Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Doda w bikini prezentuje UMIĘŚNIONY brzuch na kolejnych kadrach z hiszpańskich wakacji. Robi wrażenie?

368
Podziel się:
368
Podziel się:

Wakacje Dody w Hiszpanii trwają w najlepsze i obfitują w kolejne zdjęcia. Tym razem artystka opublikowała w sieci kilka ujęć w czarno-białym zestawie.

1
 / 8
Doda w bikini prezentuje UMIĘŚNIONY brzuch na kolejnych kadrach z hiszpańskich wakacji. Robi wrażenie?
Doda prezentuje wyżyłowanych brzuch
Doda prezentuje wyżyłowanych brzuch (Instagram)
0
0

Sezon wakacyjny w pełni, a gwiazdy ruszyły na wczasy. W mediach społecznościowych od kilku tygodni aż roi się od słonecznych zdjęć z rajskich plaż oraz ujęć z luksusowych kurortów. Grosza na zagraniczne wojaże zdecydowanie nie szczędzi Doda, która nadaje obecnie do swoich fanów prosto z wybrzeża Costa Brava.

Wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych codziennie relacjonuje swój urlop, na którym towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele i dwa psy, Wolfie i Foxy. Oczywiście słoneczna Hiszpania oraz panujące tam wysokie temperatury to też idealna okazja, aby robić sobie zdjęcia w śmiałych fatałaszkach odsłaniających ciało. Tych na profilu Dody w ostatnich dniach zdecydowanie nie brakuje.

Tym razem Rabczewska zdecydowała się opublikować na Instagramie serię ujęć, na których pozowała w nieco bardziej eleganckiej stylizacji. Artystka miała na sobie set składający się ze spódnicy oraz topu z ogromnym dekoktem. Fani nie pożałowali 41-latce komplementów i ciepłych słów.

Najpiękniejsza turystka; Piękna; Promieniejesz; Zjawiskowa; Wspaniała; Bogini; Zjawiskowo piękna jak zawsze; Laska; Dorotka jak zwykle świetnie wyglądasz; Ogień jak zawsze; Piękna i zjawiskowa kobieta! - rozpływają się internauci pod zdjęciami Rabczewskiej.

2
 / 8
Doda
3
 / 8
Doda
4
 / 8
Doda
5
 / 8
Doda
6
 / 8
Doda
7
 / 8
Doda
8
 / 8
Doda
KOMENTARZE
(368)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
brak b.
2 miesiące temu
ale napompowana... wstyd pudel, ze ja promujesz po tylu aferach
Arkadiusz J.
2 miesiące temu
Promocja osoby z tyloma zarzutami. A Dagmare zdeptano.... Hipokryzja
brak b.
2 miesiące temu
Figura robiona na białym proszku 😂 ciekawe ile gram tym razem za granicę przemyciła
nie
2 miesiące temu
niestety słabo wygląda, bardzo słabo, żadne zabiegi już nie pomogą
Dada
2 miesiące temu
Co ona ma takie stare ręce?
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Wojciech
2 miesiące temu
A to tak można po czerniaku eksponować ciało na słońcu?
Kinia
2 miesiące temu
Były rockmanem który zrobił wywiad z panem Stępniem byłym mężem Dody otrzymał groźby od piosenkarki. Ciekawy wywiad z nim na kanale YouTube wideoprezentacje
Jao
2 miesiące temu
Ależ te klapki są paskudne
Eko
2 miesiące temu
Robi wrażenie nienormalnej, tak jak Nicole z kieliszkiem na kamieniu. Twarz i dekolt wygładzone, a ręce kobiety w średnim wieku. Pozy mizdrzenie się do zdjęć.
Kate
2 miesiące temu
Starsza kobieta na wakacjach i co 5 min fota. Żenada
NAJNOWSZE KOMENTARZE (368)
Lucyfer
2 miesiące temu
Piękna kobieta i wie jak dbać o siebie, pozdrawiam
Gosc
2 miesiące temu
Ale to dno dna
Hmm
2 miesiące temu
Ona tak po ulicy w samym staniku chodziła?
Włodek
2 miesiące temu
Robiłem ją na Hiszpana a później spust na twarz
LaLka
2 miesiące temu
Ja nie widzę ani grama mięśnia
Kanake
2 miesiące temu
Artykuł sponsorowany
Agita
2 miesiące temu
Piękna kobieta a same negatywne komentarze …
Barbara O.
2 miesiące temu
Nie nie robi wrazenia
Naturalna
2 miesiące temu
Zaraz chwila, to jest stroj na sesje zdjeciowa czy ona tak chodzi po ulicy? Bylam w lipcu w Hiszpanii i takich cudakow nie spotkalam…..
Jack
2 miesiące temu
Marna osoba i tyle w temacie. 🥵
Anna
2 miesiące temu
I te wakacje polegają na cykaniu fotek w tych samych pozach tylko innych fatałaszkach?
Alina
2 miesiące temu
Dorota jestes pozerka , narcyzka ktora bije ludzi i jest zaklamana. przestan juz gwiazdorzyc
Brawoooo
2 miesiące temu
Za to że biła podstarzałe ma ręce
123
2 miesiące temu
chirurgiczny twór który już nie przypomina siebie tylko manekin
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Magdalena Narożna eksponuje nogi na ściance "Tańca z Gwiazdami". Ładnie się wystroiła?

