Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Edyta Górniak pisze do Trumpa na Instagramie: "HOW CAN I HELP...?"

499
Podziel się

Myślicie, że Donald odpowie?

Edyta Górniak pisze do Trumpa na Instagramie: "HOW CAN I HELP...?"
Edyta Górniak chce pomóc Donaldowi Trumpowi (ONS)
bDJprGXV

W ostatnim czasie Edyta Górniak dosłownie nie schodzi z afisza, a wszystko za sprawą ujawnienia się jako antyszczepionkowiec i zwolenniczka teorii spiskowych dotyczących pandemii koronawirusa. Piosenkarka wyznaczyła sobie za misję "uświadamianie społeczeństwa", tym samym zrażając do siebie wiele osób publicznych, które coraz chętniej otwarcie krytykują artystkę w mediach. Ta "nagonka" na Edzię doprowadziła do tego, że artystka zapragnęła zrobić sobie przerwę od Instagrama.

Zanim diwa "na dobre" zniknęła z mediów społecznościowych, celebrytka pozwoliła sobie na ostatni live, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Podczas trzygodzinnej rozmowy z fanami 47-latka raczyła słuchaczy różnej maści osobliwymi refleksjami. Oprócz filozofowania o życiu w pandemii, celebrytka podtrzymała wcześniejszą deklarację: rezygnuje z Internetu, a wielbiciele mogą się z nią kontaktować jedynie za pośrednictwem specjalnie założonej grupy. Co ciekawe, gwiazda przerzuciła się też na korespondencję drogą pocztową.

bDJprGXX
Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Jak zapewne zauważyliście, w ostatnich miesiącach celebrytka wielokrotnie udowodniła, jak bardzo zaangażowana jest w politykę (zagorzali fani sugerowali jej nawet, że powinna ubiegać się o fotel prezydenta). Piosenkarka wciąż żyje wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, w których, zgodnie z przewidywaniami, zwyciężył Joe Biden. Trzymające cały świat w napięciu liczenie głosów trwało kilka dni, w trakcie których Biden cierpliwie czekał na oficjalne dane, podczas gdy Donald Trump przez cały czas sugerował, że doszło do oszustwa. Od dnia wyborów 74-latek był wyjątkowo aktywny na Twitterze, gdzie głosił polityczne teorie spiskowe.

bDJprGYd

We wtorek na profilu instagramowym miliardera pojawił się fragment reportażu, w którym prowadzący snuje domysły o sfałszowaniu wyników i gani amerykańskie media za trwające przez cztery ostatnie lata publiczne szykanowanie Trumpa. Jak się okazuje, w tych trudnych chwilach Donald może jeszcze liczyć na pomoc naczelnej diwy polskiej sceny muzycznej, o czym Górniak dała znać w serdecznym komentarzu pod postem Donalda.

How can I help...? - napisała, okraszając komentarz emotikonami i serduszkami.

Myślicie, że Trump skorzysta z pomocy Edzi?

bDJprGYe
bDJprGYf
bDJprGYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(499)
Mki
2 miesiące temu
Kobieta ma "jaja", bravo za odwagę Pani Górnuak
aaa
4 miesiące temu
Szacunek dla Pani Edyty
Merikona
4 miesiące temu
Jedna co myśli z tych celebrytów
bDJprGYz
We are Q
4 miesiące temu
"Piosenkarka wciąż żyje wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, w których, zgodnie z przewidywaniami, zwyciężył Joe Biden" zgodnie z "przewidywaniami" dobrze przeczytałem? a kto to niby przewidział, ze człowiek o którym prawie nikt nigdy nie słyszał, miałby zostac prezydentem USA? hahah
jjj
4 miesiące temu
to brzmi jak propozycja seksualna, a moze mysli za jak Melania sie wyprowadzi to zajmie jej miejsce
Antonietta
4 miesiące temu
Brawo Pani Edyto! Gratuluję odwagi i dziękuję ❤️❤️
jkj
4 miesiące temu
każdy może mieć własne poglądy, Edzia też. Na szczęście mamy demokrację
Fish
4 miesiące temu
Czy jest jakiś Dobry lekarz w Polsce?.....choc mam wrażenie że żaden jej juz nie pomoże....
Eda
4 miesiące temu
Edzi już totalnie sądzi!!!
FX13
4 miesiące temu
Kiedyś określenie "bezbrzeżna głupota" było dla mnie abstrakcją. Dzięki Edycie wreszcie wiem co to jest, konkretnie.
dr Ewa
4 miesiące temu
Ostre stadium klimakterium - agresja i płacz.
szara
4 miesiące temu
Wspaniałe, mądre słowa Pani przekazuje. Wiem to samo co i Pani, niestety to nie są teorie spiskowe. Wystarczy tylko pomyśleć i przeanalizować info jakie do nas dociera żeby zorientować się co z nami robią decydenci. Jestem przekonana, ze to się wszystko szybko skończy.
szara
4 miesiące temu
Pani Edyto, gdyby wszyscy myśleli tak jak Pani, świat byłby wspaniały. Niestety wiele osób pokazuje swoje negatywne nastawienie do prawych wartości, a tym samym widać jak negatywne i nieświadome są to osoby. Mądry człowiek nie będzie krytykował tego co pozytywne.
bDJprGYr
Agat
4 miesiące temu
Uważam ze to ok. Jest moze jego fanką czy wielbicielka i chciała okazać mu wsparcie. Nie wiem tylko po co pudel to umieszcza,?
...
Następna strona
bDJprGYT