Trwa ładowanie...
Droppa
|
aktualizacja

Historia WIELKIEJ MIŁOŚCI Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. Przypominamy wszystkie wzloty i upadki bohaterów "Królowych Życia" (ZDJĘCIA)

245
245
Podziel się
1
 / 14
Historia 20-letniej relacji Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa
Historia 20-letniej relacji Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa
(fot. TTV, fot. AKPA, fot. Instagram, @rafalgrabias)
0
0

W ciągu zaledwie kilku lat obecności na showbiznesowej scenie Gabriel Seweryn i Rafał Grabias z "Królowych Życia" zdążyli kilkakrotnie się rozstać, zejść, zaręczyć, a nawet dorobić się własnego "stalkera". Z okazji obwieszczenia światu, że od ponad dwóch lat ich związek jest wyłącznie fikcją, postanowiliśmy rozpisać dla Was niezwykle zawiłą chronologię przygód kolorowej pary.

Przez 8. sezonów Królowych Życia Rafał Grabias i Gabriel Seweryn uchodzili za jednych z najbardziej lubianych bohaterów programu. Widzów bawiło podglądanie ich kolorowego życia, w którym największym problemem zdawała się być wyswobodzona z klatki papużka falista. W międzyczasie powoli stawało się jasne, że kreowany w mediach wizerunek idealnej pary to jedynie przykrywka dla prawdziwego dramatu, który toczył się, gdy kamery opuszczały ich luksusowy apartament.

W nocy z poniedziałku na wtorek Gabriel Seweryn opublikował oficjalne oświadczenie, w którym zdradził, że już od dwóch lat związany jest z niejakim Kamilem, jeszcze do niedawna uważanym za prześladowcę celebryckiej pary. Na nagraniu słyszymy, jak projektant futer zaleca Rafałowi Grabiasowi, aby znalazł sobie kogoś nowego i zostawił ich w spokoju. Na tę chwilę wygląda więc na to, że trwająca prawie dwie dekady miłość dwójki aspirujących celebrytów dobiegła właśnie końca.

Starając się ustalić, co tak naprawdę zadziało się w relacji Rafała i Gabriela, przygotowaliśmy dla Was retrospekcję ich przygody z polskim show biznesem. Nie zabrakło dram, karczemnych wojenek z koleżankami z planu, wyznań wielkiej miłości i przewijającej się w tle kryminalnej intrygi.

Czy tym razem byli królowie życia będą konsekwentni w swojej decyzji o rozstaniu?

2
 / 14
2000 rok - miłość w pełni rozkwitu

Wspólna historia "królów" rozpoczyna się na początku obecnego wieku. Rafał jest jeszcze młodzieniaszkiem, któremu imponuje niezależność i ustatkowanie starszego o 22 lata Gabriela. Panowie zamieszkują razem w Głogowie, gdzie Seweryn tworzy swój zakład produkujący futra. Rafał natomiast porzuca rozwijanie własnej kariery na rzecz wspierania partnera.

3
 / 14
2018 rok - romantyczne zaręczyny

W 2016 roku Rafał i Gabriel starają się zawalczyć o status celebrytów i występują na małym ekranie jako jedni z pierwszych bohaterów telewizyjnego hitu TTV - Królowe życia. W czwartym sezonie show widzowie mogą uświadczyć chwili, w której Rafał oświadcza się swemu partnerowi podczas urlopu na Majorce. Nie obyło się bez rozsypanych na łóżku płatków róż, złotych baloników i romantycznych świec.

4
 / 14
Wrzesień 2019 - rozstanie na ekranie

Przy okazji premiery 7. sezonu Królowych Życia, we wrześniu 2017 roku, widzowie zostają poinformowani o pierwszym oficjalnym rozpadzie związku kolorowej pary. Gabriel zostaje przy mamie w Głogowie, podczas gdy Rafał ucieka do Warszawy, gdzie starał się odnaleźć w sobie zacięcie do komponowania bukietów.

