Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Hotel Paradise". Marta utknęła w miłosnym trójkącie: "Powinna być Maćkowi wierna jak pies!"

226
Podziel się

Adam pocieszał Maćka: "Jak ona by ci to zrobiła, to w tym programie byłaby skończona i to ci mówię ja!". Brrrr, powiało grozą.

"Hotel Paradise". Marta utknęła w miłosnym trójkącie: "Powinna być Maćkowi wierna jak pies!"
Hotel Paradise (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bDHQQVyt

Odcinek upłynął pod znakiem miłosnych rozterek Marty, która, nie wiedzieć czemu, jak więszkość uczestniczek podkochuje się w Adamie. Choć będący z nią w parze Maciek nie ukrywa, że jest zauroczony, ona postanowiła robić nieudolne podchody, by zdobyć jego przyjaciela. Podczas rozmowy z Adamem została odrzucona i rozpłakała się, co nie uszło uwadze innych uczestników.

Powinna być Maćkowi wierna jak pies! - powiedziała niepocieszona Marietta o Marcie.

bDHQQVyv


Adam podpytywał swojego przyjaciela, czy żałuje wyboru Marty na Rajskim Rozdaniu. Po dłuższym namyśle Maciek uznał, że nie, bo woli wszystko od „męczenia się z Sandrą”.

Przy okazji Adam zapewnił kolegę, że Marta na pewno go wybierze, bo inaczej czekają ją przykre konsekwencje.

Jak ona by ci to zrobiła, to w tym programie byłaby skończona i to ci mówię ja! - odgrażał się Adam.

Zobacz także: <h2>Klaudia El Dursi zaśmiewa się na Bali i zapowiada romanse! "Będzie BARDZO gorąco!"</h2>


Maciek powiedział przyjacielowi, że nie jest na niego zły w związku z zaistniałą sytuacją, ale później na osobności przyznał, że ma za złe Adamowi, iż nie wyjaśnił z nim wszystkiego wcześniej.

bDHQQVyB


W międzyczasie nowy uczestnik Łukasz wybrał się na randkę z Anią i Martą. I pod koniec dnia musiał zdecydować, która z dziewczyn będzie jego partnerką, tym samym rozbijając jedną z dotychczasowych "par". Łukasz wybrał Martę, ku sporej konsternacji Maćka.


Ona nie wie nic, nie ogarnia nic... - skomentowała perturbacje randkowe nowej uczestniczki Martyna.


I gdy Adam łopatologicznie doradzał Maćkowi, jak powinien walczyć o serce Marty ("Tu też jest twoje gadanie, żebyś poświęcał jej uwagę i dawał atencję"), uczestniczka przytomnie stwierdziła, że nie ma zamiaru dłużej ulegać wpływom.

bDHQQVyC


To oni mają ciężką robotę nie ja. Adam już jest koniec, przekreślony. Teraz widzę jego drugą twarz i koniec - powiedziała w rozmowie z Anią.

Czekacie na kolejny odcinek "Hotel Paradise"?

bDHQQVyD
bDHQQVyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(226)
Ijso
11 miesięcy temu
Ja jestem ciekawa jak wierny Adam by się zachowal gdyby do programu wróciła Ola. Dlatego szanuje Mariette. Ona powiedziała odrazu,że ze względu na Ole by nie mogła być z Adamem. Viola za to odrazu skorzystała z okazji. Adam jest beznadziejny A ta maruda Viola jest żałosna. Proszę nie dopuśccie, żeby ta para znalazła się w finale. Martyna, Latino wygrajcie ten program.
yxyx
11 miesięcy temu
Adam, jedyny wysoki facet w tej edycji i dziwią się że wszystkie kobiety na niego lecą ?
Patryk
11 miesięcy temu
Adam to prostak, manipulator i ameba :) a Maciek to idiota, który myśli, że jest cwany. Oby nikt z nich wygrał. Żaden z nich nie mógłby być moim kumplem. Stawiam na Blondina !!! MASAKRA
bDHQQVyX
Kamilka
11 miesięcy temu
Lansują się łaski, łażą rozgogolone. Wszystkie jakieś plastikowe, powypychane tu i ówdzie a i rozumem nie grzeszą, prostaczki. A Martyna coś ma z twarzą nie tak. Generalnie program o ludziach i dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji
Tamiza
11 miesięcy temu
No i Maciek chyba wybrał Martynę i Blondino aut.
bzdyl
11 miesięcy temu
marta to glupie dziewcze sero gustu i obycia mała wsióra co ma sie za gwiazdę
Bossi
11 miesięcy temu
Przepraszam ale ja nie ogarniam jak Maciek może jeść posiłek w czapce chyba że ma mendy? Te ich sylwetki mordy spuchniete od towaru tylko blondino szczupły. Połowa tych gwiazdeczki tylko nadają się na liścia, powinni latać w męskich stringami i mam prośbę żeby ubierać się jak kamera się zbliża.
OCENA
11 miesięcy temu
Uczestnik Adam ... mam skojarzenia z perfidnym prowokatorem. Postać denna, przypomina ekranowego Toporka z filmu "Rewers" - w filmie zagrał go rewelacyjny Dorociński. Adam powiedział o sobie - "jestem prosty chłopiec ze wsi" i to prawda plus tej prawdy duże zacięcie ubeckie- nie matura , a chęć "szczera". Wyjątkowa Szuja.
eBela
11 miesięcy temu
Zalozenie programu jak Świat według Kiepskich, żeby oglądający poczuł się lepszy , albo szybki przegląd poziomu społeczeństwa i morale 20 +.... masakra. Głupawka na Koronawirusa?
norm
11 miesięcy temu
Tu zaraza , śmierć , a 02 pokazuje jakiś idiotów , czy to jest moralne ?
Nieistotne
11 miesięcy temu
Pustaki dla pustaków.To nie HEJT to prawda.
Olo
11 miesięcy temu
Przestańcie te śmieci pokazywać !!!!! Obrzydzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xxx
11 miesięcy temu
Same pedzie w tym programie kolorowe kobiece kolory koszul japoki mokasyny totalne bezguscie
bDHQQVyP
Gość
11 miesięcy temu
Jakby nie było ważniejszych spraw na swiecie...żałosne artykuły o zalosnych programach...😩
...
Następna strona
bDHQQVzr