Unicorn
|

Ich Troje nagrało nową wersję utworu "Wypijmy za to"! Lepsza od oryginału?

97 reakcji
0
0
97
Podziel się

Michał Wiśniewski zaprosił do współpracy byłą wokalistkę grupy Justynę Majkowską. Wspólnie nagrali również specjalny teledysk. Zobaczcie wideo.

Ich Troje nagrało nową wersję utworu "Wypijmy za to"! Lepsza od oryginału?
(YouTube)

W ostatnich latach Michał Wiśniewski pojawiał się w mediach głównie za sprawą wyjątkowo bogatego życia uczuciowego. Kochliwy wokalista ma na koncie cztery nieudane małżeństwa, jednak wciąż nie poddaje się w poszukiwaniach "tej jedynej". Niedługo po rozwodzie z Dominiką Tajner zdecydował się więc na kolejne oświadczyny.

Ostatnio Wiśniewski postanowił przypomnieć jednak swoim fanom, że swego czasu był jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Czerwonowłosy piosenkarz zaistniał w polskim show biznesie jako frontman grupy Ich Troje, z którą gra po dziś dzień, okazjonalnie zapraszając do współpracy coraz młodsze wokalistki. Czasy swojej największej świetności zespół przeżywał na przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. To właśnie wtedy cała Polska nuciła takie piosenki jak "A wszystko to, bo ciebie kocham" czy "Powiedz".

Z okazji rozpoczęcia nowego roku Wiśniewski postanowił przygotować niespodziankę dla wiernych fanów Ich Troje i zaprezentował im całkiem nową wersję przeboju grupy "Wypijmy za to". Do współpracy zaprosił nawet wokalistkę oryginalnego składu zespołu z czasów powstania utworu Justynę Majkowską. Przy okazji odświeżenia starego hitu Wiśniewski i spółka nagrali również specjalny wideoklip.

Na samym początku teledysku możemy zobaczyć wystrojonego w garnitur Michała oraz stylizowaną na sprzątaczkę Justynę Majkowską, kolorującą markerem niewiadomego pochodzenia tabletkę. Następnie zadowolony wokalista, szepcząc, zwraca się do fanów słowami: "I znowu to zrobiliśmy", po czym w końcu słyszymy wokalne popisy Majkowskiej.

W dalszej części teledysku widzimy krótką historię kobiety, spotykającej się z rozmaitymi mężczyznami w hotelowym pokoju. Ujęcia kolejnych schadzek przeplatane są na zmianę śpiewającą Majkowską oraz zachrypniętym Wiśniewskimzalotnie wdzięczącym się do kamery. Na sam koniec utworu wokalista zmysłowo zaciąga się papierosem i w przypływie emocji zrzuca z siebie marynarkę.

Zobaczcie teledysk do najnowszej wersji utworu "Wypijmy za to". Lepszy od oryginału?

97
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(97)
Abi
3 miesiące temu
Justyna była najlepszą wokalistką ich troje
super
3 miesiące temu
Justyna jest warta każdych pieniędzy .Doceń Michał bo to klejnot.
Ihi
3 miesiące temu
Michał ma fajny wokal, całkiem nieźle im to wyszło
lubie ją
3 miesiące temu
Justynka śpiewała na ślubie mojej koleżanki i jak ludzie podchodzili do niej po autografy to ona mówiła "e tam, ja jestem zwykła kobitka", bardzo sympatyczna babeczka stąpająca po ziemii.
...
3 miesiące temu
Po co?
Najnowsze komentarze (97)
Old
3 miesiące temu
Pudelki? Uczyliście się kiedykolwiek interpretacji? Pigułka jest kolorowana na niebiesko, ale "niebieskiej pigułki" nie mogli pokazać, bo byłaby to reklama wiadomego "leku". W ten sposób pokazują, że zrobili się już starzy. Ten sam przekaz ma Justyna występująca w fartuszku - już tylko sprząta, gotuje... ale niebieska pigułka może sprawić , że znowu, przez chwilą seksu poczują się młodzi. Wtedy pojawiają się młodzi ludzie, którzy kochają się szaleją... A na końcu znowu są tacy "młodzi inaczej" - zostaje papieros i papa...
Luka
3 miesiące temu
Nie pomoże już nic, to skonczone.
Cześć
3 miesiące temu
No i co teraz też jej pewnie nie zapłaci to właśnie dlatego zbankrutiwal bo nie płacił chytrus jeden
Kamila
3 miesiące temu
Co się stało z głosem Justyny? Uwielbiałam tą piosenkę i dalej uwielbiam w starej wersji. Nowa mi nie podeszła. Mam nadzieję że nie będą nagrywać więcej nowszych wersji starych hitów.
Lui
3 miesiące temu
Ta Justyba wyglada, jak Beata Szydlo
Karina
3 miesiące temu
Wolałam starszą wersję .Ich Troje to Magda F.chociaz mało kto zna ich muzykę.potem niestety zaczęło być komercyjnie.ale nadal słucham starych kawalkow
oko
3 miesiące temu
Justyna najlepszą wokalistką tego zespołu, bez niej ich troje nie istnieje
Katja
3 miesiące temu
Pani Justine pieknie Pani spiewa!!! Prosze - niech Pani wroci na scene!
Gość
3 miesiące temu
Warto wiedzieć, że te ich największe "hity" wcale nie są autorstwa Ich Troje. To niemieckie przeboje z polskimi słowami.
Wzka
3 miesiące temu
Justyna była naj naj najlepsza wokalistką w Ich Troje!!!!!
Acziiip
3 miesiące temu
Wersja beznadziejna!
Ana
3 miesiące temu
Strasznie to marne. Takie jest moje zdanie.
Sophie
3 miesiące temu
Michał uwielbiam cię słuchać ale muszę wyznać prawdę odkąd Justyna odeszła że zespołu to już nie chętnie słucham twoich piosenek Justyna była najlepszą wokalistką jaką miałeś w zespole zrób wszystko aby wróciła do was.
roonie
3 miesiące temu
On policyjnie powinien mieć zabronione śpiewanie (w tym przypadku charczenie)
...
Następna strona