5
 / 14
Wrzesień 2020 - gorzkie łzy "króla"

Rok później, w jednym z odcinków "Królowych" producentom udaje się uwiecznić załamanie Gabriela Seweryna. W rozmowie z koleżanką projektant futer stwierdza, że relacja z Rafałem już go męczyła. Ma dość tego, jak partner wiecznie go poprawia, zupełnie jakby zapomniał, jak gorące uczucie łączyło ich przed kilkoma laty. W pewnym momencie dyskusji Gabriel wybucha jednak płaczem i przyznaje, że nie może przestać myśleć o tym, jak Rafał radzi sobie w pojedynkę.

6
 / 14
Maj 2020 - czyżby ślub?

Przy okazji tegorocznej majówki Rafał i Gabriel ponownie zaskakują fanów. Grabias chwali się na Instagramie obrączką na palcu serdecznym, zarzekając się, że jest już ze swoim partnerem po ślubie. "Ślub już był, wesele, jak minie korona. Będzie zabawa" - pisał rozmarzony "król". Zaledwie dzień wcześniej Gabriel sugeruje na swoim profilu, że "przyzwyczaja się do roli ojca", wylegując się przy dziecięcym wózku.

7
 / 14
Czerwiec 2020 - Rafał porzucony

Podczas jednej z wizyt w Trójmieście Rafał zaczyna publikować w sieci zdjęcia, na których z tęsknotą wpatruje się w otchłań Morza Bałtyckiego. Podpisy pod fotografiami są co najmniej przygnębiające. "Czy jutrzejszy dzień przyniesie coś lepszego? Koniec, to nowy początek" - głosił jeden z nich. Internauci zaczynają domyślać się, że aspirujący celebryta został zdradzony przez swego dotychczasowego partnera. W odpowiedzi Gabriel publikuje w sieci wyznanie miłości względem Rafała. "Zawsze ciebie kochałem i będę kochał".

8
 / 14
Czerwiec 2020 - pojawia się "stalker"

Redakcji Pudelka udaje dowiedzieć się, że źródłem wszystkich nieszczęść pary ma być niejaki młody mężczyzna z obsesją na punkcie Gabriela. "Problemem jest Kamil, który prześladuje ich od kilku miesięcy. Zakochał się w Gabrielu, bo może dzięki temu chciał zyskać na sławie, rozgłosie. Może przez jakiś czas podobało się to Gabrielowi, ale później okazało się, że chłopak jest psychicznie chory z rodziny patologicznej i zaczął nachodzić Gabriela, wyznawać mu miłość, a tłumaczenie, że Gabriel jest w związku z Rafałem, nic go nie obchodziło" - twierdzi informator Pudelka.

9
 / 14
Sierpień 2020 - kolejna szansa

Rafałowi i Gabrielowi udaje się na krótką chwilę zażegnać kryzys w związku. Z tej okazji umawiają się na ustawkę z paparazzi. W rozmowie z Pudelkiem przyznają, że nie mają serca przekreślić spędzonych razem dwóch dekad. "Po wielkiej burzy postanowiliśmy wrócić do siebie. Doszliśmy do wniosku, że więcej nas łączy niż dzieli. Mamy wspólne pasje, przyjaciół i plany na przyszłość. Długo rozmawialiśmy o naszym związku i jednogłośnie stwierdziliśmy, że nie warto zaprzepaścić 18 lat cudownej, dojrzałej miłości" - zdradza Pudelkowi Grabias.

10
 / 14
Sierpień 2020 - koniec królowania

TTV wypuszcza zapowiedzi 9. sezonu Królowych Życia. Fani niepokoją się nieobecnością Rafała i Gabriela w materiałach promocyjnych. Szybko okazuje się, że stacja podziękowała chimerycznym projektantom za współpracę. Ich przygoda z telewizją dobiega końca.

11
 / 14
Wrzesień 2020 - wszystko gra i huczy

Na premierze Pętli Patryka Vegi wpatrzeni w siebie Rafał i Gabriel oficjalnie potwierdzają, że do siebie wrócili i zamierzają walczyć o swoją relację. "Będąc w związku 19 lat, to jednak są różne chwile w życiu i różne sytuacje. Życzymy takiej wytrwałości parom heteroseksualnym. Trudno utrzymać związek długoletni. Były wzloty, upadki, ale jak widać miłość zwycięża i chcemy być razem" - zdradzają obecnemu na miejscu reporterowi Pudelka.

