Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Hotel Paradise". Martyna NASKAKUJE na Łukasza: "On jest jakimś psychopatą!"

206
Podziel się:

Niezbyt lubiany przez uczestników Łukasz niespodziewanie dostał ogromną władzę. Jak ją wykorzysta?

"Hotel Paradise". Martyna NASKAKUJE na Łukasza: "On jest jakimś psychopatą!"
Hotel Paradise (TVN, TVN)
bESwWRLp

W "Hotelu Paradise" nie można nic brać za pewnik. Ola, która jeszcze odcinek temu przekonywała Szymona, że ma zamiar być z nim w parze aż do finału, niespodziewanie zmieniła zdanie, bo zaczęła lepiej dogadywać się z Maćkiem. Gdy zakomunikowała Szymonowi, że waha się w swoim wyborze, ten nie ukrywał rozczarowania.

Myślałem, że jesteś bardziej roztropna - powiedział zirytowany.

Ale Maciek mnie uratował i jego też lubię mega - komunikowała władczym tonem Ola.

bESwWRLr

Szymon stwierdził, że nie ma zamiaru użerać się z krnąbrną uczestniczką i zaczął subtelnie przymilać się do Ani.

Z kolei Łukasz desperacko walczył o pozostanie w programie i instruowany przez Adama walczył o względy Martyny.

bESwWRLx

Obudziłem się z myślą: Łukasz jesteś bystry chłopak, ale nie poskładasz tej kostki Rubika – wyznał.

Na szczęście los się do niego uśmiechnął, ponieważ wygrał w zmyślnej konkurencji wymyślonej przez Klaudię El Dursi. Zabawa polegała na okładaniu oponenta poduszką, siedząc okrakiem na tyczce. Bolały nas jaja od siedzenia na tym bambusie - wyjaśnił telewidzom dobroduszny Maciek. Łukasz okazał się najwytrwalszy w tej walce, ale miał dowiedzieć się, co otrzyma jako zwycięzca dopiero podczas "Puszki Pandory".

Zobacz także: Klaudia El Dursi zaśmiewa się na Bali i zapowiada romanse! "Będzie BARDZO gorąco!"


Gdy Martyna zdała sobie sprawę z matrymonialnych zakusów Łukasza, mocno się zdenerwowała. Zdecydowanie nie chciała spędzać z nim więcej czasu niż to konieczne.

bESwWRLy

On jest jakimś psychopatą, kurde, serio! Projektuje sobie rzeczy, których nie ma! – wrzeszczała w rozmowie z Anią.

Nieco zmartwiona tym, że Łukasz może otrzymać immunitet i stanąć za nią w rajskim rozdaniu, postanowiła porozmawiać z nim w cztery oczy.

Nie czuję się w twoim towarzystwie dobrze i twoje zachowanie mnie irytuje. Nie ciągnie mnie do twojego towarzystwa - tłumaczyła Martyna Łukaszowi.

Wieczorem okazało się, że Łukasz może wybrać immunitet dla siebie podczas najbliższego rajskiego rozdania lub przywrócenie do programu Marty.

bESwWRLz

Domownicy kolektywnie podjęli decyzję, że muszą tak "zryć łeb" Łukaszowi, by ten zrezygnował z immunitetu i przywrócił Martę.

Jak myślicie, co zrobi Łukasz?

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy uczestników? Oglądajcie Hotel Paradise codziennie o godzinie 20 w TVN7.

