Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|

Gildia Reżyserów Polskich apeluje: "Nie kręćmy filmów, gdy szaleje zaraza!"

30
Podziel się

"Nie narażajmy koleżanek, kolegów i służb medycznych" - czytamy. Myślicie, że Vega i Niewolski wezmą te słowa do siebie?

Gildia Reżyserów Polskich apeluje: "Nie kręćmy filmów, gdy szaleje zaraza!"
(Facebook, East News)
bCYxoqDF

Pomimo wprowadzenia stanu epidemii w Polsce i zaostrzenia zasad dotyczących zgromadzeń nie wszyscy zdecydowali się zostać w domu. Działalność postanowili kontynuować filmowcy, którzy narażali zdrowie aktorów i pracowników planu, wysyłając ich na zdjęcia w plenerze. Na szczęście funkcjonariusze policji stanęli na wysokości zadania i interweniowali w sprawie.

 

Zobacz: POLICJA wjechała na plan zdjęciowy Konrada Niewolskiego: "Także ku*wa dzieje się"

 

Zobacz: Patryk Vega nie przejął się epidemią? Na planie jego nowego filmu praca wre (ZDJĘCIA)

 

W środę w odpowiedzi na nieodpowiedzialność reżyserów na profilu na Facebooku Gildii Reżyserów Polskich pojawił się apel, w którym artyści proszą o niekręcenie filmów w tym trudnym czasie:

 

Nie kręćmy filmów, gdy szaleje zaraza. W związku z informacjami o rozpoczęciu zdjęć do filmów Patryka Vegi i Konrada Niewolskiego, Gildia Reżyserów Polskich rekomenduje natychmiastowe przerwanie prac, które wymagają osobistych kontaktów członków ekip filmowych. Nie narażajmy naszych koleżanek i kolegów oraz służb medycznych! Z uwagi na pandemię koronawirusa polecamy telekonferencje i zawieszenie prac na planach filmowych! - czytamy.

 

GRP zaznacza również, że solidaryzują się ze wszystkimi grupami zawodowymi w Polsce, które zostały dotknięte przez kryzys epidemiczny:

 

Gildia Reżyserów Polskich, czyli związek zawodowy zrzeszający większość reżyserów fabularnych pracujących w Polsce, wyraża solidarność z wszystkimi grupami zawodowymi i społecznościami, które zostały dotknięte przez niedogodności obecnego kryzysu epidemicznego. Zbiorowy wysiłek, którego fundamentem jest ograniczenie bezpośrednich kontaktów międzyludzkich do momentu, aż krzywa zakażeń w Polsce zacznie znacząco spadać - może nam pomóc przejść przez obecny kryzys i zminimalizować jego negatywne skutki.

 

W ostatnim akapicie oświadczenia Gildia Reżyserów Polskich zaznaczyła, że ani Patryk Vega, ani Konrad Niewolski nie są jej członkami.

 

Myślicie, że wezmą do siebie ich słowa?

bCYxoqDH
bCYxoqEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(30)
Gość
6 miesięcy temu
W obecnej sytuacji widać jak wiele usług i zawodów to sztuczne twory. Celebryta, stylista rzęs, trener personalny, influencer itd. Ludzie zajmują się pierdołami.
pable
6 miesięcy temu
Ci którzy udają teraz kozaka "ja się wirusa nie boję" nie zdają sobie sprawy, że ludzie, którzy wysyłaja ich do domu i mówią "siedź na dupie", nie są koniecznie bardzo zmartwieni ich osobistym stanem zdrowia, a raczej stanem zdrowia społeczności w ogóle. Każdy jest teraz małym pionkiem, którego zachowanie wpływa na resztę. Nie uważamy, że jesteś kozakiem, kiedy mówisz "mam gdzieś wirusa". widzimy tylko, że masz gdzieś innych ludzi
Socjolożka
6 miesięcy temu
Przepraszam, wiem, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie, ale jakoś tak nie spodziewałabym się niczego innego po tych dwóch.
bCYxoqEj
Gość
6 miesięcy temu
Debil!!
nnanan
6 miesięcy temu
Tatuaż na twarzy, tym bardziej tak gówniany, świadczy o zaburzeniach psychicznych. Dowody na zdjęciach.
Najnowsze komentarze (30)
Ida
6 miesięcy temu
Te odpady, bazujace na patologii to rezyserzy? Polskim Rezyserm jak Kutz, Wajda nawet krzeselek nie mogliby podac!
Camera
6 miesięcy temu
manipulują jak stadem baranów. A ile ludzi umiera na raka przez Monsanto-Bayera i nikt nie krzyczy
Gość
6 miesięcy temu
Dwa głąby, pseudoreżyserzy! Obok prawdziwych reżyserów nigdy nie stali. Zwykłe cwaniaki, myśleli, że im wolno więcej😅
lonia
6 miesięcy temu
dwoch niebezpiecznych durniow
kkk
6 miesięcy temu
Cytat: Gdyby głupota miała skrzydła, fruwałaby jak gołębica.
Jagoda
6 miesięcy temu
Piszecie o "reżyserach". Przecież sami nie grają. A aktorzy, te nasze rodzime "gwiazdy", też dla pieniędzy zeżarliby g***o spod siebie. Myślą, że ich epidemia nie dotyczy? Nie potrafią czytać, ile prawdziwych gwiazd zachorowało?
Aghii
6 miesięcy temu
Zaraz tam rezysery, nie przesadzajmy.
nnanan
6 miesięcy temu
Tatuaż na twarzy, tym bardziej tak gówniany, świadczy o zaburzeniach psychicznych. Dowody na zdjęciach.
bCYxoqEb
ewa
6 miesięcy temu
wpiedlić im takie mandaty że się nie pozbierają i zbojkotować te ich filmowe popłuczyny
UUU
6 miesięcy temu
zamknąc dziada ,,,on OKI ale dziwie sie AKTOROM ZE WCHODZĄ NA PLAN ,ALE ?????KASA ? NIE WAZNE ZE WIRUS
Pola
6 miesięcy temu
Dziwię się, że aktorzy się na to godzą. Na pewno mają w umowach, że w razu siły wyższej czy coś mogą nie stawić się na planie (chyba, że nie dbają o swoje interesy i nie zamieszczają takich klauzul, ale w to wątpię), a to jest siła wyższa.
DIDI
6 miesięcy temu
estem vega robie tanie kino mega.. chociaz aktorow mam utalentowanych wole robic tanie chłamy. Corna virus mi nie straszny bo mam portfel ciasny. Z kawarantany nic nie robie bo mam film Zaraze wszystkich ale zrobie!
Po_wirusie
6 miesięcy temu
proponuje nie krecic takze po zakonczeniu wirusa.....nie bedzie straty
Jerry
6 miesięcy temu
Przeciez Niewolski przerwał.
bCYxoqED