12
 / 14
Listopad 2020 - wojna na szczycie

Gabriel kąśliwie komentuje artykuł Pudelka poświęcony Dagmarze Kaźmierskiej z Królowych Życia na Facebooku, niejako insynuując, że swoją pozycję celebrytka zawdzięcza bliskiej relacji z producentem show. Kaźmierska nie wytrzymuje i atakuje byłego kolegę z planu. "To, jak Wy się prowadzicie ze swoim ,"PARTNEREM RAFAŁKIEM", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc.. To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. (…) Tyle obcych HU...W w DU...E, co mieliście Wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały".

13
 / 14
Grudzień 2020 - moment prawdy

Okazuje się, że ostatnie dwa lata wspólnego pożycia Rafała i Gabriela były jedynie fikcją wykreowaną na potrzeby utrzymania się w show biznesie. Seweryn publikuje w sieci nagranie, na którym przyznaje, że już od dwóch lat żyje w związku z Kamilem (swoim rzekomym "stalkerem"), a Rafałowi sugeruje, żeby dał już im spokój i sam poszukał sobie kogoś nowego. Internauci są w szoku.

14
 / 14
Co przyniesie jutro?

Fani zauważają, że na opublikowanym w nocy nagraniu Gabriel wygląda na zastraszonego i pląta się w swoim oświadczeniu. Pojawiają się podejrzenia, że projektant nie z własnej woli opublikował w sieci klip. Zarówno Gabriel jak i Rafał nabierają wody w usta i odmawiają udzielenia komentarza w sprawie. Jak dalej potoczą się ich losy? Jedynie czas pokaże...

KOMENTARZE
(245)
32-18=14
2 lata temu
W języku polskim tak zachowującyhc się nazywa się rozpustnikami. Bez hejtu. Etymologicznie.
Olo
2 lata temu
Historia wielkiej miłości 😂😂😂
Kła
2 lata temu
20 lat? Czyli zaczęli sie spotykać jak Rafał miał 11 lat?😱 Chyba cos sie komuś pomyliło
Drwal
2 lata temu
Ludzie się ekscytują a to fikcja dla kasy zrobią wszystko ale czy warto
Jacky
2 lata temu
Ja rozumiem że świat jest różnorodny i że mężczyźni mogą kochać mężczyzn, a kobiety mogą kochać kobiety, ale po co mówić o tym publicznie,skoro miłość jest najpiękniejsza, kiedy jest intymna... I nikt nie patrzy.
Najnowsze komentarze (245)
Iwona
2 lata temu
20 lat razem ,a Rafał ma 30 ? Coś nie rozumiem!
bonaki
2 lata temu
Pan Kamil jest bardzo głośny u Pana Gabriela- uszy więdną
ana
2 lata temu
panie Gabrielu ,bardzo Pana lubie z programu.... niech Pan wraca do starej milosci, powodzenia
Hłe Hłe Hłe
2 lata temu
Problemy 3 świata :)
fred
2 lata temu
oszukali mnie :) zawalił się mój świat :) zniszczyli mi poranek :)
gaga
2 lata temu
Królowie życia oszukali fanów. Nie wierzę, że to... coś... może mieć jakichkolwiek fanów. A jeśli tak, to należałoby ich przebadać na głowę.
siebie
2 lata temu
oszukiwali nie nas :D
rajder
2 lata temu
Chwileczkę moment..............uf już dobrze.Byłem zwymiotować.
Raffff
2 lata temu
Ten Tego ... a tamten tamtego..
sder
2 lata temu
Jednak są sytuacje, że jest to niesmaczne szczególnie jak się ślimaczyli z sobą.
Juzek
2 lata temu
Patrzę na tych dwóch i gdzieś ucieka moja tolerancja i tzw otwartość na to co inne.są tak obleśni i tak hamsko obnoszą się ze swoją orientacją że mi niedobrze.Bankowo wśród gejów są ludzie fajni.Te dwa typy nie są i przyczyniają się do tego że ludzie źle patrzą na całą resztę.Nie lansujcie takich ,to przynosi tylko szkodę tym zwyczajnym.
aga
2 lata temu
Niech mnie ktos to porachuje. Gabriel ma 53 lata, jest 22 lata starszy od Rafala czyli Rafal ma 31, tak? Sa w zwiazku od 18 lat. To ile lat mial ten Rafal jak sie zaczal ten zwiazek?
SDAAXM
2 lata temu
Komentarz Dagmary wygrał !! UWIELBIAM 🥰
Karen
2 lata temu
Co ja robię tu. 😳
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać jej nowy dom. Na bogato! (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda pochwaliła się niedawno na Instagramie projektem nowego mieszkania, a także pokazała, jak idą prace wykończeniowe. Zdjęcia wnętrza robią wrażenie.
9.