bESwWRLA
bESwWRLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(206)
Kocur
2 lata temu
Martyna to jest jakas masakra taka zapatrzona w siebie robi z siebie gwiazde ona jest naj naj ładniejsza taka pusta lala bardzo żle traktuje Łukasza on jest ładny chłopak miły tylko taki troche zagubiony w programie i czasami z tego stresu gada glupoty nik z nim nie stara sie nawet porozmawiac i go poznac tylko po nim jada jak po szmacie.A Olka też tragedia babo chlop ona ma coś z głowa
Joan
2 lata temu
Łukasz podbijaj do Violi . Kciuk do domu. Martyna falszywiec. Marietta zakłamana. Latino na początku mnie draznil ale teraz widzę ze to jedyny prawdziwy i niezaklamany dżentelmen który wie jak postępować z kobietą ale jakoś nie ma chyba do nich szczęścia. Ania i Matt śmieszni. Chris o dziwo na początku porażka teraz mu kibicuję. Adam bez słów zmija i bez honoru.
Oleja
2 lata temu
Ta laska jest dziwna zamiast zwyczajnie powiedzieć Łukaszowi nic z tego nie będzie to go wyzywa....na początku było mi jej żal że Adam ją potraktował przedmiotowi a teraz stwierdzam że z nią jednak jest coś nie tak.
bESwWRLT
gosc
2 lata temu
Komentarz lektora: Łukasz jest jak dziecko nikt nie chce się z nim bawić dopóki reszta dzieci się nie dowie że to dziecko dyrektora... Mistrzostwo normalnie. To jedno zdanie obrazuje całą sytuacją. Teraz rycie bani będzie Łukaszowi żeby przywrócił Martę. Ja jestem za tym żeby jakąś pannę zablokował i żeby ktoś odpadł, z czystej złośliwości bo zaczynają go traktować bardzo lekceważąco, obraźliwie i z zerowym szacunkiem. Można za kimś nie przepadać ale po co obrażać, wyzywać i nastawiać pozostałych przeciwko niemu. Zaraz zaczną go traktować jak trędowatego.
Jadzia
2 lata temu
Nie rozumiem chronienia na siłę Adama, violi, Marietty, Chrisa, Macieja. To jakaś żałosna ustawka. Powinien wygrać Latino. Choć Ania, mati o Łukasz też są normalni. Ta piątka plus ola to porażka. Nieladni,wiesniaccy, prostaccy, itp. Plus dla narratora.
Najnowsze komentarze (206)
Basia
2 lata temu
Martyna dla wygranej zrobi wszystko jest falszywą suką ktora nie powinna miec chlopaka
Jaa
2 lata temu
Lektor jest niesamowity. Płakałam ze śmiechu! :D
gadzifryz
2 lata temu
Lektor wymiata :D Uśmiałam się jak nigdy :D
Iga
2 lata temu
Martyna nie potrafi argumentować. Pusta, nadmuchana pinda. Dobrze, że Adam ją olał. Wykorzystuje Latino.
Czarnulka90
2 lata temu
Ja nie wiem co ten Łukasz robi w tym programie mógłby odpaść tak tak go nie lubię za to Martynę i Latino lubię bardzo. I mam nadzieję że Łukasz i Ola w końcu odpadną bo Oli też nie trawie. Jest jak taki chłop te ruchy jej to jakaś porażka ,nie da się jej oglądać i nie wiem po co wróciła do programu tak samo jak Łukasz
Bul
2 lata temu
Łukasz fajny chłopak i Latino na Adama nie można patrzeć przez jego okropna naturę a dziewczyny sztuczne jak lalka Barbie ....plus dla narratora jest bezbłędny przez co wciąga w program jak lep muchy
Bubu
2 lata temu
A może by tak dziewczyny zaczęły częściej brać między poślady, to wtedy nie byłoby aż tylu kłótni
Halina
2 lata temu
Martyna trzymaj sie blondino tylko on zasluguje na wygrana.Jest to fajny chlopak i nie jest kretaczem.
bESwWRLL
Kicia
2 lata temu
Fajny chlopak a te baby to same nie wiedza co chca puste dziunie
gość
2 lata temu
Mam identyczne odczucia. Martyna jakaś popaprana, Marietta, Olka też.Anka brzydula cwaniara, Viola wyrachowana, ale mało bystra. Łukasz najprzystojniejszy i najfajniejszy chłopak, ale dokuczają mu (może z zazdrości) Pozostali faceci lalusie i pozerzy, zakłamani.
gość
2 lata temu
Łukasz najprzystojniejszy i najfajniejszy, ale pozostałych zazdrość zżera. Najbardziej naturalny , męski i nic nie udaje, przez co ma wrogów wśród fałszywców. Bezbłędnie rozszyfrował adama, że zły człowiek. Wydaje mi się najnormalniejszy z uczestników!!!
luk
2 lata temu
Dziewuchy wszystkie takie ładne inaczej, po tych operacjach wyglądają okropnie, i bardzo staro jak na swój wiek. 22, 23 lata , boże to są młode dziewczyny a wygląd starych bab!
lik
2 lata temu
Łukasz najprzystojniejszy i najfajniejszy, ale pozostałych zazdrość zżera. Najbardziej naturalny , męski i nic nie udaje, przez co ma wrogów wśród fałszywców. Bezbłędnie rozszyfrował adama ,że zły człowiek. Wydaje mi się najnormalniejszy z uczestników!!!
kik
2 lata temu
Dziewczyny fatalne. Martyna napompowana do granic i niesympatyczna, poprzerabiana marietta, brzydka Anka z długim kinolem, Violka chwilami dziwna, Olka wulgarna. No może Matra jest tu najładniejsza i najbardziej naturalna, ale też nie "oko wykol".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESwWRME
bESwWRMF
bESwWRMG
bESwWRMH
bESwWRMI
bESwWRMn