Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Hotel Paradise". Zmoczony w wodospadzie Łukasz ocenia zaangażowanie Martyny: "Ona jest tak zimna, ŻE AŻ MARTWA"

97
Podziel się

Wtorkowy odcinek zafundował nam przetasowanie w dwóch parach. Komu kibicujecie?

"Hotel Paradise". Zmoczony w wodospadzie Łukasz ocenia zaangażowanie Martyny: "Ona jest tak zimna, ŻE AŻ MARTWA"
Hotel Paradise (fot. TVN7 - materiały prasowe)
bCxqsuGd

Wielu widzów Hotelu Paradise całkiem słusznie obawiało się, że do momentu nadciągającego niechybnie finału nic nie będzie już w stanie zamącić sielanki par typowanych na potencjalnych zwycięzców w wyścigu o 100 tysięcy złotych. Na szczęście producenci programu znaleźli sposób, aby podkręcić nieco atmosferę w balijskiej willi, zapraszając z powrotem Łukasza i Szymona.

W wyniku zorganizowanego w poniedziałkowym odcinku wyścigu Maciej i Blondino zostali zmuszeni do pożegnania się ze swoimi partnerkami, Olą i Martyną, które trafiły prosto w objęcia nowych przybyszy.

bCxqsuGf

Świeżo upieczeni single na drugi dzień przybrali tożsamość "Bad Boysów" i w ramach rozrywki porywali rezydentki Hotelu Paradise do swojej tajnej kryjówki. Nowe pary dostały natomiast zaproszenia na romantyczne randki w najbardziej malowniczych zakamarkach, które ma do zaoferowania Bali

Ola i Szymon zaczerpnęli kąpieli w oceanie, po czym urządzili sobie przejażdżkę konną wzdłuż plaży.

Nigdy nie szukam przez internet znajomości. Poznaję w innych okolicznościach. Kiedyś bardzo patrzyłem na wygląd, ale teraz coraz mniej na to patrzę - zapewnił uczuciowy Łukasz

bCxqsuGl

Wrzyna mi się w d*pę to siodło, wszystko mnie boli już. Ja nie chcę na nich jeździć, to jakiś dramat - odparła Martyna, której romantyczny nastrój zdecydowanie się nie udzielił.

Ona mi się wydaje taka zimna, że aż martwa - ocenił nastawienie swojej tymczasowej partnerki Łukasz.

Ukochana Blondina nie ukrywała, że jest bardziej zainteresowana spektakularnymi widokami niż zalotami przywróconego do programu uczestnika.

Nie spodziewałem się, że jesteś tak bardzo wartościową osobą - próbował do upadłego przystojniak, któremu już wcześniej udało się doprowadzić do (chwilowego, co prawda) rozpadu związku Chrisa i Marietty. - Jak wszedłem, to dostałem zeza, jak cię zobaczyłem. Wybiło mnie to z trajektorii lotu.

bCxqsuGm

Po powrocie wszystkich par do ośrodka prowadząca Klaudia El Dursi złożyła domownikom wizytę. Zarządziła głosowanie, w którego trakcie mieli określić, czy Ola bardziej pasuje do Szymona, czy może jej poprzedniego partnera - Macieja, nad którym unosiło się widmo eliminacji. To samo tyczyło się Martyny, Blondino i Łukasza.

Co ciekawe, zdecydowana większość uczestników zadecydowała, że Ola powinna wrócić do Macieja, chcąc ewidentnie ratować kolegę przed opuszczeniem programu, mimo że sama Ola nie była nim w najmniejszym stopniu zainteresowana.

W wyniku głosowania Ola była ostatecznie zmuszona wrócić do Macieja, a Martyna do Blondino.

Chcą chłopcy, żeby on został w domu. Jest obóz przeciwko Szymonowi. Adam jest ukrytym hejterem Szymona - skwitowała decyzję współlokatorów.

bCxqsuGn

Tymczasem Marietta i Chris zajęli się słodzeniem sobie na tarasie.

Dajesz mi największy spokój z moich wszystkich chłopaków. I bardzo podoba mi się to, że mnie w ogóle nie krytykujesz. To jest niesamowite - ćwierkała do ucha swojego lubego Marietta, która najwyraźniej zapomniała jak niedawno odgrażała się, że wolałaby odpaść z programu, niż trwać z nim w związku.

