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Kuba Błaszczykowski czy Dominika Kulczyk.

bDJNTgKv

Do tego zacnego grona dołącza właśnie Julia Wieniawa, która podzieliła się na swoim Instastories nową inicjatywą. Celebrytka już od jakiegoś czasu mocno zachęca fanów do wzięcia udziału w akcji #zostańwdomu, a teraz umożliwi im też zakup elementów garderoby prosto z jej szafy. Wszystko oczywiście w szczytnym celu.

Czas zrobić porządek w tej garderobie. Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję - są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę - i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie - powiedziała Julia na serii opublikowanych w sieci nagrań.

Przypomnijmy, że Julka wyjątkowo aktywnie zaangażowała się w walkę z koronawirusem i wielokrotnie apelowała do fanów o zachowanie wszelkich środków ostrożności.

bDJNTgKB

Doceniacie jej gest?

Zobacz także: Julia Wieniawa wyprzedaje szafę, by wspomóc polską służbę zdrowia
bDJNTgKC
bDJNTgKD
bDJNTgKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(219)
mua
11 miesięcy temu
jaki HOJNY gest ze strony smarkuli, która czesze ponad 100 tyś zł za reklamę...
Magda
12 miesięcy temu
No tak sprzedaje ciuchy ,które dostała za darmo 😔wstyd
Mika
12 miesięcy temu
Fajna inicjatywa! Brawo, mam nadzieję, że każdy z Was hetujących przekazaliście swoje oszczędności życia na walkę z korona. Albo przynajmniej zaangażowaliście się w pomoc innym. Ludzie to podłe stworzenia.
bDJNTgKX
Kukurydza
12 miesięcy temu
Bieliznę też??? :-)
Kila
12 miesięcy temu
Żałosna jest. Stare szmaty sprzedać. Wpłać jakiś datek i to będzie coś.
jebaka
12 miesięcy temu
julcia dla mnie majteczki twoje prosze moga byc kilku dniowe
mycha
12 miesięcy temu
nie wierzę tej cwaniarze - przekaże parę groszy a resztę przytuli
Janosik
12 miesięcy temu
Poczekam na promocję za 1 zł
123
12 miesięcy temu
Ja moje ciuchy oddaję do Caritasu
mika
12 miesięcy temu
Masakra
Lucy
12 miesięcy temu
Uwaga, uwaga gwiazda otwiera lumpeks. Jak sama ogłasza: "pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję - są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę - i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie". Cóż za poświęcenie i ofiarność. Tylko nie kupujcie zbyt tanio bo przecież dochód pójdzie na służbę zdrowia..A swoja drogą, chcę zapytać, czy teraz kiedy powinniśmy zostać w domu, kupowanie ciuchów jest priorytetem. A możne lepiej dorzucić do publicznej zbiórki choć mały datek lub pomóc samotnej starszej osobie wyprowadzić pieska lub zrobić zakupy. Myślę, że młoda artystka troszkę się zapędziła z tą swoja "dobroczynnością".
Ktoś
12 miesięcy temu
Bohaterką to jest Dominika Kulczyk która przekazał 20 milionów...a nie..no ale tak trzeba kupić trzecie mieszkanie...
K....
12 miesięcy temu
Nie rozumiem dlaczego miałaby dawać jakieś pieniądze, tym bardziej które uzbierała na mieszkanie. To jej pieniądze... Rozumiem że Wy oszczędności życia już wpłaciliście?
bDJNTgKP
Tomek
12 miesięcy temu
Biorę majtki !
...
Następna strona
bDJNTgLr