Dymek
|

Edyta Górniak BOI SIĘ o los planety przez szalejące w Australii pożary. Za poruszający wpis dziękuje jej... chłopak Miley Cyrus

101 reakcji
0
0
101
Podziel się

Pochodzący z Australii Cody Simpson pozostawił w odpowiedzi na post Edyty krótki komentarz. Spodziewaliście się, że nadal mają kontakt?

Edyta Górniak BOI SIĘ o los planety przez szalejące w Australii pożary. Za poruszający wpis dziękuje jej... chłopak Miley Cyrus
(eastnews, eastnew)

Edytę Górniak można lubić lub też nie, ale potężnego wokalu odmówić jej nie można. Od trzech dekad piosenkarka dzielnie walczyła o tytuł naczelnej diwy polskiej estrady, choć konkurencję miała poważną. Mijają lata, a Edyta nadal utrzymuje się na szczycie w hierarchii rodzimego show biznesu, od czasu do czasu podejmując próby zaistnienia w Hollywood. To idzie jej jednak trochę gorzej, ale oczywiście Pudelek nadal trzyma kciuki. Jak się okazało na początku grudnia, Edyta ma już za wielką wodą dobrze znanych nam amerykańskich znajomych. Miesiąc temu pochwaliła się bowiem zdjęciem z... Miley Cyrus i jej chłopakiem, Codym Simpsonem.

Do dziś nie wiadomo dokładnie, czy było to spotkanie o charakterze prywatnym czy zawodowym, ale jedno jest pewne - Edyta Górniak nadal utrzymuje kontakt z Miley i Codym.

Górniak jako kolejna z gwiazd postanowiła zabrać głos w sprawie szalejących w Australii pożarów. Przypomnijmy, że ogień zabił już ponad 20 osób i pół miliarda zwierząt, a obrazki, które dochodzą do nas z tamtejszych regionów są wprost przerażające. Edyta w krótkim wpisie na instagramowym profilu wyznała, że patrząc na to, co dzieje się w Australii, boi się o naszą planetę.

"Australia to jedno z wielu niezwykłych miejsc na Ziemi, których jeszcze nie widziałam. I już nie zobaczę. Boję się. Nasza planeta to jedyny dom, jaki mamy. Jak możemy pomóc? Kochani Moi, proszę, edukujmy się wzajemnie. Co możemy i musimy zacząć robić. Od TERAZ!" - czytamy.

Na poruszający wpis Edyty licznie zareagowali jej fani, ale także i pochodzący z Australii Cody Simpson. W odpowiedzi na jej post chłopak Miley Cyrus krótko napisał:

"Dziękuję".

Edyta dodała natomiast, że jest jej bardzo przykro ze względu na tragedię, jaka dotknęła jego piękny kraj. Spodziewaliście się, że nadal utrzymują kontakt?

101
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(101)
Pauli a
3 tyg. temu
Boje się tez. Boje się ze będzie 3 wojna światowa, ze zamieniamy nasza planetę w ruinę :(
PaulisRKO
3 tyg. temu
Szkoda tych biednych zwierząt
ja3
3 tyg. temu
i lepiej nie będzie, sami sobie my ludzie zgotowaliśmy ten smutny los
Lola
3 tyg. temu
Czemu niewinne istoty muszą tak cierpieć
Masakra
3 tyg. temu
Teraz Australia a za kilka dni Iran zaatakuje USA. Tragedia za tragedią!!!
Najnowsze komentarze (101)
666
3 tyg. temu
ten świat już chyba dawno by się skończył, gdyby nie insta-wsparcie od naszych wspaniałych gwiazd
Kasia
3 tyg. temu
O kurcze, pani Edytko wygląda pani jak małpka, co się dzieje z pani twarzą?
Ane
3 tyg. temu
A do mnie Celine Dione odpisała,poważnie:)
aqq
3 tyg. temu
Może niech się rozpłacze? Byleby rzęsiście.
mierzejawisły
3 tyg. temu
Jak by natura chciała to by pożary ugasiła spytajcie się Kidawy Błońskiej ona bardzo dobrze się dogaduje z naturą
Lolek
3 tyg. temu
Kobieto szukasz rozglosu brakuje ci kasy instruktor to biedak on morze ci tylko zrobic dobrze ale finansowo jest do dupy jestes wstretnai zalosna ten program tesz jest zalosny jestes jak marjonetka
Ewa
3 tyg. temu
Dramat. Ziemia juz mocniej krzyczeć nie może!!!!. Tyle istot juz nie żyję
Kac
3 tyg. temu
Hipokrytka kolezanka innej hipokrytki
a'psik
3 tyg. temu
ta bidula boi się widoku własnych bimbów
ojej ojej
3 tyg. temu
Cyganka, Cyganka cygance wy ludzie nie wierzcie
Teo
3 tyg. temu
Tej to już wiek przygniata mózg
Oioioioi
3 tyg. temu
Baba zatrowa srodowisko jak 50 osob,,zacznij faktycznie od siebie i opowidz co zrobilas
Oio
3 tyg. temu
Powiedziala Gorniak i zamowila karton nowych ubran ktore uzyje raz
Ja.
3 tyg. temu
A PiS masowo wycina drzewa w polsce a jego wyborcy co roku szaleją z fajerwerki które strasznie zanieczyszczaja środowisko
...
Następna strona