Trwa ładowanie...
Przejdź na
KW
|

Dorota Szelągowska pozbywa się niechcianej "pamiątki". "Tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się ROZWIEŚĆ i zakryć dziarę"

73
Podziel się:

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie bolesnego zabiegu. "Nie będę robić tatuaży w prezencie" - zapewniła solennie.

Dorota Szelągowska pozbywa się niechcianej "pamiątki". "Tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się ROZWIEŚĆ i zakryć dziarę"
Dorota Szelągowska pozbyła się tatuażu z nieudanego związku (Instagram, AKPA)
bEUbjUlN

Dorota Szelągowska nie ma szczęścia w miłości. Projektantka trzykrotnie wychodziła za mąż, jednak każdy jej związek kończył się fiaskiem. Gwiazda była związana m.in. z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się po 3 miesiącach od ślubu. Mimo że małżeństwa się rozpadły, pozostały wspomnienia i... tatuaże.

Teraz gwiazda zdecydowała się jakoś zakryć swoją dziarę. Dorota Szelągowska wybrała się do studia, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Przy okazji zamieściła opis, w którym nawiązała do poprzednich związków.

Zobacz także: Szelągowska chwali się domem. Co za kuchnia

bEUbjUlP

Z czeluści mojego nihilizmu - tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę - czytamy pod zdjęciem. Gwiazda dodała także hasztag "#niebędęrobićtatuażywprezencie".

Internauci zasypali Dorotę Szelągowską komentarzami. Sytuację Doroty skomentowały także jej koledzy i koleżanki po fachu.

Tak... Cztery imiona zakrywałem. Nawet jedno to samo dwukrotnie - stwierdził Wojciech Friedman. Na komentarz odpowiedziała Karolina Szostak, która zażartowała z pisarza. Może trzeba było zostawić, w końcu to pamiątki - stwierdziła.

bEUbjUlV

Hahaha! Dobre. Warto zapamiętać - dodała Anna Kalczyńska.

Też kiedyś zrobiłam. Robota trwała chwilę, wywabianie rok. I prosiłam bez znieczulenia, żeby zapamiętać tę lekcję - stwierdziła Joanna Racewicz.

bEUbjUlW
bEUbjUlX
bEUbjUmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(73)
Ktoś
2 miesiące temu
Johnny Depp kiedyś zmieniał napis Winona forever na wine forever, a Radzio z podobizny Dody zrobił indianina. Robienie tatuażu dla drugiej połówki to jest zawsze zły pomysł.
Septum
2 miesiące temu
Dlatego ja nie mam tatuażow. To jak chodzenie w jednej sukience przez całe życie. Fascynują mnie tatuaże Maorysów i Yakuzy, ale to raczej przynależność do pewnych kręgów.
Zołzi
2 miesiące temu
Ależ ona jest ładna
bEUbjUmr
Nicka
2 miesiące temu
Pf, Dorota. Twoje słowa są tak wiarygodne, jak każda z Twoich poprzednich "miłości".
Pan
2 miesiące temu
Bardzo ATRAKCYJNA Pani
Najnowsze komentarze (73)
Bogus
miesiąc temu
Ciekawe ile zaplacili
Obserwator
2 miesiące temu
Przepiękna kobieta z przepięknym uśmiechem.
Aaaa
2 miesiące temu
Ile trzeba mieć siana,,,,,,
Xyz
2 miesiące temu
Coś z nią nie tak. Pozory mylą.
Maciej
2 miesiące temu
Dorotka nie jest taka osoba jaka widzicie w tv. Niestety to bardzo egoistyczna i dwulicowa kobieta, do rany przyłóż tylko kiedy ma w tym interes lub przed kamerą poza tym jest na prawdę ciężka do współpracy osoba. W ramach jednej promocji x hotelu już wszyscy jej mieli dosyć. Na tyle mocno, że właściciel obiektu drugiego dnia nagrań po prostu zasłonił się obowiązkami a prywatnie nam powiedział żeby ją zabrać jak najszybciej bo straszy gości swoimi krzykami.
Anna
2 miesiące temu
Każdy tatuaż to zły pomysł. Nie jesteśmy Polinezyjczykami.
sua;
2 miesiące temu
z nią musi być coś nie tak, albo nie nadaje się do życia w małżeństwie , rozumiem 1 raz się rozwieść 2 już zastanawia ale co ona robi to nie ogarniam, myślę, że wcale nie jest taka sympatyczna na jaką wygląda, albo inna orientacja?!
Babcia
2 miesiące temu
Długo nie będziemy czekać jak będzie moda na czyste piękne ciało! A poza tym pani Doroto najpierw kurs na dojrzałość by więcej nie łamać życia potencjalnym partnerom a zwłaszcza własnym dzieciom!!!!!
bEUbjUmj
Asertywny
2 miesiące temu
Piczkę sobie wymień bo zurzyta
gość
2 miesiące temu
Teraz czyste ciało to piękno. Dziary były i są głupotą. Ciało się zmienia a kiczowate mazy robią się jeszcze bardziej żałosne. Ani to ozdoba ani to wyjątkowość.
Takaprawda
2 miesiące temu
Kurcze fajna babka, ładna, zadbana, przy kasie, a nie umie sobie życia ułożyć, wychodzą po latach kiepskie relacje matki z facetami
iza
2 miesiące temu
kiedyś mówiła w wywiadzie, że w przyszłości wytatuuje całą rękę i że tatuaże robi spontanicznie; to i mamy efekt. ale nie podniecałabym się tym na plecach, był ładny; gorsze te bazgroły które ma na przedramieniu
anka
2 miesiące temu
oj chyba bolało ale głupota boli
dfgd
2 miesiące temu
okropna ile razy można się rozwidzić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbjUnc
bEUbjUnd
bEUbjUne
bEUbjUnf
bEUbjUng
bEUbjUmL