Anna Mucha zostawia auto na awaryjnych i... IDZIE DO KNAJPY! Tam zajadała się kostkami lodu (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniej wizyty w centrum Warszawy Anna Mucha postanowiła zablokować ulicę. W tym czasie spotkała się ze znajomą w restauracji, gdzie ze spokojem skonsumowała posiłek składający się m.in. z kostek lodu. Prawdziwa gwiazda?
8.

Tak mieszkają Borys Szyc i Justyna Nagłowska: kącik pod schodami, dwa tarasy i zapierający dech w piersiach ogródek (ZDJĘCIA)

Borys Szyc i jego małżonka Justyna chętnie pokazują w mediach społecznościowych zakątki swojego gniazdka na Saskiej Kępie. Największe wrażenie robi jednak ich ogródek. Chcielibyście tak mieszkać?
7.

Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i inni wspierają Krzysztofa i Joannę Ibiszów na premierze ich projektu (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów przybył na event "Dobre życie by Ibisz", który zapowiada nowy projekt prezentera. Na niebieskiej ściance pozowała m.in. żona prezentera Joanna Ibisz, a także Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i Maciej Dowbor. Jak się prezentowali?
6.

Katarzyna Warnke "przyłapana" na randce: romantyczna kolacja, PRZYTULANIE w taksówce i wspólny powrót (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Piotr Stramowski układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Teraz okazuje się, że Katarzyna Warnke również zaczęła randkować po rozstaniu z mężem. Paparazzi "przyłapali" ją na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem.
5.

Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Ogromny salon, kuchnia jak z katalogu i ogród pełen kwiatów (ZDJĘCIA)

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają swoje życia prywatnego przed fanami, często publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki postom zamieszczanym na Instagramie możemy podejrzeć, jak obecnie mieszka para. Ładnie się urządzili?
4.

Maria i Marcin Prokopowie są ze sobą od DWÓCH DEKAD. Zobaczcie, jak instruktorka jogi zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Po ciężkiej batalii z nerwicą napadowo-lękową Maria Prokop porzuciła pracę w korporacji na wysokim stanowisku i została joginką. Tym samym żona sławnego dziennikarza przeszła z biegiem lat niemałą przemianę...
3.

Rewia mody za SETKI TYSIĘCY na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Matty Cash, Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński z rodziną (ZDJĘCIA)

Zgodnie z niepisaną tradycją polscy piłkarze przybyli na zgrupowanie kadry obwieszeni metkami od najdroższych światowych projektantów. Matty Cash i Jan Bednarek tym razem zostawili kolegów daleko w tyle. Sama ich biżuteria kosztowała setki tysięcy złotych.
2.

Zwyczajna Małgorzata Kożuchowska wychodzi z porsche za pół miliona z torebką wartą 28 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska tym razem zrezygnowała ze starannie dobranej stylizacji na rzecz wygodnych jeansów i botków. Zadbała jednak o luksusowy dodatek.
1.

Kominek, basen, garderoba na buty w garażu - tak W BARTERZE mieszka Małgorzata Rozenek (ZDJĘCIA)

Ostatnio Małgorzata Rozenek wyznała, że wcale nie płaci za wynajem podwarszawskiej willi 30 tysięcy złotych miesięcznie. Właściwie nie płaci za mieszkanie w rezydencji nawet złotówki. "To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas" .