Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Eurowizja 2021. Polskie jury przyznało maksymalną liczbę punktów KOLEŻANCE RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO...

146
Podziel się

12 punktów od jurorów z Polski trafiło do reprezentantki San Marino - Senhit, która gościła u Rafała Brzozowskiego w programie "Jaka to melodia". Co ciekawe, San Marino przyznało Rafałowi maksymalną ilość punktów w półfinale. Przypadek?

Eurowizja 2021. Polskie jury przyznało maksymalną liczbę punktów KOLEŻANCE RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO...
Polskie jury przyznało maksymalną liczbę punktów koleżance Rafała Brzozowskiego (AKPA)
bEhRDiAB

Podczas 65. finału Konkursu Piosenki Eurowizji punkty przyznane przez jurorów z Polski zaprezentowała Ida Nowakowska. Okazało się "eksperckie" grono, w skład którego wchodzili Cleo, Norbi, Anna Żaczek-Biderman, Michał Michalik i Piotr Winnicki, dało aż 12 punktów reprezentantce San Marino. Jury mogło kojarzyć Senhit z gościnnego udziału w odcinku Jaka to melodia... Tak się składa, że piosenkarka w kwietniu odwiedziła Polskę na zaproszenie Rafała Brzozowskiego. Artystka pozowała do zdjęć z polskim kandydatem na Eurowizję oraz udzieliła z nim kilku wspólnych wywiadów.

Zacieśnianie "koleżeńskich relacji" opłaciło się jednej i drugiej stronie. San Marino przyznało bowiem Rafałowi maksymalną ilość punktów w półfinale. Niestety, nawet to nie pomogło Brzozowskiemu dostać się do finału.

bEhRDiAD

Choć polskie jury było najwyraźniej zachwycone Senhit, która występowała na eurowizyjnej scenie wraz z amerykańskim reperem Flo Ridą, widzowie w naszym kraju mieli nieco inne preferencje. Polacy, którzy brali udział w głosowaniu SMS nie przyznali San Marino nawet jednego punktu. Publika najbardziej doceniła Ukrainę (12 punktów), Włochy (10 punktów) i Islandię (8 punktów).

Myślicie, że "przyjaźń" Rafała i Senhit przetrwa próbę czasu?

bEhRDiAJ
bEhRDiBe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Short
4 tyg. temu
Kumoterstwo, poplecznictwo i znajomości.
znawca
4 tyg. temu
A cóż tu się dziwić?? Przecież już nikogo nie dziwi, że Cypr zawsze daje maxa Grecji a Grecja Cyprowi, Mołdawia daje maxa Bułgarii a Bułgaria Mołdawii itd...
Heh
4 tyg. temu
Co w tym dziwnego? Państwa od lat przyznają sobie nawzajem punkty według wzajemnej sympatii i politycznych względów. Orzechowski doskonale przewidywał kto komu i ile da punktów. Ten konkurs od dawna nie ma nic wspólnego z piosenką. Liczy się polityką i polityczna poprawność przede wszystkim.
bEhRDiBf
vicky
4 tyg. temu
inne państwa też tak robią , nie ma co sie oszukiwać. jeśli sasiedzi na nas nie chcą głosować( (ne chodzi tylko o ten rok) to trzeba szukać dalej
Trusio
4 tyg. temu
Warto dodać że San Marino to mocno religijne mikro państwo gdzie aborcja jest całkowicie zakazana z wyjątkiem zagrożenia życia kobiety. To zapewne dla Pisu i Kurskiego wzór do naśladowania.
Najnowsze komentarze (146)
Enen
3 tyg. temu
NA PIERWSZYM ZDJĘCIU CLEO VEL KLEŁO NIECO PRZESADZIŁA Z TYM BLACKFACE’M.
Gosc
4 tyg. temu
To była dopiero huśtawka w obie strony
Htg
4 tyg. temu
Dobrze ze Polska ma choc jednego "przyjaciela". Tylko ze teraz jak bedziemy grali z San Marino w pilke to trzeba bedzie dac im fory..
Ślepy
4 tyg. temu
No właśnie, koleżance Rafała polskie jury przyznało punkty, a Koleżanki zrewanżowało się Rafałowi, DLATEGO NIE BYŁ OSTATNI! WSTYD I KICHA, a tyłu mamy wspaniałych wykonawców. Ale Ci wspaniali NIE KOCHAJĄ JACUSIA, TAK JAK RAFAŁEK!
BTS
4 tyg. temu
No i co z tego wyszło a to że Rafałek dalej prowadzi i śpiewa w programie Jaka to melodia! Jest bardzo zadowolony z występu a szef Jacek mówi Polacy nic się nie stało!!!
...
4 tyg. temu
jak nie wiem w ogóle po co, to rozwlekane punktowanie przez jurorów, skoro pozniej i tak w sekunde wszystko sie zmienia, jak dodają głosy widzów. mogliby pokazac od razu jedno i drugie głosowanie ALBO podawac z krajów łączną punktację jury i widzów, bo tak to o d.. potłuc te "emocje" z jurorskich punktów
Lol
4 tyg. temu
Ale ona w sumie fajnie zaspiewala.
Ola
4 tyg. temu
Eurowizji już od wielu lat nie ma nic wspólnego z muzyką . Trendy , polityka i znajomości. Tyle w temacie już od dawna nie oglądam tego chłamu
bEhRDiAX
eww
4 tyg. temu
i bardzo dobrze że tak przyznało polskie jury punkty, po znajomości i super!!
Gość
4 tyg. temu
Z tego wyniki że Polska najmniej lubianym krajem😅
Niinia
4 tyg. temu
Od zawsze było że sąsiedzi lub zaprzyjaźnione państwa dawali sobie max punktów. Nigdy nie było jednak tak w przypadku Polski. My owszem rozdajemy punkty hojnie pomagamy jak coś się dzieje u naszych sąsiadów walczymy razem z nimi ale nigdy odwrotnie.
Dorota
4 tyg. temu
Eurovizja to najbardziej polityczny i kolesiowi festiwal. Nie na nic wspólnego z talentem i dobra muzyką. W ogóle co to były za beznadziejne piosenki dni i kupa mułu
Ela
4 tyg. temu
A Rosją to czemu od polskiej publiczności ma zawsze najwiecej? Wstyd Polacy.
Ela
4 tyg. temu
Wstyd Cleo! Wstyd Norbi!
...
Następna strona
bEhRDiBz