Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Dramat Jessiki Mercedes: nie pojechała na Coachellę, a algorytm Instagrama nie pokazuje jej zagranicznych blogerek

116
Podziel się:

W chwili, gdy Wy bierzecie dokładkę sałatki jarzynowej, Jessica Mercedes przeżywa nowy dramat. Nie pojechała na Coachellę, a na dodatek na Instagramie nie widzi relacji z ulubionego festiwalu. Współczujecie?

Dramat Jessiki Mercedes: nie pojechała na Coachellę, a algorytm Instagrama nie pokazuje jej zagranicznych blogerek
Jessica Mercedes i jej nowy dramat (AKPA, Instagram)

Od co najmniej trzech lat powszechnie wiadomo, że pierwszą Polką na festiwalu Coachella była Marina Łuczenko. Festiwal, który odbywa się w Kalifornii od 1999 roku, zyskał jednak nowe życie w dobie Instagrama i zarabiających na nim influencerek. Równie znanymi bywalcami festiwalu lansu i okazji do istazdjęć byli swego czasu Deynn z Majewskim, Maffashion, no i oczywiście Jessica Mercedes.

Niestety, życie (nawet to influencerki) to też sztuka wyboru. W tym roku Jessica Mercedes nie pojechała do Kalifornii, być może dlatego, że Stany Zjednoczone były dla niej ostatnio pechową destynacją - to tam przechodziła kryzys w związku z Kubą Karasiem, który ostatecznie umacnia nad roladą.

Zobacz także: Powrót do lat dwutysięcznych i zaskakujące wyznania Królikowskiego

Influencerka postanowiła więc przepracować prywatny dramat na Instagramie, gdzie pożaliła się, że chciałaby pooglądać sobie jakieś relacje z ukochanej Coachelli, ale nie może tego zrobić przez nieprzyjazne algorytmy... To one podsuwają jej bowiem treści rodzimych blogerek, a nie tych zagranicznych, które mogły na Coachellę pojechać. Zdesperowana Jessica prosiła nawet, by napisał do niej ktoś, kto wybrał się na festiwal.

Strasznie mnie wkurzają nowe algorytmy ig, cały czas mi wyświetlają stories nie tego kogo chce oglądać!!! - pożaliła się. Ja chce blogerki niemieckie, francuskie, duńskie i hiszpańskie, a nie moich bliskich. Kto jest na Coachelli z blogerek? Trochę mi smutno, że nie jestem na Coachelli, więc chciałabym pooglądać stories influ, którzy tam są, ale kto jest?

Wnioskujemy, że Jessica albo pooglądała stories influ z Coachelli albo znów odstawiła Instagrama na jakiś czas, bo Wielkanoc spędziła już w znacznie spokojniejszym nastroju, odpoczywając "na spirytualnej wsi".

Współczujecie jej dramatów?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
Iksde
miesiąc temu
I ona jeszcze na tym zarabia...
Soxo
miesiąc temu
Jessica to już babcia social mediów, teraz na IG już nastał czas lansu pokolenia e-wnucząt.
o jejciu
miesiąc temu
algorytm nie działa, buuuuu
serio?
miesiąc temu
taż to koniec świata
Groszek
miesiąc temu
Pamiętam, jak Marina odstawiła się jak stróż na święto lasu i pojechała na ten festiwal. Pies z kulawą nogą się nią nie zainteresował, więc wróciła z fochem i zapowiedziała, że więcej tam nie pojedzie. Żałosne te nasze celebrytki.
Najnowsze komentarze (116)
ewa
miesiąc temu
spoko siwiec za nia poleciała i zda jej relacje
Lol
miesiąc temu
Super ma te problemy
Iza
miesiąc temu
Buuuchaaahaaaahaaaa!!!!
Byłam
miesiąc temu
Coachella to festiwal dla dzieci do 25 r ż.
BezHujtu
miesiąc temu
Moim zdaniem koaczelę powinni odwołać. Bez gwiazdy nie ma jazdy.
Robtom
miesiąc temu
Jessica Mercedes. Imię zapożyczone z branży xxx
Rzeka
miesiąc temu
Tesknie za latami 80
Maaagggmmm
miesiąc temu
Tak Pudel Wszyscy bardzo jej współczujemy, bardziej niż tym, którzy się zmagają z wojną czy głodem czy tym którzy dzieci chorują na nieuleczalne choroby,🙈🙉
Brawo
miesiąc temu
Sponsor nie zasponsorował, to nie pojechała . Wreszcie firmy liczą się ze zdaniem potencjalnych nabywców i nie zatrudniają oszustek. A ta od Vatu jeszcze ma robotę?
Zazdroszczę
miesiąc temu
Polskim influ,że mają tylko takie problemy w życiu. Naprawdę.. polski Internet to dno i bagienko w którym taplają się pseudo gwiazdy
Tworek
miesiąc temu
Chciałabym mieć takie problemy 🤪
Hhhh
miesiąc temu
Wojna to przy tym pikuś.
Ula
miesiąc temu
Wiem, ze mercedes miała aferę metkową i straciła na tym wiele, ale spójrzcie na Maff na tym zdjęciu. Mam wrażenie, ze ona wiecznie jest taka skwaszona i zazdrosna o ińnych, nie ogarniam jej fenomenu.
Intelekt
miesiąc temu
Przecież może wejść na story blogerek które obserwuje i normalnie obejrzy. Ja widziałam u modelek zagranicznych i blogerek, nie oglądam tego co podsuwa mi Instagram tylko to co chcę, ale do tego trzeba trochę rozumu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie