Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Pieniądze od Anny i Roberta Lewandowskich zostaną rozdysponowane w Polsce. "Ich sztab ustala z ministrami najważniejsze potrzeby"

224
Podziel się:

Milion euro na walkę z koronawirusem trafi do kraju. Para wkrótce ogłosi, na co konkretnie zostaną przeznaczone te środki.

Pieniądze od Anny i Roberta Lewandowskich zostaną rozdysponowane w Polsce. "Ich sztab ustala z ministrami najważniejsze potrzeby"
Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem (Instagram.com)
bEUJmrRx

Pandemia koronawirusa wciąż budzi postrach na całym świecie. Do tej pory tylko w naszym kraju wykryto 649 przypadków koronawirusa, a siedem osób niestety zmarło. W tym trudnym czasie wiele gwiazd decyduje się zaangażować w walkę z wirusem - czy to poprzez zwykłe zachęcanie fanów do pozostania w domu, czy przekazując na ten cel pokaźną sumę pieniędzy.

Na drugą z opcji zdecydowali się Anna i Robert Lewandowscy, którzy zdobyli się na hojny gest i wsparli walkę z koronawirusem kwotą miliona euro. W swoim poście piłkarz nie sprecyzował jednak, czy pieniądze trafią do Polski, czy Niemiec, gdzie na co dzień pracuje i mieszka z rodziną. Wątpliwości w tej sprawie wkrótce rozwiała jednak jego małżonka.

bEUJmrRz

Gest Lewandowskich jest oczywiście godny podziwu i przyniósł parze pochwały nie tylko w Polsce, lecz także w prasie naszych zachodnich sąsiadów. Kolejną kwestią jest natomiast to, na co dokładnie zostanie spożytkowana ta kwota. Choć para jeszcze nie ogłosiła oficjalnie swojej decyzji, to nieco światła na tę sprawę rzuca felieton Mateusza Borka opublikowany na łamach Przeglądu Sportowego.

Sprawdziłem w kilku źródłach i już wiem, że to są środki dla Polaków, a dzisiaj zostanie ogłoszone, dokąd trafią - podkreśla autor.

Z tekstu dowiadujemy się też, że para jest w trakcie ustalania szczegółowego celu. Chodzi oczywiście o to, aby pieniądze przekazane przez Lewandowskich faktycznie jak najefektywniej pomogły z walką z koronawirusem.

bEUJmrRF

Sztab Lewandowskich już ustala, dokąd konkretnie trafią te pieniądze, ustala z ministrami najważniejsze potrzeby. Znając Roberta, chciałby doglądać, jak wykorzystywane są te środki i czego jeszcze brakuje - czytamy.


Doceniacie ich zaangażowanie w sprawę?

bEUJmrRG
bEUJmrSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
Aqwert
2 lata temu
Doceniamy i Kubę Blaszczykowskiego i Lewandowskich i Dominikę Kukczyk 👍🏼👍🏼 Dziękujemy Wam wszystkim
Zee
2 lata temu
Dlaczego nie piszecie o Kubie Błaszczykowskim, który przekazał 400 tyś złotych? Za mało medialny ?
energ6307
2 lata temu
Ja działam w branży energetycznej i ze swojej firmy przeznaczyłem ponad 50 tyś zł ,może to nie dużo w porównaniu z nimi ,ale zawsze coś... Trzeba to zwalczyć i wrócić do normalnego życia.
bEUJmrSb
Die corona
2 lata temu
Wszystkim pomagającym ogromne dziękujemy !!! ❤️ Ania Robert Kuba Dominika za ogromne piedziadze ale tez każdemu za 1 zł czy 10 ❤️ Wspierajmy się i nie zaglądajmy ludziom do portfeli
baśka
2 lata temu
Co za chamskie wpisy! Musieli? Nie musieli! Ich pieniądze? Ich! Po ch*** te wściekłe komentarze? A może akurat te pieniądze uratują czyjeś życie? Każda kwota jest potrzebna w sytuacji polskiej służby zdrowia. A co dała kaczka, banaś, macierewicz, karczewski i inne hieny? (celowo małe litery). Mało nakradli? chociaż część mogliby oddać, ale tym zawsze mało!
Najnowsze komentarze (224)
eee
2 lata temu
Kulczykowa przekazala tyle co Rihanna - szacun !!!
Iwa
2 lata temu
Wspaniała wiadomość Dziękujemy
corona
2 lata temu
dopadne was nieroby drewniane
vvVvv
2 lata temu
Bardzo ładny gest z ich strony, ale jeżeli łapę kładzie na tym gestapo, wszystko zostanie rozpieprzone jak to robią z każdym budżetem.
baba
2 lata temu
A co rząd zrobił z pieniędzmi unijnymi? Wszystko pójdzie na wybory? Czemu dziennikarze o to nie pytają?
anca
2 lata temu
doceniamy i mówmy głosno dziekujemy
Wwww
2 lata temu
"ustala z ministrami"🤔 lepiej Wy szanowni Państwo L. Zakupicie sprzęt do szpitali bo tak to cholera wie gdzie to pojdzie
ABC
2 lata temu
Świetna para.
bEUJmrRT
Zobacz
2 lata temu
Wszystkim którzy pomagają...... I PANI Kulczyk, Kubie, Lewandowskim.... BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!... A OWSIAK JUŻ CAŁOŚĆ PRZEKAZAŁ NA WALKE Z WIRUSEM..... CZY SCIEMNIASZ...... MELON JA CIE OBSERWUJĘ CZY POLAKÓW CAŁĄ KASĘ PRZEKAZALES..... GDY CAŁĄ POLSKA PLONIE..... BĘDĘ CIE MONITOROWAŁ..... MELON!!,
Jaś
2 lata temu
"sztab Lewandowskich"...? Ciekawe, ile osób jest w tym sztabie...
Kijanka
2 lata temu
Nie przepadam za Lewandowskimi, szczególnie Pani Anna za bardzo się promuje i po prostu za dużo jej wszędzie. Ale muszę przyznać, że ten gest z ich strony jest wspaniały. Bardzo państwu dziękuję.
Anja
2 lata temu
Fajny gest. Pochwalam. Swoją drogą ile oni muszą mieć kasy..
Nick
2 lata temu
Gdzie są nasi inni miliarderzy.??Bogactwo na papierze.Wspaniała pomoc p.Lewandowskich i p.Kulczyk i wszystkich innych dających nawet 1 złoty .Dziękujemy!!
Less
2 lata temu
Panie Robercie proszę osobiście śledzić przepływ pana daru finansowego .Znam takie przypadki,że obsługa fundacji brała 90procent a 10 procent dostali potrzebujący!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJmrSM
bEUJmrSN
bEUJmrSO
bEUJmrSP
bEUJmrSQ
bEUJmrSv