Trwa ładowanie...
bDhpmDYR
Kokosimo
|

Gwiazdy nawołują do oprotestowania zakazu aborcji: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Agata Młynarska, Maffashion... (ZDJĘCIA)

609
Podziel się
1 z 17
Gwiazdy przeciwko zakazowi aborcji
Gwiazdy przeciwko zakazowi aborcji
(Instagram.com, Instagram)
0
0

Coraz więcej celebrytek decyduje się na publiczne wyrażenie sprzeciwu wobec kontrowersyjnego projektu Kai Godek.

Mimo szalejącej na świecie pandemii koronawirusa, która z dnia na dzień pochłania coraz więcej istnień, nieoczekiwanie na pierwszych stronach gazet zagościł inny temat, od dawna budzący w kraju wiele kontrowersji. Jakiś czas temu temu wyszło na jaw, że projekt całkowitego zakazu aborcji znów pojawił się na stronie Sejmu, tym samym wywołując w Polsce prawdziwą burzę. Zaplanowano, że 15 kwietnia odbędzie się głosowanie nad przyjęciem zmian w przepisach.

Od tamtej pory coraz więcej gwiazd publicznie sprzeciwia się obostrzenia prawa aborcyjnego, nawołując rodaków do oprotestowania projektu. Jako że debata nad ograniczającym wolność Polek pomysłem ma odbyć się w czasie przymusowej kwarantanny, protest przeniósł się do sieci.

Po Anji Rubik i Małgorzacie Rozenek do apelu dołącza coraz więcej celebrytek, otwarcie krytykując polski rząd za usiłowanie ograniczenia wolności kobiet. Wśród prominentek i prominentów, którzy zdecydowali się na taki krok można wymienić takie osobistości, jak: Maja Ostaszewska, Magdalena Mołek, Magdalena Cielecka, Agata Młynarska, Julia Wieniawa, Michał Piróg, Margaret, Natalia Siwiec, Maffashion, Martyna Wojciechowska, Maja Bohosiewicz, Magdalena Schejbal czy Katarzyna Zielińska.

bDhpmDZr
KOMENTARZE
(609)
hmmm
7 miesięcy temu
Najciekawsze jest to, że ten PROJEKT OBYWATELSKI znosiłby aborcję w tylko jednym przypadku, a dwa pozostawiłby bez zmian. Wciąż można byłoby dokonać aborcji po GWAŁCIE lub w przypadku ZAGROŻENIA ZDROWIA/ŻYCIA. Natomiast pudelek wypluł z siebie już co najmniej kilkanaście artykułów, gdzie podkreślił, że projekt CAŁKOWICIE zakazuje aborcji. Takie marne "dziennikarki" piszą "artykuły", które czyta wiele tysięcy osób. Albo są takie beznadziejne i nawet tego nie przeczytały, albo to celowa manipulacja (opłacona). Nie wiem, co gorsze.
Brawoooo
7 miesięcy temu
Celebrytki frustratki, zawodowo klamiace i udajace jako aktorki i pedały, oto wasze elity. Aktor nigdy nie był elita społeczeństwa. Tylko teraz byle kto, kogo tylko pokazali w filmie, ma głos decydujący na każdy temat.
Panicz
7 miesięcy temu
Cielecka, Ostaszewska nic tylko wieczne protesty i te durne pseudo smutne miny :(
bDhpmDZv
Unick
7 miesięcy temu
A przepraszam, co o rodzeniu i posiadaniu dzieci moze wiedziec Pirog, dziecko-Wieniawa czy Cielecka? Blagam, nie osmieszajcie sie!
Gość
7 miesięcy temu
Wszystko jedno jaki jest powód uprawiania seksu, jeśli się na niego godzimy. Ale kobieta nie może być zakładnikiem jego konsekwencji i rodzić za wszelką cenę. To nie średniowiecze!
Najnowsze komentarze (609)
Kinia
1 tyg. temu
Panie celebrytki dbaja o dobro i prawa zwierzat ,ale dla nienarodzonych dzieci juz prawa byc nie moze
mikus
6 miesięcy temu
Oto osobistości: Wieniawa, Siwiec i reszta.OSobistości,że pożal się boże.
mikus
6 miesięcy temu
Najwięcej do gadania ma ta bezdzietna Cielecka, pewnie o aborcji wie więcej niz komus się wydaje.
pacany
7 miesięcy temu
cieleckiej nikt nie KCE, podobnie ostaszedkiej ! . hahahahahahahahahahahahahaahahaha
pacany
7 miesięcy temu
a, czyli te wszystkie panie chcą bezkarnie ZABIJAĆ, tak ???? . hahahahahahahahahahahaahahhahahahahahhaa
pacany
7 miesięcy temu
ostaszeska, cielecka...największe niedodżibane babochłoy z wiecznymi oretensjami do świata . hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa
uuyu
7 miesięcy temu
czyli co zbiere sie wkupe i bede nawolywal ze nie podoba mi się praca od 7 do 15 chce do 11 i co zmienia ? babki sa niepowazne....
yxyss
7 miesięcy temu
te błyskawice to Harry Potter ?
bDhpmDZn
Anna
7 miesięcy temu
Za dużo idiotów ryj otwiera za ratowaniem życia bandytów i innego kurestwa !!!!!
Monka
7 miesięcy temu
Hitler zrobiłby to samo, co te Panie. Był on pro life tylko z myślą o rasie aryjskiej!!! Zdrowej na dodatek. Nie było badań prenatalnych, dlatego likwidowano nieprzydatnych obywaleni już żyjących. Poczytajcie o akcji T4 a III Rzeszy Niemieckiej. Teraz wygodnie jest to robić pewnym panion, kiedy jeszcze nienarodziło się dziecko.
Sabach.
7 miesięcy temu
WIDAĆ JAKIE TO SĄ CELEBRYTKI POŻAL SIĘ BOŻE..TE SAME STARE KROWY AWANTURNICZKI BABCIE KTÓRE W CIĄŻĘ NIE ZACHODZĄ..ŻAŁOSNE I IDIOTYCZNE BABCIE WSTYDU NIE MAJĄ.
babcia dama
7 miesięcy temu
nie jestem za aborcją sama pierwszą ciąże poroniłam.drugą ciążę leżałam 8-m- cy w szpitalu.jednak uważam że wybór należy do kobiet a nie do bezdzietnych :batmanów"
babcia dama
7 miesięcy temu
zawsze jak wychodzi jakaś afera to wprowadzają zmiany wustawie o aborcji.zostawcie tę sprawę nam kobietomi naszemu sumieniu
Rude
7 miesięcy temu
Pojedyncza runa „sig” była na emblematach mundurów Hitlerjugend oraz sztandarach!!! za samo stosowanie tego znaku na ziemiach Polskich, które się wycierpiały przez okupacje nie przekonują mnie!!!
...
Następna strona
bDhpmDYZ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Halloween 2020. Przypominamy najlepsze kostiumy ostatnich lat! Rogata Małgorzata Rozenek, makabryczna Anna Lewandowska, intergalaktyczna Kim Kardashian i wiele innych! (ZDJĘCIA)

