Trwa ładowanie...
Neta
|

Garstka gwiazd na koncercie zapowiadającym serial: elegancka Katarzyna Zielińska, Jakub Tolak z żoną i Maja Ostaszewska w bieli

148
Podziel się:
148
Podziel się:

Gwiazdy miały okazję pojawić się na wydarzeniu zapowiadającym serial "Azja". Na koncercie zjawiła się między innymi Katarzyna Zielińska, która postawiła na elegancką stylizację oraz Maja Ostaszewska w bieli. Nie zabrakło też Jakuba Tolaka z żoną.

1
 / 8
Garstka gwiazd na koncercie zapowiadającym serial: elegancka Katarzyna Zielińska, Jakub Tolak z żoną i Maja Ostaszewska w bieli
Garstka gwiazd na koncercie zapowiadającym serial
Garstka gwiazd na koncercie zapowiadającym serial (AKPA)
0
0

Gwiazdy uwielbiają wpadać na wszelkiego rodzaju eventy, podczas których mają okazję zasmakować sztuki w różnym wydaniu. Oprócz tego podczas imprez mogą spotkać swoich kolegów i koleżanki z branży, z którymi w pogoni za odrobiną uwagi w mediach pozują na ściankach.

22 stycznia odbył się specjalny koncert, który zapowiada nowy serial BBC Studios Natural History Unit "Azja". Na miejscu zjawiło się kilka gwiazd.

Gwiazdy na koncercie zapowiadającym serial

Na koncercie promującym serial zjawiła się między innymi Katarzyna Zielińska, która tego dnia postawiła na bardzo klasyczną stylizację, składającą się z czarnych spodni oraz szerokiej marynarki, pod którą dostrzegamy białą koszulę. Nie zabrakło również Jakuba Tolaka w garniturze, który na ściance pozował ze swoją żoną. Zofia Samsel zaprezentowała się w skórzanej sukience. Uwagę zwraca Maja Ostaszewska w białej maxi ze zdobieniami.

Wasz głos jest dla nas ważny! Wypełnij krótką ankietę o Pudelku.

Zobacz, jak gwiazdy zaprezentowały się na koncercie promującym serial.

2
 / 8
Katarzyna Zielińska
3
 / 8
Zofia Samsel i Jakub Tolak
4
 / 8
Maja Ostaszewska
5
 / 8
Krzysztof Zalewski
6
 / 8
Marieta Żukowska
7
 / 8
Magda Bereda
8
 / 8
Lidia Popiel
KOMENTARZE
(148)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Kryśka P.
11 miesięcy temu
Tolakowa wyszła już ze szpitala?
Iwo
11 miesięcy temu
Maja Ostaszewska, pięknie!
undefined
11 miesięcy temu
Oj Marieta Marieta...
Sandra
11 miesięcy temu
Nie zakładajcie miłe Panie do kozaków grubych rajstop, to wygląda topornie
Kryśka P.
11 miesięcy temu
co to?
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Iza
11 miesięcy temu
Żukowska , o nie!
Gienka
11 miesięcy temu
Czy ten zalewski non stop chodzi tak samo ubrany? Marynarka jak od bezdomnego
Jola
11 miesięcy temu
Fatalne te zdjęcia; bez koloru
Wiola
11 miesięcy temu
Straszne te zdjęcia. Nie ma koloru.
nooo
11 miesięcy temu
Katarzyna Kotula ,ale wstyd z tym wykształceniem.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (148)
Okap
11 miesięcy temu
Zielińska się strasznie postarzała.
amp
11 miesięcy temu
Tolaki wyglądają na sympatycznych. Tolak obok Antka Królikowskiego ma normalną dziewczynę a nie klona
vik
11 miesięcy temu
Tylko Zielińska tym razem gustownie ubrana
vik
11 miesięcy temu
Tylko Zielińska tym razem gustownie ubrana
Teresa
11 miesięcy temu
Marieta Zukowska niewatpliwie jest bardzo ladna.Nie do zniesienia jest jej maniera.Zawsze zachowuje sie jak "zdychajeszczy lebied".
mysza
11 miesięcy temu
Żukowska fajnie
bona
11 miesięcy temu
Przaśnie wyglądają wszyscy.
Majka
11 miesięcy temu
Tam nie ma żadnej gwiazdy.Tolak kiedyś grał w Klanie i tyle.
xxxxxxxxxxxxx...
11 miesięcy temu
niektóre osoby stoja jak w kolejce do wc
Rita
11 miesięcy temu
Lidia Popiel najlepiej.
Wiola
11 miesięcy temu
Straszne te zdjęcia. Nie ma koloru.
Bozena
11 miesięcy temu
Świetnie Magda Bereda,te rajstopy robią robotę
🤓🤓🤓
11 miesięcy temu
Ostaszewska beznadziejna
Gosc .
11 miesięcy temu
Szkoda czasu na te polskie seriale.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
9.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
8.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
7.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
6.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
5.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
4.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
3.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
2.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
1.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.