Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Donald Trump się smuci, bo Melania nie zagościła na okładce żadnego cenionego magazynu przez całą jego kadencję: "ELITARNE SNOBY"

135
Podziel się:

Warto przypomnieć, że Michelle Obama pojawiła się na trzech okładkach "Vogue'a". Donald Trump faktycznie ma powody do złości?

Donald Trump się smuci, bo Melania nie zagościła na okładce żadnego cenionego magazynu przez całą jego kadencję: "ELITARNE SNOBY"
Donald Trump ma żal, że Melania nie pojawiała się na okładkach (ONS)
bEKAaXSd

Ostatnie miesiące były dla Donalda Trumpa wyjątkowo trudne. Po tym, jak na świecie rozgorzała pandemia koronawiorusa, milioner musiał zaangażować się w wyczerpującą kampanię prezydencką, która miała mu umożliwić kolejną kadencję. W międzyczasie u 74-latka i jego małżonki wykryto śmiercionośny patogen, który nie powstrzymał go jednak przed wystąpieniami publicznymi - zaledwie kilka dni po ogłoszeniu sensacyjnych wieści Trump wygłosił przemówienie bez maseczki na twarzy. Koniec końców potentat musiał zmierzyć się z potężną falą krytyki, w rezultacie żegnając się z fotelem prezydenckim i ustępując stanowisko głowy państwa Joe Bidenowi.

Nie da się ukryć, że Trump nigdy nie należał do najbardziej lubianych prezydentów. Odkąd Donald objął fotel prezydencki, większość gwiazd zza oceanu otwarcie go krytykowała, nawołując do publicznego bojkotu miliardera (Amerykanin mógł za to liczyć na wsparcie Edyty Górniak). Jako żona Trumpa, Melania również nie była pupilką mediów: w przeciwieństwie do Michelle Obamy, Słowenka nie została muzą projektantów, a największe domy modowe odmawiały ubierania jej na wielkie wyjścia. W prywatnej rozmowie z koleżanką, która ujrzała światło dzienne, ex-modelka wyraziła nawet ubolewanie nad tym, że zamiast niej na najważniejszej, wrześniowej okładce w 2019 roku pojawiła się Beyonce.

bEKAaXSf
Zobacz także: Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA

"Problem" ten postanowił poruszyć na Twitterze również oburzony mąż Melanii. Kilka dni temu na profilu byłego prezydenta USA pojawił się wpis, w którym Trump uderza w "elitarnych snobów" uniemożliwiających Słowence kariery "it-girl".

bEKAaXSl

Elitarne snoby z amerykańskiej prasy trzymały najbardziej elegancką Pierwszą Damę w historii Stanów Zjednoczonych z dala od okładek swoich magazynów przez 4 lata - grzmiał Donald.

Nie da się ukryć, że Melanii faktycznie nie było dane pojawić się drugi raz na okładce biblii mody (ani żadnego innego liczącego się magazynu) po tym, gdy w 2005 roku wystąpiła w sesji okładkowej tuż po ślubie z Donaldem. Co ciekawe, poprzedniczka Trump (i jej odwieczna rywalka) Michelle Obama zagościła na okładce Vogue'a aż trzy razy. Także w listopadzie 2016 roku, czyli dokładnie wtedy, gdy Donald Trump objął stanowisko prezydenta...

Dziwi Was ich poczucie niesprawiedliwości?

bEKAaXSm
bEKAaXSn
bEKAaXSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Gosia
10 miesięcy temu
Każdy wie, że Melania jest ikoną klasy i stylu i nie potrzebuje żadnej okładki aby komuś to udowadniać.
TJ,
10 miesięcy temu
Melania ma pecha, że jest żoną polityka budzącego skrajne emocje. Wygląda zawsze elegancko i nieskazitelnie. Masa kobiet okrzykniętych ikonami mogłaby się od niej uczyć. Gdyby nie jej mąż miałaby z pewnością więcej okładek niż niejedna gwiazda.
Gosc
10 miesięcy temu
Bo nie jest czarna
bEKAaXSH
ehehe
10 miesięcy temu
szkoda mi jej widać, że tam wszystkim rządzi masoneria ;)
Kot
10 miesięcy temu
Może gdyby była facetem w przebraniu kobiety jak Obama to by ja zaprosili. A tak jest niestety tylko piękna kobieta.
Najnowsze komentarze (135)
Gosc
9 miesięcy temu
Melania nie potrzebuję jakiegoś zdjęcia na okładce gazetki która co miesiąc wędruje do śmieci razem z okładka Melanii zdjęcia na których wyglądała pięknie z klasą i bez retuszu gazetowego przejdą do historii, natomiast Obama no cóż do śmietnika razem z tą całą gazetka. Trump nie powinien się złościć tylko cieszyć że TAKA żona mu się trafiła
Arsen
10 miesięcy temu
Melania to kobieta z klasą nie potrzebuje okładek
Bubu
10 miesięcy temu
Nawet jak Melania była na okładce, to nie pojawiało się na niej jej imię i nazwisko. Jest tylko Donald Trump.
Hok
10 miesięcy temu
Bo nikt nie ma ochoty patrzeć na jej naburmuszoną minę. Chcialas kasy to znoś teraz swojego staruszka a nie grasz nieprzystępną księżniczkę...
Mii
10 miesięcy temu
Bo nie wyglad sie liczy tylko to co sobareprezentujesz
Elka
10 miesięcy temu
Prestiżowe magazyny takie jak Vogue nie promują po prostu pań lekkich obyczajów.
Dhdhh
10 miesięcy temu
Trump jest spoza układu wiec nie ma się co dziwić .
Lalala
10 miesięcy temu
Śmiercionośny patogen?! Z którego szanse na wyzdrowienie wynoszą 99,8%?! Siejecie strach i manipulujecie faktami, aby ukryć prawdę o tym czym covid faktycznie jest!
bEKAaXSz
Magda
10 miesięcy temu
Bo Vogue na psy szedł, promuje teraz jakieś Kim Kardashian czy bezguście Beyonce. Akurat Melania była najpiękniejszą i najbardziej stylową pierwszą damą. Widać, że wygrana Trumpa i jego polityka była nie na rękę wielu wpływowym osobom.
jadwinia
10 miesięcy temu
Po co Melanii okładka,i tak na jej widok każdy chłop się ślini,klasa i styl,to jej okładka
Mesut_❤️zil
10 miesięcy temu
Dlatego, że Michelle ma wykształcenie, obycie, nie świeciła ciałem jak Melania - i tak, jej mąż był po prostu lubiany :). Od pierwszej damy wymaga się czegoś więcej, niż tylko posągowej sylwetki i ładnych ciuchów, które i tak są dobrane przez stylistów.
Kik
10 miesięcy temu
Jeszcze chyba nie koniec walki Trumpa ... bo tam są oszustwa w wyborach zakrojone na szeroką skale!!! P.s polecam obejrzeć film na yt szach mat dla ludzkości
maa
10 miesięcy temu
bo malania jest nijaka...nic sobą nie reprezentuje,,,no może oprócz skwaszonej miny
Ona
10 miesięcy temu
Melania nie jest czarna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKAaXTs
bEKAaXTt
bEKAaXTu
bEKAaXTv
bEKAaXTw
bEKAaXTb