Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Elżbieta Zapendowska TRACI WZROK! "Jedno oko mam już w ogóle NIECZYNNE"

71
Podziel się

Specjalistka od emisji głosu nie ukrywa, że jej problemy z dnia na dzień stają się coraz poważniejsze.

Elżbieta Zapendowska TRACI WZROK! "Jedno oko mam już w ogóle NIECZYNNE"
Elżbieta Zapendowska traci wzrok (ONS)
bDIiJJVN

Elżbieta Zapendowska jest świetnie znana polskim widzom za sprawą występów w wielu popularnych formatach telewizyjnych. Przez lata jako uznana krytyk muzyczna i specjalistka od emisji głosu oceniała wokalne popisy uczestników takich programów jak m.in. Idol czy Must Be the Music.

Jako telewizyjna jurorka Elżbieta Zapendowska nigdy nie szczędziła ocenianym wokalistom konstruktywnej krytyki. 73-latka z uwagą śledzi też poczynania gwiazd polskiego show biznesu i okazjonalnie dzieli się ze światem swoimi, nierzadko szczerymi do bólu, spostrzeżeniami, które wielu rozpamiętuje nawet po długich latach.

bDIiJJVP

Nie jest tajemnicą, że Zapendowska od lat zmaga się z poważnymi problemami ze wzrokiem. "Weteranka" telewizyjnych talent show nie ukrywa, że jej dolegliwości z dnia na dzień stają się coraz poważniejsze. Obecnie 73-latka kompletnie nie widzi już na jedno oko.

Jedno oko mam już w ogóle nieczynne, a z drugim też nie jest najlepiej. Jednak mówię, że jeszcze chłopa od baby odróżnię, więc jako tako sobie radzę w tym codziennym życiu. Zdaję sobie sprawę, że już lepiej nie będzie, a tylko gorzej, dlatego trzeba to pokochać i tyle. I nie można liczyć na to, że zdarzy się cud, że będzie olśnienie i będę miała sokoli wzrok. Nie będę - wyznała w rozmowie z Faktem.

bDIiJJVV

Mimo powagi sytuacji Zapendowska zdaje się nie tracić pozytywnego nastawienia.

Najważniejsze jest poczucie humoru. Samemu z siebie trzeba sobie jaja robić i na wesoło podchodzić do życia - stwierdziła.

Elżbieta Zapendowska już kilka lat temu miała poważne obawy, że pogłębiające się problemy ze wzrokiem uniemożliwią jej występy na wizji. Dziś 73-latka nie ukrywa, że musiałaby poważnie zastanowić się nad przyjęciem propozycji udziału w kolejnym programie.

Ja już mam swój wiek, mam ślepotę zaawansowaną, więc nie byłoby mi tak łatwo w czymś takim uczestniczyć, nawet gdybym dostała taką propozycję. Wiek robi swoje i trzeba adekwatnie do swojego wieku liczyć swoje zamiary i swoje życie układać - powiedziała Faktowi.

bDIiJJVW
bDIiJJWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(71)
Polis
7 miesięcy temu
Jeden co powiedziała prawdę o Martyniuku ale Wolewicza nie słusznie skrytykował w Polsacie przez co podpadła młodej widowni i nie tylko młodej.Krytyk musi krytykować ale z tym chłopakiem przesadzili. Musi być mało znana bo Zenek o niej nie słyszał niech zapyta Górniakowej ona mu wytłumaczy wszystko albo Dody.
Karolina
7 miesięcy temu
Wada wzroku to naprawdę ciężka sprawa. Cieszę się, że w porę trafiłam do dobrego okulisty - Doktora Hanarza z Oko Akcent. Gdyby nie on to wydaje mi się, że już bym nie widziała.
Racjonalista
7 miesięcy temu
"Pan Bóg nerychliwy, ale sprawiedliwy"
bDIiJJWr
123
7 miesięcy temu
Pani Elu dużo zdrówka. Chcemy Panią zobaczyć w jakimś talent show
Aha
7 miesięcy temu
Ja mam 30 lat i tez nie widze prawie na jedno oko ...
Witold
7 miesięcy temu
Jestem znacznie młodszy. Na jedno oko nie widzę, a w drugim tracę wzrok. I co z tego. Takich osób jest bardzo dużo. Pomocy żadnej nie ma i nie będzie. W szpitalach nie ma nawet środków opatrunkowych. Przynieść z domu.
Netoperek
7 miesięcy temu
Ela super wyglądasz. Wszystkiego najnajlepszego. Dopóki możesz, bądź z nami!
Mary
7 miesięcy temu
Jesteście zdrowi, piękni, cieszcie się życiem i nie plujcie jadem....Pamiętajcie, nic nie jest nam dane na zawsze, zwłaszcza zdrowie..
Jaa🔵🔵
7 miesięcy temu
A może w USA pomogą maja cudowne leki, przykra sprawa Zdrowia!!!!
MM.
7 miesięcy temu
Zapendowską , Korę i resztę tej " ekipy " będę pamiętać , jak poniżyła tego chłopaczka , który śpiewał tą patriotyczną piosenkę .
Martyna
7 miesięcy temu
Bez wzroku można żyć , bez rozumu nie .
ter
7 miesięcy temu
bardzo mi przykro zycze duzo zdrowia i sily pozdrawiam
mania
7 miesięcy temu
Papieroski...
bDIiJJWj
gość
7 miesięcy temu
Pani Elżbieto,życzę dużo,dużo zdrówka.Jest Pani profesjonalistką w swoim fachu.Pozdrawiam serdecznie
...
Następna strona
bDIiJJWL