Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|
aktualizacja

Gwiazdy na premierze filmu "Dziewczyna influencera": Olga Kalicka, Joanna Koroniewska, żona Piotra Adamczyka... (ZDJĘCIA)

314
Podziel się:
314
Podziel się:

W poniedziałek znane twarze miały kolejną okazję do pokazania się na ściance. Wszystko za sprawą premiery dramatu obyczajowego "Dziewczyna influencera". Na evencie nie zabrakło zaangażowanych w produkcję aktorek i aktorów.

1
 / 18
Gwiazdy na premierze filmu "Dziewczyna influencera": Olga Kalicka, Joanna Koroniewska, żona Piotra Adamczyka... (ZDJĘCIA)
Celebryci dokazują na premierze filmu "Dziewczyna influencera"
Celebryci dokazują na premierze filmu "Dziewczyna influencera" (KAPiF)
0
0

Pudelek to niewątpliwie jeden z największych poświęconych życiu celebrytów serwisów w naszym kraju. Portal działa już od 18 (!) lat i patrząc na dynamikę polskiego show biznesu, nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miałoby zabraknąć nam tematów na kolejne artykuły.

Pudelek stanowi nieodłączny element polskiej popkultury. Nic więc dziwnego, że doczekał się swojego debiutu w filmie. Mowa oczywiście o produkcji "Dziewczyna influencera" w reżyserii Szymona Gonery.

W poniedziałek odbyła się uroczysta premiera dramatu obyczajowego, który na początku lutego trafi do kin. Event ze ścianką w tle przyciągnął całą rzeszę lubujących się w pozowaniu przed obiektywami fotoreporterów znanych twarzy. Naturalnie nie mogło zabraknąć zaangażowanych w produkcję aktorów. Na czerwonym dywanie pojawili się w związku z tym m.in. Joanna Koroniewska, Olga Kalicka, Karolina Szymczak czy Michał Piróg.

Zobaczcie, kto jeszcze skorzystał z zaproszenia i spędził wieczór, rozkoszując się blaskiem reflektorów.

2
 / 18
Olga Kalicka

Olga zachwyciła, przywdziewając czerwoną kreację bez ramiączek. Klasa?

3
 / 18
Joanna Koroniewska

Asia postawiła na czarny komplet, na który składały się marynarka, krótka spódnica i stanik. Tym samym odsłoniła zgrabne nogi i płaski brzuch. Jest "wow"?

4
 / 18
Karolina Szymczak

Ukochana Piotra Adamczyka miała na sobie oversizowy garnitur. "Look" uzupełniła wydekoltowanym topem i srebrnymi dodatkami.

5
 / 18
Wojciech Gola z partnerką
6
 / 18
Karina Rezner
7
 / 18
Michał Piróg
8
 / 18
Adrianna Izydorczyk
9
 / 18
Robert Pasut
10
 / 18
Sandra Dorsz
11
 / 18
Zbigniew Stonoga
12
 / 18
Martyna Kaczmarek
13
 / 18
Maja Staśko
14
 / 18
Mateusz Banasiuk
15
 / 18
Anna-Maria Sieklucka
16
 / 18
Rafał Grabias
17
 / 18
Karolina Pisarek i Roger Salla
18
 / 18
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
KOMENTARZE
(314)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Wow
2 lata temu
Koroniewska jak się zrobi to wygląda super. I ten niewielki biust źle wygląda? Wcale nie.
Gooo
2 lata temu
Ten Gola i ta jego partnerka warci siebie na wzajem!
Halo
2 lata temu
Napiszcie o Popku tchorze!!!
Ala
2 lata temu
Pudełek opłacony przez Popka?
Pan/Pani
2 lata temu
Pan Gola chyba przyszedł z dzieckiem, a nie z partnerką…. O makijażu już nie wspomnę…Coś strasznego!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (314)
nick
2 lata temu
Zbyszek Stonoga - lubię, ale z innego świata trochę. Co go łączy z tym filmem?
Roma
2 lata temu
Karolina Pisarek i Joanna koroniewska super kreacje 👏reszta Pań “ przebrane” brawo Panowie 😊
Cześka
2 lata temu
Cudowne jest to połączenie wydekoltowana góra, zero bluzki, sam stanik i rajstopy.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cześka
2 lata temu
Oni się widzieli w lustrze?????
Ola
2 lata temu
Bomba znowu niekorzystna sukienka, na prawdę trzeba się zawsze bandażować? i delikatniejszy make-up też odjąłby lat. Nie ma co zawsze reagować pseudo olewaniem na komnatarze, a może spokrzeć na siebie z innej strony. Nie lażdy jest negatywny.
gość
2 lata temu
Jedna aktorka i jeden aktor. Reszta -ludzie nikt.
Ritzerfel,d
2 lata temu
O kuku ma o very shoting ja oj sprytzen wolen kablen hilen ja
Facetowski
2 lata temu
Najładniej wygląda Maja Staśko! Piękna figura i ma coś w głowie dziewczyna!
enuła
2 lata temu
fajne stroje do kina lol
ona
2 lata temu
Bomba - przestań juz te kiecki tubowe ubierać.figure masz taka ze zdecydowanie przestan juz
Dawidek
2 lata temu
Olga i Joanna naprawdę pięknie
Elita
2 lata temu
Być na ściance z jedną nogą ze Stonogą to zaszczyt
ciemne mocne
2 lata temu
Koroniewska i Dowbor nasze banery reklamowe zarabiają na promocji piwka
Szymon
2 lata temu
Cieszy mnie że rajstopy wróciły do łask jak w latach 90 często aktorki sięgają po nie i wyglądają kobieco i elegancko a więc Brawo dla Koroniewskiej , Siekluckiej i Kalickiej do tego trzeba pochwalić zgrabne nóżki tych Pań.Oby tak dalej
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.