Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Ida Nowakowska poluje na świąteczne prezenty w towarzystwie mamy i męża (ZDJĘCIA)

202
Podziel się:
202
Podziel się:
1
 / 9
Ida Nowakowska kupuje świąteczne prezenty z mamą i mężem
Ida Nowakowska kupuje świąteczne prezenty z mamą i mężem
(Pudelek Exclusive)
0
0

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem Ida Nowakowska postanowiła wybrać się na świąteczne zakupy do jednej z warszawskich galerii. Po sklepach prezenterka buszowała wraz z mamą i mężem, Jackiem Herndonem.

Jeszcze do niedawna Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon żyli w związku na odległość. W obliczu pandemii koronawirusa ukochany prezenterki TVP najpierw utknął w Paryżu, później zaś przez kilka miesięcy mieszkał w ojczystym USA. W końcu Herndon przeprowadził się do Polski - gdzie szybko zakochał się w tradycyjnej kuchni.

Kilka dni temu Ida Nowakowska postanowiła wybrać się do jednej z warszawskich galerii i zakupić świąteczne prezenty. Podczas buszowania po stołecznych sklepach towarzyszył jej mąż oraz mama, przechadzkę po centrum handlowym uwiecznili paparazzi.

Cała trójka odwiedziła m.in. popularną perfumerię i sklep z bielizną, Ida wstąpiła także do marketu spożywczego i uzupełniła domową spiżarkę. Wypełnione zapasami torby po galerii dzielnie nosił za to jej ukochany.

Tego dnia prezenterka postawiła na czarny total look - skórzany płaszcz, botki na obcasie, biżuteryjną opaskę oraz dopasowaną kolorystycznie torebkę ze swoimi inicjałami. Ida i jej bliscy nie zapomnieli też o ochronnych maseczkach.

Zobaczcie, jak Ida Nowakowska buszuje po sklepach z mamą i mężem.

2
 / 9
Świąteczna krzątanina

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Idę Nowakowską podczas zakupów w jednej z warszawskich galerii.

3
 / 9
Gwiazdkowe podarki

Prezenterka Telewizji Polskiej postanowiła ruszyć na poszukiwanie gwiazdkowych prezentów.

4
 / 9
Rodzinny shopping

Podczas przechadzki po sklepach Nowakowskiej towarzyszyła mama oraz mąż Jack Herndon.

5
 / 9
Zaopatrzenie spiżarki

Cała trójka odwiedziła m.in. popularną perfumerię oraz sklep z bielizną. Ida wstąpiła także do spożywczego marketu, gdzie zadbała o uzupełnienie domowych zapasów.

6
 / 9
Troskliwy mąż

Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, mąż Nowakowskiej wziął na siebie ciężar zakupionych produktów i świątecznych podarków.

7
 / 9
Codzienna stylizacja

Na zakupy Ida wybrała czarny total look, złożony ze skórzanego płaszcza, botków na obcasie, biżuteryjnej opaski oraz torebki z inicjałami prezenterki.

8
 / 9
W końcu razem

Jeszcze do niedawna Ida i jej mąż żyli w związku na odległość. Herndon zdecydował się jednak na przeprowadzkę do Polski.

9
 / 9
Świąteczne specjały

Mąż Idy jest ponoć fanem polskiej kuchni, a w szczególności pierogów - których z pewnością nie zabraknie na wigilijnym stole. Myślicie, że Nowakowska zaopatrzyła się już we wszystkie niezbędne składniki świątecznych potraw?

KOMENTARZE
(202)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Mimi
5 lata temu
Wesołych świat pudelkowicze! Moja mama zmarła w tym roku, rodzeństwo ma swoje rodziny i nawet mnie nie zaprosiło na wigilie. Mam nadzieje, że wasze swieta będą miłym czasem :) Trzymajcie się cieplutko
Gosia
5 lata temu
Ona w niego wpatrzona jak w obrazek.
No tak
5 lata temu
Bardzo sympatyczna dziewczyna i fajna para :)
ssaass
5 lata temu
Też będę sama. Mąż idzie do pracy, a ja sama jak palec. Ale mi to nie przeszkadza. Nie lubię świąt, czekam aż się skończą. Za dziecka to były święta, a teraz nawet śniegu nie ma :-(
Ula
5 lata temu
Dziwne ze jeszcze dzieci nie ma. Przecież tak sie zgadza z tvp i z pisem, no to jak? Stworzona do rodzenia dzieci a tu tylko lans na insta?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (202)
jarek
5 lata temu
jak importuje gaz z usa, to jest to tylko podejrzane, ale czemu importujemy pasztety?
Vug
5 lata temu
Niesamowite! Myślałem, że zakupy robią się u nich same, majty i skarpety muszá kupować? Eeee, niemożliwe.
Anakonda
5 lata temu
A ja w Wigilię dostałam pozew rozwodowy od męża,który po zobaczeniu mojej reakcji na pismo wyjechał do kochanki.Przeryczalam całą Wigilię i Święta.
Kindziulla
5 lata temu
Bardzo mi przykro. To jest właśnie tak, że rodziców się nie docenia kiedy są, ale kiedy ich zabraknie. A to dla nich jesteśmy sensem życia i zawsze są blisko nas a szczególnie w święta. Nigdy nie pozwalają nam poczuć się samotnymi. Mnie i ośmiomiesięczne dziecko w święta zostawił mąż i pojechał do domu rodzinnego, twierdząc że tam odpoczywa. Mama była zaraz gdy się dowiedziała, żebym nawet przez chwilę nie czuła się samotna. Rodzeństwo jest równie istotne jednak po założeniu rodzin bywa niekiedy, że zapominają o nas ciesząc się swoim szczęściem w gronie domowników. Cóż niekiedy trzeba im wybaczyć a rodzice na pewno zerkają z nieba i są blisko mimo ich cielesnej obecności.
Ehh
5 lata temu
W Sephora ceny tych samych perfum o tej samej pojemności potrafią być nawet o 80 pln wyższe niż w drogerii na D! Coś mi podpowiedziało, żeby iść porównać do innej drogerii i dobrze zrobiłam!
Ewa
5 lata temu
Ja tez sama jestem,mama w szpitalu zarażona covidem cała Wigilie i 1 dzień Świat przepłakałam
gość
5 lata temu
Sympatyczna para!
Ewka
5 lata temu
Piękna i mądra kobieta. I zdolna.Uwielbiam Ją.Szczęściarz mąż.Bądžcie szczęśliwi.
Margo
5 lata temu
Świetna tancerka, a jednak mega obciachowa osoba.
Ktotowidzial
5 lata temu
Szok poszła na zakupy
gość
5 lata temu
Co nie chce mieć dzieci już czas na Nią.
Karo
5 lata temu
Ciekawe czy mąż tak samo pobożny jak ona ... nie cierpię takich świętoszkowatych ludzi
Magda
5 lata temu
Idą super dziewczyna!!!!
gosc
5 lata temu
Tym razem nie zdjęcie ukazujące pobożność ?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak rodziła się miłość Cichopek i Kurzajewskiego: serdeczne życzenia od Smaszcz, modlitwy w Izraelu, pierwszy wspólny spacer z Bono...

