Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herman: "Nie mam futra. Gdybym dostała w spadku po babci, to bym korzystała!"

40
Podziel się:

"Miałam okres buntu i nie jadłam mięsa, to były idealistyczne pomysły. Teraz jem i to się nie zmieni".

Katarzyna Herman wystąpiła niedawno w filmie Pokot, który już przed premierą wywoływał skrajne emocje. Lektura obrazu Agnieszki Holland i przedstawione w nim zabijanie zwierząt wstrząsnęło polskimi gwiazdami. Herman w rozmowie z WP Gwiazdy przyznała, że dla niej polowanie i związane z nim obrazy nie są czymś nowym. Dziadek aktorki był myśliwym. Dodaje jednak, że nie ominął jej okres buntu i wegetarianizmu. Teraz jednak je mięso, stara się jednak robić to rozsądnie.

Mój dziadek był dobrym myśliwym, z zasadami. Polowanie i myślistwo było w naszym domu. Miałam okres buntu w liceum, nie jadłam mięsa, byłam wegetarianką, to były idealistyczne pomysły, teraz jem mięso, to się nie zmieni. Próbuję, żeby to było rozsądne, jem mało. Nie mam futra, ale gdybym dostała piękne futro w spadku po babci, to bym korzystała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(40)
gość
7 lat temu
Najbardziej beznadziejna jest Mucha i jej noszenie futra do cieniutkich sukienek i gołej skóry w pomieszczeniach na zasadzie "patrzcie jaka jestem odważna, kontrowersyjna i skandalizująca". Jest nudna i przewidywalna.
gość
7 lat temu
Rozsądna babka, brawo! Szanujmy zwierzęta bo maja lepsze serca od ludzi ❤️
gość
7 lat temu
Promuje, bo przyczynia sie do zabijania zwierzat1 teraz sa nowoczesne materialy, ktore chroia przed zimnem i nie ma potrzeby zabijania zwierzat! Chyba, ze jestes prymitywem, kreatura, ktora na cierpieniu innych zywych stworzen zbija majatek i lubi sie popisywac!
Paw.
7 lat temu
Ludzie ale jesteście g***i! Futro dostane po babci czy kupione w ciucholandzie w jaki sposób promuje zabijanie zwierząt!?
gość
7 lat temu
Widzę, że wszyscy są teraz przeciwko futrom. Rozumiem to, ale myślicie, że zwierzęta, które idą na uboj to nie cierpią byśmy mieli mieso? One tak samo cierpią jak te zwierzęta na futro. Z takim się nie obchodzą z miłością i delikatnością... więc po prostu trzeba zachować rozsądek. Bo moim zdaniem mogą te futra komentować jedynie te osoby, które faktycznie nie jedzą mięsa
Najnowsze komentarze (40)
gość
7 lat temu
Galeria pustaków
gość
7 lat temu
BRAWO popieram ten trend :) chociaż nie ma się z czego śmiać :(
AA
7 lat temu
A zastanawiałeś się, ile te wspaniałe sztuczne materiały przynoszą zła środowisku naturalnemu? Nie tylko ludziom, zwierzętom, ale wszystkim organizmom żywym?
gość
7 lat temu
Jak dotej pory to myślałam,żemawięcej oleju w głowie, ale w jednej chwili straciłam do niej szacunek. Durna wypowiedź, a babka w coraz durniejszych serialach gra! To, ze zgodziła się do grania w Pokocie, mimo, że ma zacofane poglądy świadczy o niej, że zwykła z niej sprzedajna dziwka.Niby aktor odgrywa tylko rolę, ale aktor ma też wybór, pójście jakąś konkretną drogą, najlepiej tą właściwą i uczciwą, dla tej pani widocznie ta droga to jedynie pobocze.
gość
7 lat temu
Futra po babciacj śmierdzą naftaliną, ja bym nie takiego nie założyła
gość
7 lat temu
T**a baba
gość
7 lat temu
jedzenie miesa jest barbarzynstwem
gość
7 lat temu
krupo Joanno a mieso i szyneczki wpieprzasz ? a to sa tez male i duze zwierzatka !!!!! Krupo jestes hipokrytka i glupiutka kobieta !!!
gość
7 lat temu
ludzie futra nie rosna na drzewach!!! male bezbronne zwierzątka są bestialsko mordowane dla głupich pustych bez serca ludzi!!!!
gość
7 lat temu
Nie noszę futer, nie jem mięsa, ale noszę wyroby ze skóry który są produktem ubocznym przemysłu mięsnego, nie ze zwierząt zabijanych tylko dla skór! Jedne skórzane buty nosze przez wiele lat. Jak sie podniszczą zanosze do farbowania i są jak nowe. Buty z tworzyw sztucznych wytrzymują jeden sezon i pocą się w nich stopy,powodując grzybice. I nie piszcie że jestem hipokrytka, bo korzystam tylko z tego że nie potraficie żyć bez mięsa, a z szacunku dla zabitego zwierzęcia, powinno sie je wykorzystać w całości.
gość
7 lat temu
NIE dla futer i mordowania biednych zwierząt dla głupoty i egoizmu!!! futro to wstyd i obciach!!!!!
gość
7 lat temu
Prymityw to również ty, bo tak plijesz na innycg
gość
7 lat temu
Noszenie futer to barbarzyństwo! Czym innym jest jedzenie mięsa. Ludzie jedzą mięso bo jest im potrzebne dostarcza składników odzywczych. Skórzana garderoba przypuszczam że powstaje ze zwierząt, które i tak zginęly w celach spożywczych wiec jest ok. Ale zabijanie malutkich futrzakow tylko po to żeby zabłysnąć kiedy można przecież kupić sztuczne futro albo ciepła kurtke czy plaszcz to jest barbarzynstwo! Oczywiście chciałabym żeby zabijanie zwierząt na mięso odbywało się jak najbardziej humanitarnie ale coz świata już nie naprawimy... Tak, noszenie futer to barbarzyństwo. Zgadzam się. Jednak jeśli chodzi o jedzenie mięsa - to takie same okrucieństwo. Już pomijając fakt, że zwierzęta zostają zabijanie, aby ludzie wpier... ich zwłoki, ich życie jest istną gehenną. Zanim pójdą na rzeź, przeżywają prawdziwe katusze. To tyczy się także hodowli krów, jak i kur. Ludzie, opamiętajcie się. Mamy XXI wiek. Mięso nie jest nam niezbędne do życia.
gość
7 lat temu
TYLKO NATURALNE FUTRA!!!