Trwa ładowanie...
bDZoSrYR
Droppa
|

Ekskluzywna Małgorzata Rozenek maszeruje do SPA w złotej maseczce i butach astronauty za 1,5 tysiąca (ZDJĘCIA)

0
Podziel się
1 z 11
Małgorzata Rozenek pędzi do SPA w butach astronauty
Małgorzata Rozenek pędzi do SPA w butach astronauty
(fot. Pudelek Exclusive)
0
0

Zmęczona najwyraźniej pracą na planie nowego filmu Patryka Vegi Małgorzata Rozenek pomknęła do jednego z warszawskich centrów piękna i urody, aby poddać się serii relaksujących zabiegów. Zrobi się na bóstwo?

Gdy niespełna dekadę temu Małgorzata Rozenek wkroczyła szturmem na scenę polskiego show biznesu, wielu przypuszczało, że jej kariera ograniczy się do dziarskiego szorowania podłóg i ślizgania białą rękawiczką po okurzonych okapach. Prędko jednak okazało się, że ambicje Goni mierzą znacznie wyżej i nie zostaną zaspokojone jednym programem w tv.

Już niedługo do swego imponującego curriculum vitae Małgorzata Rozenek będzie mogła dopisać pozycję "aktorki filmowej". Wygląda bowiem na to, że odegra jedną z kluczowych ról w szumnie zapowiadanym filmie Patryka Vegi Miłość w czasach zarazy. Jak to przystało na prawdziwą gwiazdę kina, Rozenek postanowiła solidnie o siebie zadbać i w sobotni poranek wyruszyła do jednego z warszawskich SPA obuta w masywne śniegowce i z przypominającą przytulankę torebką pod pachą.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek. Myślicie, że uda jej się podbić serca wybrednych krytyków filmowych?

bDZoSrZr
KOMENTARZE
(0)
bDZoSrYZ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Codzienni" Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy urządzają sobie wiosenną przechadzkę po lesie (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy wrócili już do pełnego zdrowia po zakażeniu koronawirusem. W tym roku były prezydent będzie obchodził 67. urodziny.
9.

Elegancka Grażyna Torbicka z wdziękiem taszczy siaty z warzywniaka (ZDJĘCIA)

Grażyna Torbicka zadaje szyku, nawet gdy kupuje zieleninę. Dawno niewidziana dziennikarka wybrała się na bazarek w pięknym bladoniebieskim komplecie. Szykowna?
bDZoSrZa
8.

Ida Nowakowska opuszcza szpital im. Świętej Rodziny w towarzystwie męża i synka (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczeni rodzice Ida Nowakowska i Jack Herndon nie zapomnieli zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia przed gmachem budynku, w którym na świat przyszła ich pociecha.
7.

Brit Awards 2021: triumfują Taylor Swift, Harry Styles oraz Dua Lipa i jej okazały kok (ZDJĘCIA)

Największą zwyciężczynią Brit Awards była Dua Lipa. Artystka zaapelowała do premiera Wielkiej Brytanii o to, by zadbał o podwyżki dla pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia.
6.

Tak KIEDYŚ wyglądali uczestnicy "Hotelu Paradise". Poznajecie ich? (ZDJĘCIA)

Nietrudno zauważyć, że uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" na przestrzeni ostatnich lat przeszli naprawdę spore metamorfozy. Na plus?
bDZoSrZb
5.

Głębokie dekolty i odsłonięte pośladki, czyli celebrycka rewia mody na komuniach świętych (ZDJĘCIA)

Niektórzy czasem mylą uroczystość religijną z czerwonym dywanem. Pamiętacie, jak ubrały się swego czasu Małgorzata Rozenek, Anna Mucha czy Magdalena Narożna?
4.

Dom Joanny Krupy w Los Angeles: klimatyczne patio, basen i królestwo zabaw małej Ashy (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa urządziła posiadłość w amerykańskim stylu. Nie brakuje w niej bieli, drewna oraz kilku bawialni dla córeczki Ashy.
3.

Zofia Zborowska z ciążowym brzuchem i jej przyjaciółka Aleksandra Domańska wcinają zapiekanki na Zbawiksie (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska postanowiła umilić sobie oczekiwanie na "wielki dzień" spotkaniem z przyjaciółką.
bDZoSrZc
2.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka: bliscy, fani i politycy żegnają aktora (ZDJĘCIA)

Odtwórca kultowej roli porucznika Borewicza zmarł w wieku 77 lat. W ostatniej drodze towarzyszyli mu między innymi politycy lewicy. Bronisław Cieślak przez lata był posłem SLD.
1.

61-letnia Beata Kozidrak odsłania nogi w fantazyjnej stylizacji, promując autobiografię w śniadaniówce (ZDJĘCIA)

Beata Kozidrak postanowiła o sobie przypomnieć, publikując książkę "Beata. Gorąca krew". Jednocześnie światło dzienne ujrzał nowy singiel artystki. Dojrzewa jak wino?
bDZoSrZP