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek już dziś oficjalnie staną się mężem i żoną. Choć los wielokrotnie rzucał im kłody pod nogi, partnerzy w życiu zawodowym i prywatnym udowadniali siłę swego żarliwego uczucia. Pamiętacie, jak zaczynała się ich wspólna droga?
9.

Piotr Stramowski snuje się po mieście z ukochaną, popalając papieroska (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali na ulicach Warszawy Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Tym razem aktor i jego ukochana wybrali się razem na lancz. W oczekiwaniu na ukochaną gwiazdor delektował się dymem papierosowym.
8.

Bradley Cooper i młodsza o 20 lat Gigi Hadid emanują uczuciem, wędrując ulicami Nowego Jorku

Gigi Hadid i Bradley Cooper spotykają się od ponad dwóch lat. Plotkuje się, że gwiazdorska para planuje scementować związek. Zakochani zostali sfotografowani w czwartek podczas spaceru po Nowym Jorku. Pasują do siebie?
7.

Tak wyglądał góralski ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela: "Zaczęłam płakać i skończyłam dopiero, jak wyszliśmy"

"Kurzopki" biorą dziś ślub, trzymając szczegóły ceremonii w ścisłej tajemnicy. To właśnie ta okazja skłania, by cofnąć się o kilkanaście lat i przypomnieć sobie pierwszy ślub Katarzyny Cichopek, który w 2008 roku okrzyknięto wydarzeniem dekady. Zakopane, baranie skóry, tort w kształcie serca i Marcin Hakiel - zobaczcie, jak wtedy wyglądało ich wielkie "tak".
6.

Roznegliżowana Kim Kardashian prezentuje kulisy 45. urodzin. Wpadli też SŁAWNI znajomi (ZDJĘCIA)

We wtorek Kim Kardashian świętowała 45. urodziny. W mediach już wtedy pojawiły się pierwsze kadry z imprezy. Teraz celebrytka podzieliła się na Instagramie zakulisowymi fotkami ze znanymi znajomymi. Fajnie się bawili?
5.

Zbiorowisko celebrytów na Gali Woman Power: Margaret, Beata Tadla z synem, Jan Lubomirski-Lanckoroński z żoną... (ZDJĘCIA)

W piątek celebryci znów mieli okazję do tego, by wystroić się i zapozować na ściance. Wszystko przez Galę Woman Power, na której oprócz "Kurzopków" pojawiła się zbieranina znanych twarzy. Kto tym razem wypadł najlepiej?
4.

Eleganckie gwiazdy meldują się na premierze serialu: Danuta Stenka, Małgorzata Foremniak, Zofia Zborowska z mężem... (ZDJĘCIA)

W piątkowy wieczór odbyła się premiera serialu "Heweliusz". Podczas wydarzenia na ściance zapozowało kilka znanych osób. Wpadła między innymi Zofia Zborowska z ukochanym, Danuta Stenka w czarnej, cekinowej kreacji i Małgorzata Foremniak w szarym garniturze.
3.

ODSTRZELENI Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relaksują się przed ślubem na gali

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znaleźli chwilę przed szumnie zapowiadanym w show-biznesie ślubem i pojawili się na Gali Woman Power. Trzeba przyznać, że "Kurzopki" prezentowały się niezwykle elegancko.
2.

Sensualna Jenna Ortega świeci dekoltem podczas gali magazynu InStyle. Robi wrażenie? (ZDJĘCIA)

Jenna Ortega w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. W trakcie każdej z nich zachwyca stylizacjami. Nie inaczej było przy okazji gali InStyle Imagemaker Awards. Aktorka postawiła na suknię z koronki.
1.

Joanna Przetakiewicz lansuje się na mieście z uroczym pupilem i torebką za 200 TYSIĘCY złotych. Królowa stylu?

Widok Joanny Przetakiewicz przechadzającej się po warszawskim Śródmieściu nie należy do szczególnie zaskakujących. Tym razem jednak towarzyszył jej przesłodki cavapoo, który posłusznie dreptał u boku swej znanej właścicielki. Po krótkim spacerze bizneswoman i Lala wsiedli do czekającego na nich bentleya.