Trwa ładowanie...
bCxgbXWZ
Kokosimo
|

Gwiazdy nawołują do oprotestowania zakazu aborcji: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Agata Młynarska, Maffashion... (ZDJĘCIA)

608
Podziel się
1 z 17
Gwiazdy przeciwko zakazowi aborcji
Gwiazdy przeciwko zakazowi aborcji
(Instagram.com, Instagram)
0
0

Mimo szalejącej na świecie pandemii koronawirusa, która z dnia na dzień pochłania coraz więcej istnień, nieoczekiwanie na pierwszych stronach gazet zagościł inny temat, od dawna budzący w kraju wiele kontrowersji. Jakiś czas temu temu wyszło na jaw, że projekt całkowitego zakazu aborcji znów pojawił się na stronie Sejmu, tym samym wywołując w Polsce prawdziwą burzę. Zaplanowano, że 15 kwietnia odbędzie się głosowanie nad przyjęciem zmian w przepisach.

Od tamtej pory coraz więcej gwiazd publicznie sprzeciwia się obostrzenia prawa aborcyjnego, nawołując rodaków do oprotestowania projektu. Jako że debata nad ograniczającym wolność Polek pomysłem ma odbyć się w czasie przymusowej kwarantanny, protest przeniósł się do sieci.

Małgorzata Rozenek ŚRODKOWYM PALCEM zachęca do protestowania przeciwko zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych: "Każdy z nas ma prawo do decydowania o sobie!"

Po Anji Rubik i Małgorzacie Rozenek do apelu dołącza coraz więcej celebrytek, otwarcie krytykując polski rząd za usiłowanie ograniczenia wolności kobiet. Wśród prominentek i prominentów, którzy zdecydowali się na taki krok można wymienić takie osobistości, jak: Maja Ostaszewska, Magdalena Mołek, Magdalena Cielecka, Agata Młynarska, Julia Wieniawa, Michał Piróg, Margaret, Natalia Siwiec, Maffashion, Martyna Wojciechowska, Maja Bohosiewicz, Magdalena Schejbal czy Katarzyna Zielińska.

bCxgbXXz
KOMENTARZE
(608)
hmmm
miesiąc temu
Najciekawsze jest to, że ten PROJEKT OBYWATELSKI znosiłby aborcję w tylko jednym przypadku, a dwa pozostawiłby bez zmian. Wciąż można byłoby dokonać aborcji po GWAŁCIE lub w przypadku ZAGROŻENIA ZDROWIA/ŻYCIA. Natomiast pudelek wypluł z siebie już co najmniej kilkanaście artykułów, gdzie podkreślił, że projekt CAŁKOWICIE zakazuje aborcji. Takie marne "dziennikarki" piszą "artykuły", które czyta wiele tysięcy osób. Albo są takie beznadziejne i nawet tego nie przeczytały, albo to celowa manipulacja (opłacona). Nie wiem, co gorsze.
Brawoooo
miesiąc temu
Celebrytki frustratki, zawodowo klamiace i udajace jako aktorki i pedały, oto wasze elity. Aktor nigdy nie był elita społeczeństwa. Tylko teraz byle kto, kogo tylko pokazali w filmie, ma głos decydujący na każdy temat.
Panicz
miesiąc temu
Cielecka, Ostaszewska nic tylko wieczne protesty i te durne pseudo smutne miny :(
bCxgbXXD
Unick
miesiąc temu
A przepraszam, co o rodzeniu i posiadaniu dzieci moze wiedziec Pirog, dziecko-Wieniawa czy Cielecka? Blagam, nie osmieszajcie sie!
Gość
miesiąc temu
Wszystko jedno jaki jest powód uprawiania seksu, jeśli się na niego godzimy. Ale kobieta nie może być zakładnikiem jego konsekwencji i rodzić za wszelką cenę. To nie średniowiecze!
Najnowsze komentarze (608)
mikus
miesiąc temu
Oto osobistości: Wieniawa, Siwiec i reszta.OSobistości,że pożal się boże.
mikus
miesiąc temu
Najwięcej do gadania ma ta bezdzietna Cielecka, pewnie o aborcji wie więcej niz komus się wydaje.
pacany
miesiąc temu
cieleckiej nikt nie KCE, podobnie ostaszedkiej ! . hahahahahahahahahahahahahaahahaha
pacany
miesiąc temu
a, czyli te wszystkie panie chcą bezkarnie ZABIJAĆ, tak ???? . hahahahahahahahahahahaahahhahahahahahhaa
pacany
miesiąc temu
ostaszeska, cielecka...największe niedodżibane babochłoy z wiecznymi oretensjami do świata . hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa
uuyu
miesiąc temu
czyli co zbiere sie wkupe i bede nawolywal ze nie podoba mi się praca od 7 do 15 chce do 11 i co zmienia ? babki sa niepowazne....
yxyss
miesiąc temu
te błyskawice to Harry Potter ?
Anna
miesiąc temu
Za dużo idiotów ryj otwiera za ratowaniem życia bandytów i innego kurestwa !!!!!
bCxgbXXv
Monka
miesiąc temu
Hitler zrobiłby to samo, co te Panie. Był on pro life tylko z myślą o rasie aryjskiej!!! Zdrowej na dodatek. Nie było badań prenatalnych, dlatego likwidowano nieprzydatnych obywaleni już żyjących. Poczytajcie o akcji T4 a III Rzeszy Niemieckiej. Teraz wygodnie jest to robić pewnym panion, kiedy jeszcze nienarodziło się dziecko.
Sabach.
miesiąc temu
WIDAĆ JAKIE TO SĄ CELEBRYTKI POŻAL SIĘ BOŻE..TE SAME STARE KROWY AWANTURNICZKI BABCIE KTÓRE W CIĄŻĘ NIE ZACHODZĄ..ŻAŁOSNE I IDIOTYCZNE BABCIE WSTYDU NIE MAJĄ.
babcia dama
miesiąc temu
nie jestem za aborcją sama pierwszą ciąże poroniłam.drugą ciążę leżałam 8-m- cy w szpitalu.jednak uważam że wybór należy do kobiet a nie do bezdzietnych :batmanów"
babcia dama
miesiąc temu
zawsze jak wychodzi jakaś afera to wprowadzają zmiany wustawie o aborcji.zostawcie tę sprawę nam kobietomi naszemu sumieniu
Rude
miesiąc temu
Pojedyncza runa „sig” była na emblematach mundurów Hitlerjugend oraz sztandarach!!! za samo stosowanie tego znaku na ziemiach Polskich, które się wycierpiały przez okupacje nie przekonują mnie!!!
gfgfgfg
miesiąc temu
Kobieta powinna myśleć. Seks=duże prawdopodobieństwo ciąży. Brak seksu=zero prawdopodobieństwa ciąży. Ale jeśli seks jest na pierwszym miejscu to potem wynikają różne wybory etyczne. Każdy podejmuje je sam i sytuacje typu: moje mieszkanie za małe, więc dziecko baj baj dla mnie są nieetyczne, dla kogoś innego to "wolność". To, że aborcja będzie legalna nie sprawi, że będzie czymś "lekkim" i bez konsekwencji dla psychiki.
...
Następna strona
bCxgbXXh
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zapracowana influencerka Angelika Mucha robi zdjęcia jedzeniu i popija caffe latte (ZDJĘCIA)

