Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Hotel Paradise". Marta utknęła w miłosnym trójkącie: "Powinna być Maćkowi wierna jak pies!"

226
Podziel się

Adam pocieszał Maćka: "Jak ona by ci to zrobiła, to w tym programie byłaby skończona i to ci mówię ja!". Brrrr, powiało grozą.

"Hotel Paradise". Marta utknęła w miłosnym trójkącie: "Powinna być Maćkowi wierna jak pies!"
Hotel Paradise (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bCZdcHoB

Odcinek upłynął pod znakiem miłosnych rozterek Marty, która, nie wiedzieć czemu, jak więszkość uczestniczek podkochuje się w Adamie. Choć będący z nią w parze Maciek nie ukrywa, że jest zauroczony, ona postanowiła robić nieudolne podchody, by zdobyć jego przyjaciela. Podczas rozmowy z Adamem została odrzucona i rozpłakała się, co nie uszło uwadze innych uczestników.

Powinna być Maćkowi wierna jak pies! - powiedziała niepocieszona Marietta o Marcie.

bCZdcHoD


Adam podpytywał swojego przyjaciela, czy żałuje wyboru Marty na Rajskim Rozdaniu. Po dłuższym namyśle Maciek uznał, że nie, bo woli wszystko od „męczenia się z Sandrą”.

Przy okazji Adam zapewnił kolegę, że Marta na pewno go wybierze, bo inaczej czekają ją przykre konsekwencje.

Jak ona by ci to zrobiła, to w tym programie byłaby skończona i to ci mówię ja! - odgrażał się Adam.

Klaudia El Dursi zaśmiewa się na Bali i zapowiada romanse! "Będzie BARDZO gorąco!"


Maciek powiedział przyjacielowi, że nie jest na niego zły w związku z zaistniałą sytuacją, ale później na osobności przyznał, że ma za złe Adamowi, iż nie wyjaśnił z nim wszystkiego wcześniej.

bCZdcHoJ


W międzyczasie nowy uczestnik Łukasz wybrał się na randkę z Anią i Martą. I pod koniec dnia musiał zdecydować, która z dziewczyn będzie jego partnerką, tym samym rozbijając jedną z dotychczasowych "par". Łukasz wybrał Martę, ku sporej konsternacji Maćka.


Ona nie wie nic, nie ogarnia nic... - skomentowała perturbacje randkowe nowej uczestniczki Martyna.


I gdy Adam łopatologicznie doradzał Maćkowi, jak powinien walczyć o serce Marty ("Tu też jest twoje gadanie, żebyś poświęcał jej uwagę i dawał atencję"), uczestniczka przytomnie stwierdziła, że nie ma zamiaru dłużej ulegać wpływom.

bCZdcHoK


To oni mają ciężką robotę nie ja. Adam już jest koniec, przekreślony. Teraz widzę jego drugą twarz i koniec - powiedziała w rozmowie z Anią.

Czekacie na kolejny odcinek "Hotel Paradise"?

bCZdcHoL
bCZdcHpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(226)
Bb33
6 miesięcy temu
Adam to typowy mobber. Za te teksty do Marty powinien wyleciec
Zwir
6 miesięcy temu
Człowiek kciuk do domu!
Vicky
6 miesięcy temu
Najfajniejszy Blondino, wyluzowany, uśmiechnięty, z dystansem i pasją, spoko ziom. Blondino do finału.
bCZdcHpf
Halyna
6 miesięcy temu
Takiego głupka jak ten Adasio to dawno świat nie widział!!! Brawo Ania!!! Dobrze mu powiedziałaś!!!
Jaaaaa
6 miesięcy temu
Dla mnie Maciek to dopiero zakłamany koleś, tak widać że gra i że jest nie szczery, ale kto ogląda to to wie. A do zeszłego tyg. Myślałam że jest naprawdę super ok. Koleś, ale jak sam nagadał Sandrze że cpal i od tego niby czadu przestał być uczuciowy a później jej zarzucał ze go wydała a on powiedział to całej Polsce jak był napity i nie pamięta. Wrrr... Nienawidzę takich ludzi. Super jest blondino. Extra wariat.
Najnowsze komentarze (226)
Ijso
6 miesięcy temu
Ja jestem ciekawa jak wierny Adam by się zachowal gdyby do programu wróciła Ola. Dlatego szanuje Mariette. Ona powiedziała odrazu,że ze względu na Ole by nie mogła być z Adamem. Viola za to odrazu skorzystała z okazji. Adam jest beznadziejny A ta maruda Viola jest żałosna. Proszę nie dopuśccie, żeby ta para znalazła się w finale. Martyna, Latino wygrajcie ten program.
yxyx
6 miesięcy temu
Adam, jedyny wysoki facet w tej edycji i dziwią się że wszystkie kobiety na niego lecą ?
Patryk
6 miesięcy temu
Adam to prostak, manipulator i ameba :) a Maciek to idiota, który myśli, że jest cwany. Oby nikt z nich wygrał. Żaden z nich nie mógłby być moim kumplem. Stawiam na Blondina !!! MASAKRA
Kamilka
6 miesięcy temu
Lansują się łaski, łażą rozgogolone. Wszystkie jakieś plastikowe, powypychane tu i ówdzie a i rozumem nie grzeszą, prostaczki. A Martyna coś ma z twarzą nie tak. Generalnie program o ludziach i dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji
Tamiza
6 miesięcy temu
No i Maciek chyba wybrał Martynę i Blondino aut.
bzdyl
6 miesięcy temu
marta to glupie dziewcze sero gustu i obycia mała wsióra co ma sie za gwiazdę
Bossi
6 miesięcy temu
Przepraszam ale ja nie ogarniam jak Maciek może jeść posiłek w czapce chyba że ma mendy? Te ich sylwetki mordy spuchniete od towaru tylko blondino szczupły. Połowa tych gwiazdeczki tylko nadają się na liścia, powinni latać w męskich stringami i mam prośbę żeby ubierać się jak kamera się zbliża.
OCENA
6 miesięcy temu
Uczestnik Adam ... mam skojarzenia z perfidnym prowokatorem. Postać denna, przypomina ekranowego Toporka z filmu "Rewers" - w filmie zagrał go rewelacyjny Dorociński. Adam powiedział o sobie - "jestem prosty chłopiec ze wsi" i to prawda plus tej prawdy duże zacięcie ubeckie- nie matura , a chęć "szczera". Wyjątkowa Szuja.
bCZdcHoX
eBela
6 miesięcy temu
Zalozenie programu jak Świat według Kiepskich, żeby oglądający poczuł się lepszy , albo szybki przegląd poziomu społeczeństwa i morale 20 +.... masakra. Głupawka na Koronawirusa?
norm
6 miesięcy temu
Tu zaraza , śmierć , a 02 pokazuje jakiś idiotów , czy to jest moralne ?
Nieistotne
6 miesięcy temu
Pustaki dla pustaków.To nie HEJT to prawda.
Olo
6 miesięcy temu
Przestańcie te śmieci pokazywać !!!!! Obrzydzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xxx
6 miesięcy temu
Same pedzie w tym programie kolorowe kobiece kolory koszul japoki mokasyny totalne bezguscie
Gość
6 miesięcy temu
Jakby nie było ważniejszych spraw na swiecie...żałosne artykuły o zalosnych programach...😩
...
Następna strona
bCZdcHpz