Czas na nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", a co za tym idzie - na ściankę w studiu Polsatu ochoczo pognali celebryci. Wśród nich nie zabrakło Magdaleny Narożnej. Spójrzcie, jak się tego wieczoru odziała. Fajnie wyglądała?
9.

Ruda Pamela Anderson pozuje na pokazie Valentino w Paryżu. Klasa?

Pamela Anderson od kilku dniu przebywa w stolicy Francji, gdzie odbywa się Paris Fashion Week. 58-letnia gwiazda, która ostatnio porzuciła legendarny blond, ochoczo odhacza kolejne pokazy mody.
8.

Jacek Kopczyński zaprosił nową ukochaną na RANDKĘ do teatru. Zakochani nie mogli oderwać od siebie rąk

Jacek Kopczyński zaczął układać sobie życie z nową wybranką serca. Fotoreporterzy wykonali im kilka zdjęć od wyjścia z teatru, "odprowadzając" ich do postoju taksówek. Aktor i towarzysząca mu blondynka odjechali jednym autem...
7.

Drapieżna Rita Ora ŚWIECI TYŁKIEM, maszerując do paryskiej restauracji. Petarda?

Piosenkarka jest kolejną celebrytką, która walczy o uwagę paparazzi podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Rita Ora postawiła tym razem na sprawdzony już patent i na ulicach francuskiej stolicy pojawiła się bez spodni. Skąpa kreacja składająca się z kurteczki w panterkę i majtek wyeksponowała jej umięśnione nogi i pupę.
6.

Kylie Jenner śmiga po Paryżu bez bluzki i WĄCHA ŚWIECZKĘ. Odważnie?

Kylie Jenner zameldowała się kilka dni temu na Paryskim Tygodniu Mody. Gwiazda wrzuciła teraz na Instagrama kilka zdjęć, na których nie ma założonej bluzki. Celebrytka podczas wizyty w restauracji powąchała też świeczkę.
5.

Meghan Markle cała na biało debiutuje na Paris Fashion Week podczas pokazu Balenciagi

Meghan Markle pojawiła się niespodziewanie na pokazie Balenciagi podczas Paryskiego Tygodnia Mody. To debiut żony księcia Harry'ego na tym wydarzeniu.
4.

Fagata w mini i prześwitującym gorsecie dalej podbija Paryż po "randce" z amerykańskim raperem

Fagata pochwaliła się na Instagramie kolejną relacją z Paryża. Gwiazda sieci zaprezentowała się teraz fanom w śmiałym stroju, w którym buszowała po stolicy Francji. Odważnie?
3.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Natalii Szroeder. Ma zadatki na "ikonę mody"?

Natalia Szroeder podbija rodzime ścianki już od 2012 roku. Przez te 13 lat pochodząca z Bytowa piosenkarka zaliczała wzloty i upadki, jeśli chodzi o stylizacje. Zajrzyjcie do zestawienia jej najlepszych i najgorszych "looków" według Pudelka.
2.

Kim Kardashian prezentuje NOWĄ FRYZURĘ na Fashion Weeku w Paryżu. Pasuje jej?

Kim Kardashian zaskoczyła fanów metamorfozą. Podczas tegorocznego Fashion Weeku w Paryżu celebrytka zaprezentowała się w krótkich włosach. Udana metamorfoza?
1.

Tak w USA urządzili się Agata i Piotr Rubikowie: przestronny taras, designerskie dodatki i widok na panoramę Miami

Od przeprowadzki Agaty i Piotra Rubików do Stanów Zjednoczonych minęły już dwa lata. W zeszłym roku natomiast małżonkowie stali się szczęśliwymi właścicielami mieszkania w Miami. Zobaczcie, jak urządzili swój apartament.