Goss
|
aktualizacja

Pieniądze od Anny i Roberta Lewandowskich zostaną rozdysponowane w Polsce. "Ich sztab ustala z ministrami najważniejsze potrzeby"

224
Podziel się

Milion euro na walkę z koronawirusem trafi do kraju. Para wkrótce ogłosi, na co konkretnie zostaną przeznaczone te środki.

Pieniądze od Anny i Roberta Lewandowskich zostaną rozdysponowane w Polsce. "Ich sztab ustala z ministrami najważniejsze potrzeby"
Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem (Instagram.com)

Pandemia koronawirusa wciąż budzi postrach na całym świecie. Do tej pory tylko w naszym kraju wykryto 649 przypadków koronawirusa, a siedem osób niestety zmarło. W tym trudnym czasie wiele gwiazd decyduje się zaangażować w walkę z wirusem - czy to poprzez zwykłe zachęcanie fanów do pozostania w domu, czy przekazując na ten cel pokaźną sumę pieniędzy.

Na drugą z opcji zdecydowali się Anna i Robert Lewandowscy, którzy zdobyli się na hojny gest i wsparli walkę z koronawirusem kwotą miliona euro. W swoim poście piłkarz nie sprecyzował jednak, czy pieniądze trafią do Polski, czy Niemiec, gdzie na co dzień pracuje i mieszka z rodziną. Wątpliwości w tej sprawie wkrótce rozwiała jednak jego małżonka.

Gest Lewandowskich jest oczywiście godny podziwu i przyniósł parze pochwały nie tylko w Polsce, lecz także w prasie naszych zachodnich sąsiadów. Kolejną kwestią jest natomiast to, na co dokładnie zostanie spożytkowana ta kwota. Choć para jeszcze nie ogłosiła oficjalnie swojej decyzji, to nieco światła na tę sprawę rzuca felieton Mateusza Borka opublikowany na łamach Przeglądu Sportowego.

Sprawdziłem w kilku źródłach i już wiem, że to są środki dla Polaków, a dzisiaj zostanie ogłoszone, dokąd trafią - podkreśla autor.

Z tekstu dowiadujemy się też, że para jest w trakcie ustalania szczegółowego celu. Chodzi oczywiście o to, aby pieniądze przekazane przez Lewandowskich faktycznie jak najefektywniej pomogły z walką z koronawirusem.

Sztab Lewandowskich już ustala, dokąd konkretnie trafią te pieniądze, ustala z ministrami najważniejsze potrzeby. Znając Roberta, chciałby doglądać, jak wykorzystywane są te środki i czego jeszcze brakuje - czytamy.


Doceniacie ich zaangażowanie w sprawę?

KOMENTARZE
(224)
Aqwert
1 tyg. temu
Doceniamy i Kubę Blaszczykowskiego i Lewandowskich i Dominikę Kukczyk 👍🏼👍🏼 Dziękujemy Wam wszystkim
Zee
1 tyg. temu
Dlaczego nie piszecie o Kubie Błaszczykowskim, który przekazał 400 tyś złotych? Za mało medialny ?
energ6307
1 tyg. temu
Ja działam w branży energetycznej i ze swojej firmy przeznaczyłem ponad 50 tyś zł ,może to nie dużo w porównaniu z nimi ,ale zawsze coś... Trzeba to zwalczyć i wrócić do normalnego życia.
Die corona
1 tyg. temu
Wszystkim pomagającym ogromne dziękujemy !!! ❤️ Ania Robert Kuba Dominika za ogromne piedziadze ale tez każdemu za 1 zł czy 10 ❤️ Wspierajmy się i nie zaglądajmy ludziom do portfeli
baśka
1 tyg. temu
Co za chamskie wpisy! Musieli? Nie musieli! Ich pieniądze? Ich! Po ch*** te wściekłe komentarze? A może akurat te pieniądze uratują czyjeś życie? Każda kwota jest potrzebna w sytuacji polskiej służby zdrowia. A co dała kaczka, banaś, macierewicz, karczewski i inne hieny? (celowo małe litery). Mało nakradli? chociaż część mogliby oddać, ale tym zawsze mało!
Najnowsze komentarze (224)
eee
1 tyg. temu
Kulczykowa przekazala tyle co Rihanna - szacun !!!
Iwa
1 tyg. temu
Wspaniała wiadomość Dziękujemy
corona
1 tyg. temu
dopadne was nieroby drewniane
vvVvv
1 tyg. temu
Bardzo ładny gest z ich strony, ale jeżeli łapę kładzie na tym gestapo, wszystko zostanie rozpieprzone jak to robią z każdym budżetem.
baba
1 tyg. temu
A co rząd zrobił z pieniędzmi unijnymi? Wszystko pójdzie na wybory? Czemu dziennikarze o to nie pytają?
anca
1 tyg. temu
doceniamy i mówmy głosno dziekujemy
Wwww
1 tyg. temu
"ustala z ministrami"🤔 lepiej Wy szanowni Państwo L. Zakupicie sprzęt do szpitali bo tak to cholera wie gdzie to pojdzie
ABC
1 tyg. temu
Świetna para.
Zobacz
1 tyg. temu
Wszystkim którzy pomagają...... I PANI Kulczyk, Kubie, Lewandowskim.... BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!... A OWSIAK JUŻ CAŁOŚĆ PRZEKAZAŁ NA WALKE Z WIRUSEM..... CZY SCIEMNIASZ...... MELON JA CIE OBSERWUJĘ CZY POLAKÓW CAŁĄ KASĘ PRZEKAZALES..... GDY CAŁĄ POLSKA PLONIE..... BĘDĘ CIE MONITOROWAŁ..... MELON!!,
Jaś
1 tyg. temu
"sztab Lewandowskich"...? Ciekawe, ile osób jest w tym sztabie...
Kijanka
1 tyg. temu
Nie przepadam za Lewandowskimi, szczególnie Pani Anna za bardzo się promuje i po prostu za dużo jej wszędzie. Ale muszę przyznać, że ten gest z ich strony jest wspaniały. Bardzo państwu dziękuję.
Anja
1 tyg. temu
Fajny gest. Pochwalam. Swoją drogą ile oni muszą mieć kasy..
Nick
1 tyg. temu
Gdzie są nasi inni miliarderzy.??Bogactwo na papierze.Wspaniała pomoc p.Lewandowskich i p.Kulczyk i wszystkich innych dających nawet 1 złoty .Dziękujemy!!
Less
1 tyg. temu
Panie Robercie proszę osobiście śledzić przepływ pana daru finansowego .Znam takie przypadki,że obsługa fundacji brała 90procent a 10 procent dostali potrzebujący!!!!!!!!
...
Następna strona