Littlemonster96 już na początku pandemii ogłosiła, że w kawiarni "nie ma opcji zarażenia się koronawirusem". Bohaterka?
bCxgbXXi
8.

Wiosenna Gosia Rozenek i Radosław Majdan odwiedzają szpital przed porodem (ZDJĘCIA)

Gosia i Radek nie mogą doczekać się aż ich dziecko przyjdzie na świat. To jeden z ich ostatnich błogich spacerków przed "wielkim dniem". Słodziaki?
7.

Ikona wybiegu, diwa, naczelna skandalistka świata mody - Naomi Campbell kończy 50 LAT! (STARE ZDJĘCIA)

Z okazji okrągłego jubileuszu przypominamy najgłośniejsze afery z udziałem zjawiskowej Brytyjki. Czego chcielibyście jej życzyć?
6.

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan stroi miny na planie reklamy sieci komórkowej (ZDJĘCIA)

Popularna aktorka, w przeciwieństwie do wielu znajomych z branży, nie może narzekać na brak pracy w czasie pandemii. Nieźle się ustawiła?
bCxgbXXj
5.

Rozbawiona Katarzyna Warnke raczy się z koleżanką kieliszkiem wina na Zbawiksie. Promienieje? (ZDJĘCIA)

Celebrytka postanowiła skorzystać z faktu, że rząd złagodził obostrzenia i wybrać się ze znajomą do modnego lokalu.
4.

Naburmuszona Viola Kołakowska wsiada do mercedesa Tomasza Karolaka za 180 tysięcy. Co tak zepsuło jej humor? (ZDJĘCIA)

Jak można było się spodziewać, naczelni "koronasceptycy" polskiego show biznesu postanowili odpuścić sobie maski ochronne.
3.

Zosia Ślotała pokazała mieszkanie. Tak urządziła się polska stylistka (ZDJĘCIA)

Celebrytka za pośrednictwem instagramowego profilu chętnie pokazuje starannie zaaranżowane wnętrza. Robią wrażenie?
bCxgbXXk
1.

Skwaszony Daniel Martyniuk wozi się z rodzicami po mieście (ZDJĘCIA)

Po osobie, która dopiero co komunikowała opuszczenie aresztu stwierdzeniem "nara s*ki", spodziewaliśmy się większego entuzjazmu...
bCxgbXXX