Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ewa Chodakowska sprawiła tacie wyjątkowy prezent. Kupiła mu... SAMOCHÓD! ""Mieć" ma sens tylko wtedy, kiedy potrafisz się tym dzielić"

297
Podziel się

Trenerka pochwaliła się "drobnym" upominkiem dla ojca na Instagramie. Ma gest?

Ewa Chodakowska kupiła tacie samochód.
Ewa Chodakowska kupiła tacie samochód. (Instagram.com)
bDgKMakB

Ewa Chodakowska od wielu lat wytrwale buduje swoje medialne imperium. "Trenerka wszystkich Polek" wciąż konsekwentnie promuje kolejne poradniki i programy ćwiczeń, a jej działania stały się inspiracją dla wielu domorosłych fit-influencerów. Jednocześnie Ewa wciąż może się pochwalić wiernym gronem "wyznawczyń", które traktują ją jako autorytet i czerpią garściami z jej złotych rad.

Oprócz spełniania się w roli guru fitnessu Ewa Chodakowska wielokrotnie udowadniała, że stara się być przede wszystkim dobrym człowiekiem. Niedawno trenerka gościła w jednym z programów śniadaniowych, gdzie zasiadła na kanapie wraz ze swoimi siostrzeńcami, Alexem i Vanessą. Powodem jej wizyty w śniadaniówce było zaangażowanie w 19. edycję Szlachetnej Paczki, w ramach której przygotowała pomoc dla czterech rodzin.

bDgKMakD

Teraz Chodakowska pochwaliła się kolejnym prezentem, który tym razem "wręczyła" swojemu tacie. Trenerka postanowiła podzielić się radosną nowiną na Instagramie, gdzie ogłosiła, że kupiła ojcu... wymarzony samochód. Ten "drobny upominek" podobno mocno wzruszył jej najbliższych, a Ewa pokusiła się też na tę okazję o okolicznościowy wpis.

Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny wymarzonym samochodem Taty, ZNIKNĘŁY na chwilę JEGO OCZY... Moje też... Zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił. "MIEĆ" ma tylko sens, kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innymi! - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

Jednocześnie trenerka przypomniała obserwującym, aby "w drodze na szczyt" pamiętać o osobach, dzięki którym mają szansę się na niego wspiąć:

bDgKMakJ

Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH... Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ może okazać się wyjątkowo SMUTNE... I nie zrozum mnie źle... Tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych... CZASEM ZWYKŁE "CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ" to najpiękniejszy prezent.

Ma rację?

bDgKMakK
bDgKMale
KOMENTARZE
(297)
Kew
11 miesięcy temu
Ale prawdziwy sens ma wtedy, gdy pochwalisz się tym na insta.
klizio
11 miesięcy temu
NAPRAWDĘ CHWALI SIĘ ŻE KUPIŁA UŻYWANEGO MERCA??? MILIONERKA???
BADYL
11 miesięcy temu
GDYBY TO BYŁ PREZENT OD SERCA TO NIKT BY O TYM NIE WIEDZIAŁ A TAK TO ZWYKŁA POKAZÓWKA 😼
bDgKMalf
fok
11 miesięcy temu
dla mnie ta baba jest fałszywa i nic tego nie zmieni. wszystko na pokaz. wystarczy na nią spojrzeć, jak się ubiera, że lubi lans ponad wszystko, gustu brak. a bogata jest już od dawna i dopiero teraz kupiła samochód...
editt
11 miesięcy temu
Szkoda ,że przed nią była Blanka Lipińska,która swojemu tacie zrobiła prezent i kupiła auto. Musiała zmałpować pochwalić sie na insta...
Najnowsze komentarze (297)
Hey
10 miesięcy temu
Obleśny stary obmacywacz
Basia
11 miesięcy temu
Na bogato, ja tace na święta kupuje spinki do mankietów z poczty kwiatowej na samochód to mnie nie stać.
vtgodxnv
11 miesięcy temu
Kase zarabia na glupich ludziach ktorzy kupuja jej plyty z bezmnadziejnymi cwiczeniami
pop
11 miesięcy temu
używane auto..ciekawe czy za naprawy tez bedzie płacic :)
Chore
11 miesięcy temu
no wyczyn niezły dajcie kilka baniek to też się podzielę z rodzina kupie im mieszkania i samochody - i jeszcze sie tym pochwalę na insta
Monik
11 miesięcy temu
Jakbym miała tyle kasy, to tez kupiłabym auto swojemu Tacie
OK !
11 miesięcy temu
.............. fajna córeczka .. lubię takich co pamiętają o rodzicach ..
Wgw
11 miesięcy temu
Ale to chyba niebyt nowy model Stac ja na lepszy
bDgKMakX
Abc
11 miesięcy temu
Dziwię się że dopiero teraz, przecież kasę ma nie od wczoraj...
Iza
11 miesięcy temu
Kupiła by nowe auto to pisali by, że inne dzieci głodują a ta kupuje auta takie drogie kupiła używane tez źle, serio żal wam, że was nigdy nie będzie stać na takie auto. Najważniejszy jest gest. Czytając opinie zastanawiam się jacy jesteście nieszczęśliwi.
Hahaha
11 miesięcy temu
Haha ta pani zablokowała mnie na Instagramie xD
hubert
11 miesięcy temu
Stary ojciec wiec dostał stary zużyty samochód.
Kon
11 miesięcy temu
Konia powinna mu kupić, miałby dwa ;-)
Gigi
11 miesięcy temu
Normalnie jej nie znoszę,
...
Następna strona
bDgKMalz