Myślicie, że plan chłopaków powiedzie się i Szymon ponownie będzie musiał opuścić program?

bCxqsuGo

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy uczestników? Oglądajcie Hotel Paradise codziennie o godzinie 20 w TVN7.

bCxqsuGG
KOMENTARZE
(97)
Grzegorz
2 miesiące temu
Dlaczego w love island były ładne kobiety a tu ani jednej atrakcyjnej ?
taki sobie
2 miesiące temu
Narrator jest największą gwiazdą:)
Ggg
2 miesiące temu
Wszyscy tam są na swoim poziomie. Niskim
bCxqsuGH
Salmonella
2 miesiące temu
Miałam wizję. Widziałam w nim czołg, jakiegoś karła w nim siedzącego z kotem na kolanach, rozjeżdżającego i strzelającego do ludzi, krzyczącego: "To za mojego brata".
👑🦠😷
2 miesiące temu
Najlepszy moment odcinka jak Ola nie zajarzyła że jest w parze z Maćkiem 😂😂😂
Najnowsze komentarze (97)
Nick
2 miesiące temu
One wszystkie z ogolonymi cipskami, wypinają je ciągle,siadają w rozkroku i wszystko widać. Nie tak dawno wstydem było gdy ktos zobaczył prze przypadek twoje majtki, a tu wszystkie je sobie specjalnie w tyłek wciskają i cipy pokazują. Dziwki
Lubieplacki
2 miesiące temu
Jest błąd ponieważ nie lukasz tylko Szymon i nie Martyna a ola
jajo
2 miesiące temu
Boże zlituj się nad niedorozwiniętymi biąrącymi w tym udział
Tomek
2 miesiące temu
Martyna sztuczna pusta lalka i do tego łatwa a teraz udaje zimną
Ewa
2 miesiące temu
Przy Adasiu nie była taka zimna
Gejek
2 miesiące temu
Wsadziłby mu ślimaka w pupke i tym pozostałym też. Same geje aż się proszą o rżnięcie.
sdf
2 miesiące temu
Strasznie przaśni z urody ci wszyscy uczestnicy. Mogli wziąć jakichś bardziej atrakcyjnych
Prawdziwa.
2 miesiące temu
Uważam, ze wasze komentarze są mocno nie na miejscu, po co tak hejtowac ludzi ? Z anonima zawsze łatwiej prawda? Zajmijcie się sobą, swoimi związkami i wyglądem. Szkoda mi tego Łukasza, nawet nikt nie chce z nim rozmawiać ... jest totalnie na straconej pozycji, przez to, że wszedł tak późno do programu :( + uważam, że manipulacje Adama w stosunku do Marty nie były na miejscu, ale to jego sumienie. Nie hejtuję i nie oceniam. Uważam, że każdy robi co musi, aby zostać w programie i tyle.
bCxqsuGz
gość
2 miesiące temu
martyna okropna sztuczna interesowna cwaniara
wiki
2 miesiące temu
Nie rozumiem tej niechęci do Łukasza.Zdecydowanie najprzystojniejszy i bajbarfziej męski chłopak z tej edycji.I nie udaje tak jak pozostali!
Andzia
2 miesiące temu
A od kiedy to Martyna jechała koniem i narzekała? Chyba raczej Ola. Martyna miała inną randke Wielcy dziennikarze to chyba piszą haha
szkoda
2 miesiące temu
Oglądam hotel bo nie mogę już słuchać ile osób dzisiaj zmarło a ile jest zakażonych. W tej trudnej sytuacji hotel jest dla mnie zbawienny, szkoda tylko że te wszystkie osoby są na tak niskim poziomie i wcale nie urodziwi...
Blabla
2 miesiące temu
Te dziewczyny to po prostu totalne smoki!!! NIE ma innych dziewczyn????
wik
2 miesiące temu
Denny program. Czasem z nudów spojrzę parę minut, ale poziom uczestników tak żenujący, że przełączam na inny kanał!
...
Następna strona
bCxqsuHb