Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

"Gra o tron". Emilia Clarke o nagich scenach w serialu: "Usłyszałam: "Zawiedziesz swoich fanów""

27
Podziel się:

Aktorka przyznała, że rozbierane sceny w serialu były dla niej koszmarem. Dzięki temu jednak po latach nauczyła się asertywności.

Emilia Clarke źle wspomina sceny nagości z "Gry o tron".
Emilia Clarke źle wspomina sceny nagości z "Gry o tron". (ONS.pl)

Emilia Clarke zdobyła ogólnoświatową rozpoznawalność dzięki roli w popularnym serialu Gra o tron. To właśnie postać Daenerys Targaryen okazała się dla niej przełomową rolą, która zapewniła jej stabilną pozycję w show biznesie. Od czasu zakończenia emisji ostatniego sezonu show aktorka coraz częściej gości na salonach i wciąż otrzymuje propozycje udziału w kolejnych projektach.

Choć doświadczenie zdobyte na planie serialu okazało się przydatne w jej dalszej karierze, to Emilia Clarke ma też złe wspomnienia z planu. Aktorka postanowiła się nieco otworzyć w rozmowie z Daksem Shepardem, który prowadzi podcast Armchair Expert. Serialowa Daenerys przyznała, że podczas pracy na planie serialu wywierano na nią presję, by występowała w nagich scenach.

Nigdy nie byłam na takim planie filmowym, wcześniej byłam na planie filmowym może dwa razy, ale tu byłam na planie całkowicie naga, ci wszyscy ludzie wokół mnie, a ja nie wiem, co ja mam właściwie zrobić. Nie wiem, czego się właściwie ode mnie oczekuje i nie wiem, czego ja sama chcę. Myślałam, cokolwiek czuję, wcale tak nie jest - popłaczę w łazience, a potem wrócę, zrobimy scenę i wszystko w porządku - opowiada.

Mimo że nie było to łatwe przeżycie, to dziś Emilia Clarke nauczyła się asertywności. Przyznała też, że na planie było wiele sporów o nagie sceny, a produkcja powiedziała jej nawet, że w ten sposób... rozczaruje fanów.

Teraz jestem o wiele bardziej doświadczona. Wiem, co jest dla mnie wygodne i co mogę robić, ale na planie były ciągłe spory. Mówiłam "nie, prześcieradło zostaje”, a oni odpowiedzieli: "chyba nie chcesz zawieść swoich fanów?”. Mogłam tylko powiedzieć "pieprzcie się" - wspomina.

Spodziewaliście się, że było to dla niej tak trudne przeżycie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(27)
lala
5 lata temu
to jest zawsze trudne, zwłaszcza dla kobiety, zaraz ją oceniają inne wredne zazdrośnice
kot
5 lata temu
zawsze presja na dziewczyny - faceci wszystko zrobią by poniżyć kobietę
Nick
5 lata temu
Chore i przykre... Rozczaruje fanów. Co to za fani???
Gdhdbz
5 lata temu
Ona była wtedy młoda i niedoswiadczona aktorką!!! Moim zdaniem oni ja po prostu wykorzystali wywierajac na niej presję! Chyba to dopiero wierzchołek góry lodowej
wellwell
5 lata temu
Jak sie rozbierać, to za miliony.
Najnowsze komentarze (27)
Gonia
5 lata temu
Sliczna jest. A mojemu facetowi sie nie podoba. On jakis dziwny ;-)
mmmm
5 lata temu
No pewnie, że było trudne, normalna dziewczyna to jej komfortowo nie było
Klos
5 lata temu
Wizualnie świetnie aktorsko tak se
Eve
5 lata temu
Scena spalenia Khala była dokładnie opisana w książce (w serialu Dance przynajmniej zostawili włosy) Książki wyszły dawno temu i każdy mógł przeczytać a serial konsultował sam Martin by zachować wierność oryginału. Skoro grała postać Danki to czytając książkę wiedziała czego się spodziewać. Jeśli przeszkadzała jej nagość mogła mieć dublerkę ciała jak Cersi w marszu pokutnym, a jednak nie miała. Rozumiem, że można było zaplanować to inaczej ale jest aktorką, jej ciało to jej narzędzie pracy i robi to na co zgodziła się w kontrakcie.
jhgvcx
5 lata temu
niech nie zgrywa świętej, pełno z nią scen na pornhubie
gosc
5 lata temu
karlica taka,slaba aktorka do tego
hmmm
5 lata temu
Lubię oglądać takie sceny. Szkoda, że nie zatrudniają więcej ekshibicjonistów, bo każdy byłby zadowolony. Ekshibicjoniści byliby zadowoleni z tego, że mogą pokazać swoje nagie ciało i wcale by nie jęczeli jakie to niekomfortowe, a ja z tego, że mogłam oglądać. Jak się czegoś nie akceptuje, to należy odmawiać.
bbb
5 lata temu
w grze o tron ok pasowala do roli, i strasznie jej nie lubiłam,,, w innych produkcjach irytująca
Jarek433
5 lata temu
Po prostu w wywiadzie chciała wyjjśc na skromną , w rzeczywistosci wie , ze ma boskie ciało ..,. I Gra o Tron była najlepszą okazją , zeby sie rozebrać i zeby faceci do niej wzdychali
Lola 3592
5 lata temu
Przecież na tej fotce - to nie sutek, ale guzik od tego wielkiego kołnierza sukienki!!!
Lola 3592
5 lata temu
Tak - to młoda dziewczynka była i było to dla niej Ciężkim przeżyciem. Takie sceny grać. Pudel zdziwiony?
Ja
5 lata temu
trzeba przyznac ze sceny Jej i Drogo byłym mocne ale dzieki temu ze ona ma w sobie taka wrażliwośc to nie byly moim zdaniem za wulgarne
doopa
5 lata temu
Gdy zaczeła grać w grze o tron, miała 23 lata. Młodziutka była, uwielbiałam jej role i byłam zła gdy na sam koniec w ten sposób potraktowali postać.
1950
5 lata temu
w Grze o tron była świetna, dzięki jej roli oglądałam ten serial...