Witek
|

Edyta Górniak W CENTRUM TORNADA?: "Byłam i jestem nadal 1 milę od strefy zniszczeń"

94
Podziel się

Kataklizm skłonił diwę do refleksji: "Uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy".

Edyta Górniak W CENTRUM TORNADA?: "Byłam i jestem nadal 1 milę od strefy zniszczeń"
Edyta Górniak (East News, East News)

O Edycie Górniak mówiło się ostatnio głównie w kontekście jej własnego reality show. W My Way 47-letnia diwa uczyła się prowadzić auto. Format na tyle przypadł do gustu widzom, że władze TVN zdecydowały o wyprodukowaniu kolejnego sezonu programu ze szlifującą jazdę samochodem wokalistką.

W przerwach od kręcenia kolejnych odcinków show, Edi skupia się głównie na działalności w sieci. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z kolejnych wakacji i refleksyjnych postów. Górniak regularnie zabiera również głos w sprawie nurtujących ją kwestii. Jakiś czas temu pokusiła się o post dotyczący szalejących niedawno w Australii pożarów, a ostatnio pod niepozornym zdjęciem warkocza opisała chwile grozy, które ostatnio przeżyła.

Kłócimy się i nieustannie o coś walczymy, zamiast szanować tutaj nasz wspólny czas. Tulić się, śmiać, kreować, budować piękne relacje z ludźmi. Ciągle zapominamy, że życie i śmierć są zawsze obok siebie - zaczęła refleksyjnie piosenkarka.

Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych, przeraziłam się, że coś uderzyło w naszą planetę lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, ani takiego huku, mimo że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach - czytamy pod czarno-białą fotografią.

Okazuje się, że Edyta przebywa obecnie w stanie Tennessee, gdzie we wtorkową noc przeszło tornado, które zabiło ponad 20 osób:

Nie zasnęłam już do rana. Jestem ok, ale Nashville nie. Byłam i jestem nadal 1 milę od strefy zniszczeń - zdradza artystka, którą kataklizm skłonił do refleksji:

Po porannych wiadomościach uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone. Życzę wszystkim pięknego dnia, jakby był waszym pierwszym na długiej drodze życia. Kocham i dziękuję za Was - pisze natchniona Górniak.

KOMENTARZE
(94)
Love
miesiąc temu
co za durne, pełne nienawiści komentarze. Ludzie, opamiętajcie się i weźcie pod uwagę, że nie każdy jest gruboskórny. Są na świecie ludzie o wielkiej wrażliwości i kruchości jak Edzia. Zyczę jej wszystkiego dobrego. Wam nienawistnikom też!
Ona
miesiąc temu
Ja też jestem z Panią Edytą piękny człowiek wewnątrz i zewnątrz
Teresa
miesiąc temu
Ale sobie Pudlu "wychowałeś" zawistne, głupie i chamskie "towarzystwo wzajemnej adoracji"!!! Nawet tu regulamin nic nie pomoże, bo ludzka podłości wychodzi w większości komentarzach!!!
No
miesiąc temu
Ja kiedys bylam 3 km od miejsca gdzie ciezarowka sie wywrocila. Czulam dokladnie to co Edzia teraz. Te same emocje.
Przyjaciel 💕
miesiąc temu
Kataklizm w Ameryce to wielka tragedia duże straty finansowe i materialne. Trudne i straszliwe przeżycia tornada. Strach o własne życie i najbliższych. Można tylko współczuć ludziom w Ameryce takich przykrych doświadczeń kataklizmu. Dobrze że nasza Edi jest cała i zdrowa 💓
Najnowsze komentarze (94)
Fanka 🌷
miesiąc temu
Życzę miłego wypoczynku i szczęścia w Ameryce 🍀
ewa
miesiąc temu
Edyta wracaj do domu - bardzo lubię tę piękną i bardzo ciepłą piosenkarkę a jej głos jest cudowny .
Gość
miesiąc temu
Tego tj tornada nie da się opisać my nie zdajemy sobie sprawy choć mieliśmy podmuchy fajnie jak się ogląda w tv w jednej sekundzie pokazuje co i czym jesteśmy tak że nie dziwi mnie fakt ze pani Edycje przyszły takie refleksje
M.Gorniak55
miesiąc temu
Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą ,żyjemy w takich czasach że nie znamy dnia ani godziny 🤗💝
Fan 😃
miesiąc temu
Drodzy internauci dlaczego piszecie nieprawdę o Edycie.
olo
miesiąc temu
tylko zalowac ze jej h== tam nie strzelil
To widać.
miesiąc temu
Edytka już ma do perfekcji opanowany bajer współczucia ,czułości i delikatności jaka to ona wrażliwa a to wszystko nędznie udawany kamuflarz wyuczony przez lata .
Obserwator 👀
miesiąc temu
Ameryka jest bardzo bogata więc sami dadzą rade finansowo odbudować domy.
icek
miesiąc temu
co za bohaterka niech zaśpiewa hymn to na pewno im pomoże
Julia 💞
miesiąc temu
Amerykańska tragedia tylu ludzi poszkodowanych przez kataklizm. Coraz bardziej widać jak życie staję się niebezpieczne i straszliwe. Nigdy nie wiadomo co człowieka może spotkać w życiu szanujmy wspaniałych ludzi takich jak nasza gwiazda muzyczna Edi 🌟
gość
miesiąc temu
Edyta to wrażliwa, inteligentna kobieta, więc nie opluwajcie jej, nawet gdy was zżera zazdrość, bądźcie ludźmi, pamiętajcie że życie jest nieprzewidywalne i krótkie.
Gggg
miesiąc temu
Jak tam instruktorek plomby pozalewał
JPT
miesiąc temu
Żaden ochydny komentarz nie zniechęci mnie do jednej z najlepszych artystek Polski. Wszystkie niepochlebne komentarze świadczą o poziomie piszących. Szkoda, że ich tak dużo.
Hsh
miesiąc temu
Nie chcę mi się już tej Baby oglądać, Lech coś nagrała-zaśpiewa ale na litość boską niech nie lansuje się na siłę i tego swojego głośnego synusia bo to jest już nudne
...
Następna strona