Trwa ładowanie...
Przejdź na

Geje z teledysku Roxette: "Jest przyzwolenie na hejt, opluwanie ludzi. Władza to inspiruje"

139
Podziel się

"Jest łatwiej być w związku hetero, opowiadać o tym wśród znajomych, później ślub, wszystko jest takie naturalne. My musimy żyć pod prąd".

bCHcONUB

Jakub i Dawid za sprawą muzycznego "coming outu" zyskali dużą popularność. Para nagrała teledysk do piosenki Some other summer zespołu Roxette. Zachwycony nagraniem Per Gessle udostępnił film na Facebooku, dzięki czemu stał się hitem sieci. Od tamtej pory do Kuby i Dawida piszą homoseksualiści z całej Polski gratulując odwagi i prosząc o rady, jak powiedzieć o swojej orientacji rodzinie.

Popularność zmobilizowała chłopaków do walki o prawa homoseksualistów w Polsce. W rozmowie z nami przyznali, że bycie w związku heteroseksualnym jest znacznie prostsze, ponieważ wszystko wydaje się być "takie naturalne". Twierdzą, że obecna władza daje ciche przyzwolenie na piętnowanie osób homoseksualnych. Swoją sytuację porównali do dojścia do władzy Adolfa Hitlera, ponieważ "ktoś go wybrał w demokratycznych wyborach i wydawało się, że to nic złego":

Jest łatwiej być w związku hetero, opowiadać o tym wśród znajomych, później ślub, wszystko jest takie naturalne. My musimy żyć pod prąd. Nacjonalizm ma teraz dobry czas. Jest przyzwolenie na hejt, opluwanie ludzi. Jak Hitler doszedł do władzy to też ktoś go wybrał w demokratycznych wyborach i wydawało się, że to nic złego. Teraz radykalizacja poglądów. Boli nas ciche przyzwolenie władzy na takie zachowania. Władza inspiruje. Po Polsce krąży wystawa Homoseksualizm zagraża twojemu życiu i zdrowiu. Nikt tego nie blokuje. Faktycznie to ja nie wiem, czy my jesteśmy w Europie.

bCHcONUD
bCHcONUJ
bCHcONVe
KOMENTARZE
(139)
gość
4 lata temu
Mają 100 % racji. Polska zaczyna niepokoić. I jeśli chodzi o nastroje, i jesli chodzi o posunięcia władzy.
gość
4 lata temu
Mają rację i brawa za odwagę.
gość
4 lata temu
Władza (czuby) są za pan brat z nacjonalistami, kiboli wyciagaja z p*****a.. Tak to wygląda w pl.
bCHcONVf
gość
4 lata temu
WOLNA ABORCJA DO 3 miesiąca.
gość
4 lata temu
Sami napędzacie hejt na nich ( i na innych ) dzieląc te wywiady na 100 cześci i waląc codziennie po dwa kawałki. To samo temat aborcji, przedawkowany.
Najnowsze komentarze (139)
Buy NBA 2K17 ...
4 lata temu
Do you have a good sense of humor . Buy NBA 2K17 MT http://nba2k.ucoz.net/blog/nba_2k17_player_ratings_updates/2016-08-29-10
gość
4 lata temu
Znowu ? Czyje to rowy że tak ich lansujecie?
gość
4 lata temu
Oj bez przesady!
gość
4 lata temu
Nie obrażajcie rodziny i godności małżeństwa.Małżenstwo to kobieta i męszczyzna.
gość
4 lata temu
OHYDA
gość
4 lata temu
J****e cioty w*n't z Polski
gość
4 lata temu
Mam dość gejowskich Drama Queen.
gość
4 lata temu
niech jada do Egiptu na wyciecke, zobacza co wladza inspiruje
bCHcONUX
stop glupocje
4 lata temu
czy ci ludzie nie zdaja sobie sprawy ze wzbudzaja mdlosci u zdrowych ludzi a co do tego ma polityka.
gość
4 lata temu
NIE, nie musicie, to wasz wybór. Nie tak natura ukształtowała człowieka, i tak, heteroseksualizm jest naturalny, nic na to nie poradzicie. Żyjcie własnym życiem a nie obrażacie ludzi, nikt was nie zmusza do takiego życia, etapowania swoim związkiem, to wasz wybór. Nie zmienicie natury ani porządku tego świata.
gość
4 lata temu
Nikogo nie krzywdzą, chcą być razem kochają się, wiedz nie widzę problemu, ludzi w malrzenstwach się zdradzają, kłócą, oszukują tego się nie widzi a jak kobieta z kobietą lub mężczyźni chcą być razem to jest ich sprawa, wszystkiego dobrego, pozdrawiam
gość
4 lata temu
nietolerancja swoja drogą, wręcz zachęta ze strony rządzących swoją. wystarczy przypomniec sobie komentarze posłów pis.
fifi
4 lata temu
Sam fat , ze nazywacie ich gejami z teledysku jest troche chory
gość
4 lata temu
P****y W*N
...
Następna strona
bCHcONVz