Choć niekwestionowaną królową halloween nadal pozostaje Heidi Klum, wiele gwiazd coraz bardziej stara się dorównać jej pomysłowością przy planowaniu swych kreacji. Kto najbardziej zaskoczy nas w tym roku?
9.

Celebryci na piątkowym Strajku Kobiet: Anna Mucha o kulach, Julia Wieniawa z Jessicą Mercedes, Barbara Kurdej-Szatan (ZDJĘCIA)

Anna Mucha na Strajk Kobiet przyszła o kulach, Jessica Mercedes pojawiła się u boku Julii Wieniawy, nawet Barbara Kurdej-Szatan zostawiła maluszka i przyszła protestować.
bDhpmDZa
7.

Monika Olejnik w koronkowej spódnicy robi selfie na tle błyskawicy (ZDJĘCIA)

Dziennikarka wspiera protest kobiet ubrana od stóp do głów na czarno. Chcielibyście z nią poprotestować?
6.

Izabela Janachowska w butach za 4 tysiące targa kartony z pizzą i czmycha do bentleya (ZDJĘCIA)

Oczywiście czekał na nią szofer. Czy w butach za cztery tysiące pizza smakuje lepiej?
bDhpmDZb
5.

Marta Linkiewicz protestuje na ulicach Warszawy: "NIE DOTYKAJ MOJEJ C*PKI" (ZDJĘCIA)

Gwiazda Fame MMA, która zasłynęła przed laty seksem w autokarze, przyłączyła się do protestu w swoim własnym "c*pkowozie". Maja Staśko zaliczyła ją do "czwartej fali feminizmu".
4.

Oto Anya Taylor-Joy, gwiazda serialu "Gambit królowej" i nowa "nadzieja Hollywood". Ma w sobie "to coś"? (ZDJĘCIA)

Obdarzona oryginalną urodą 24-latka już zdążyła rzucić krytyków na kolana swoimi wyjątkowo zróżnicowanymi rolami. Podzielacie ich zachwyt?
3.

"Zwyczajna" Maffashion spaceruje z wózkiem za 5 tysięcy w towarzystwie dźwigającej jej syna Bastiana znajomej (ZDJĘCIA)

Choć teraz byłby idealny moment na urlop macierzyński, 33-letnia blogerka nie rezygnuje z pracy.
bDhpmDZc
2.

"Odpicowana" Blanka Lipińska w "oryginalnych" butach za 1,5 tysiąca wysiada ze swojego mercedesa i pędzi załatwiać biznesy (ZDJĘCIA)

Po rozstaniu z "Barusiem" autorka powieści erotycznych rzuciła się w wir pracy. Dobrze się prezentuje?
1.

Artur i Sara Borucowie wożą się po mieście w mercedesie (ZDJĘCIA)

Odziani w sportowe dresy Borucowie przybyli pod ulubioną jadłodajnię gwiazd w nowym mercedesie Sary za 750 tysięcy. Gwiazda miała ze sobą torebkę za kolejne 30. To dopiero jest życie "na bogato"?
bDhpmDZP