Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|

Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)

221
Podziel się:
221
Podziel się:

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" tłumnie przybyły na obchody 20-lecia serialu. Na jubileuszowej ściance nie zabrakło między innymi wystrojonej w elegancką suknię Sylwii Gliwy, Renaty Dancewicz i Grażyny Wolszczak. Kto wypadł najlepiej?

1
 / 17
Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)
Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)
Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA) (AKPA)
0
0

"Na Wspólnej" przez lata stało się jednym z najpopularniejszych seriali obyczajowych w Polsce. Pierwszy odcinek został wyemitowany na antenie TVN 27 stycznia 2003 roku, a serial wciąż przyciąga przed telewizory wielu widzów. Mimo że obsada nieco różni się od tej, która debiutowała 20 lat temu, to wciąż grają tam aktorzy związani z produkcją od samego początku.

Gwiazdy formatu tłumnie zjawiły się na ściance i celebrowały 20-lecie "Na Wspólnej". Na żółtym dywanie pozowały między innymi Renata Dancewicz, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska i Ewa Gawryluk. Wzrok przyciągała również Sylwia Gliwa, która w przeciwieństwie do swoich kolegów z ekranu, postawiła na wyjątkowo strojną kreację. Aktorka zaprezentowała się bowiem w srebrnej połyskującej sukni z odsłoniętymi plecami. Uwagę zwracał również czarny kapelusz na głowie Gliwy.

Na wydarzeniu obecni byli także Waldemar Obłoza, Katarzyna Ptasińska w jeansowej stylizacji z rzucającymi się w oczy białymi kolczykami, Mieczysław Hryniewicz, który z serialem związany jest od samego początku, a także Jakub Wesołowski, Robert Kudelski i Michał Mikołajczak.

Zobaczcie, jak prezentowali się aktorzy. Kto wypadł najlepiej?

2
 / 17
Joanna Jabłczyńska
3
 / 17
Julia Chatys
4
 / 17
Anna Guzik
5
 / 17
Sylwia Gliwa
6
 / 17
Katarzyna Ptasińska
7
 / 17
Michał Mikołajczak
8
 / 17
Robert Kudelski
9
 / 17
Renata Dancewicz
10
 / 17
Ewa Gawryluk
11
 / 17
Jakub Wesołowski
12
 / 17
Mieczysław Hryniewicz
13
 / 17
Lucyna Malec
14
 / 17
Waldemar Obłoza
15
 / 17
Grażyna Wolszczak
16
 / 17
Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu
17
 / 17
Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu
KOMENTARZE
(221)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
sssss
3 lata temu
Lucyna Malec jest przepiękna, ma takie delikatne rysy, zawsze będzie wyglądać młodo.
Elza
3 lata temu
Chyba nie dostali info jaki ma być dress code. Generalnie katastrofa...
ZZZ
3 lata temu
Gliwa jeszcze nie przebrała sie od Sylwestra
Hhhh
3 lata temu
Kiedyś te seriale nawet dało się oglądać dla odmóżdżenia, prosta, obyczajowa fabuła a teraz XDD, ostatnio trafiłam przez przypadek gdzieś w telewizji to stwierdzam że ktoś ma niezłą odkleje kto pisze te scenariusze
Takto
3 lata temu
Gliwa zaraz chyba wyciągnie królika z tego kapelusza :D
NAJNOWSZE KOMENTARZE (221)
gość
3 lata temu
Stylówki koszmarne.Jedna gorsza od drugiej
ppk
3 lata temu
Wolszczak wygląda koszmarnie. Jabłczyńska super.
Ola
3 lata temu
No przykro patrzeć na te stroje, zero polotu. Ale ußmiechy szczere. Sto lat temu oglàdałam
karola
3 lata temu
uwielbiam na wspólnej :) super serial
demo
3 lata temu
serial coraz bardziej idiotyczny nie da się oglądać tych bzdur
Kali
3 lata temu
Targi ....
gość
3 lata temu
Trzeba przyznać,że wszyscy ładnie wyglądają mimo upływu lat,nikt też jakoś karytakuralnie sie nie przerobił.Wyjatkowo dobrze jak na telewizyjne standardy.
noga
3 lata temu
masakra
Ona
3 lata temu
Wolszczak jak na 60 plus wyglada z twarzy genialnie. Dychę mniej bym dała
ToJa
3 lata temu
A gdzie Socha? 🧐
Djdjdiff
3 lata temu
Jablczynska i gliwa piękne 😍❤️
Lisa
3 lata temu
Co oni maja takie zdjęcia jak do paszportu
Renata😒
3 lata temu
Pani Gawryluk schudła taka jakaś żylasta .
Gal
3 lata temu
Prawie wszyscy sa tragicznie ubrani, ale trzeba przyznać ze stara ekipa (z dawnych odcinków) trzyma się i wyglada świetnie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.