Trwa ładowanie...
Neta
|
aktualizacja

Gwiazdy meldują się na modowej imprezie: Natalia Szroeder w prześwitującej kreacji, oryginalna Aleksandra Adamska, kobaltowa Sokołowska (ZDJĘCIA)

394
Podziel się:
394
Podziel się:

11 marca odbyła się gala Doskonałość Mody "Twojego Stylu", na której zjawiła się garstka warszawskiej śmietanki. Katarzyna Sokołowska w roli reżyserki pokazu mody zaprezentowała się w casualowym looku, a Aleksandra Adamska poszalała z kokardą na głowie. Kto jeszcze się pojawił?

1
 / 14
Gwiazdy meldują się na modowej imprezie: Natalia Szroeder w prześwitującej kreacji, oryginalna Aleksandra Adamska, kobaltowa Sokołowska (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na gali doskonałości mody
Gwiazdy na gali doskonałości mody (AKPA)
0
0

Gwiazdy w pogoni za blaskiem flaszy, co rusz starają się pojawiać na imprezach branżowych. W dopracowanych stylizacjach pozują przed fotoreporterami, co przynosi im niezły rozgłos w mediach.

Tym razem warszawska śmietanka skorzystała z okazji i wybrała się na galę Doskonałość Mody "Twojego Stylu". Na miejscu zjawiła się między innymi Joanna Racewicz, która pozowała u boku projektanta, a Ada Fijał relacjonowała wydarzenie w social mediach dla "Twojego Stylu".

Gwiazdy walczą o uwagę na gali magazynu modowego

11 marca gwiazdy miały okazję bawić się na gali "Twojego Stylu", która została połączona z pokazem mody. W związku z tym ważną rolę pełniła Katarzyna Sokołowska. Reżyserka zaprezentowała się w ponadczasowym kobaltowym kardiganie, który zestawiła z czarnymi spodniami. Nieco bardziej poszalała Ada Fijał, która miała na sobie niewiarygodnie krótkie spodenki.

Z kolei Aleksandra Adamska postawiła na sukienkę z frędzlów, ale uwagę zwraca ogromna kokarda na jej głowie. Wstęgi niemal ciągnęły się po ziemi. Nie dało się przejść obojętnie obok Natalii Szroeder. Piosenkarka miała na sobie niemal prześwitującą spódnicę z błyszczącego materiału, do której dobrała gorset.

Kto jeszcze dotarł na event? Poniżej znajdziesz zdjęcia gwiazd.

2
 / 14
Natalia Szroeder
3
 / 14
Aleksandra Adamska
4
 / 14
Marcin Tyszka
5
 / 14
Maria Dębska
6
 / 14
Julia Sobczyńska
7
 / 14
Marta Lech Maciejewska
8
 / 14
Joanna Racewicz
9
 / 14
Joanna Racewicz i Robert Czerwik
10
 / 14
Ada Fijał
11
 / 14
Natasza Urbańska
12
 / 14
Agata Młynarska
13
 / 14
Natalia Kukulska
14
 / 14
Milena Rostkowska-Galant
KOMENTARZE
(394)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Majka
rok temu
Ada😂😂😂 majty ci widać, gdzie masz kiecke
Buba
rok temu
Fijał porażka 😣
Gość
rok temu
Pani Racewicz. - kreacja piękna ale twarz....po co aż tyle
Guccio
rok temu
Pani racewicz wygląda jakby dopiero co rury od gazociągu Putinowi własnymi ustami przegryzła 🥴
Rrddx
rok temu
Kocham Jezusa Chrystusa i dobrze mi z tym
NAJNOWSZE KOMENTARZE (394)
gość
8 miesięcy temu
Szreder anoreksja , szkoda.
gpsc
rok temu
wiekszosc masakra, natalia piekna choc za chuda
0001
rok temu
racewicz do dalszej poprawy nocha prawie nie widac
00005
rok temu
kukulska wyglada bardzo ladnie
men
rok temu
do miliona dolków to jej brakuje jeszcze 999 000 $
Agnieszka
rok temu
Natalia Szroeder ma naprawdę wyróżniającą urodę i widać, że dba o figurę.
Tedy
rok temu
Wszystkie prezentowane „towary”wyceniam na 20 do 50 centów nie masie czym podniecać po prostu starzejący się towar
Led
rok temu
A co ta Adamska na soebie zalozyla? Mlynarska.ostro sie.poprawia. Spuchnieta twarz
Wer
rok temu
Dziwne że czerwik ubrał się w praktycznie identyczną marynarka co zaprojektował dla Kukulskiej na tą samą imprezę. Jak mąż z żoną na weselu z pasującym krawatem do sukienki
Iwona
rok temu
Natalia Szroeder przepięknie! Az milo popatrzec. Natasza Urbańska-piekny kolor włosów, w rudościach nie było jej do twarzy, tylko ta sukienka !🤦‍♀️ Natasza- mniej znaczy więcej, a w tym przypadku mniej golizny i prześwitów, bo zrobiło się wulgarnie i przaśnie
Haha
rok temu
No i gdzie nasze guru mody Gosia B co tak chętnie krytykowała modę na Oskarach? Tu jak zwykle przaśne i bezgustowne
Magda
rok temu
Ada Fijał tragicznie.
FanNataliiS
rok temu
Shroeder boska, figurę trzyma - przepiękna kobieta
Mała
rok temu
Racewicz już jak facet
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.