Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac.
Paww
|

Ida Nowakowska ROZPŁYWA SIĘ nad bratem Małgorzaty Rozenek: "Tak fajnie mówi po polsku z francuskim akcentem"

171
Podziel się

"On jest taki fajny, taki normalny" - zachwycała się Ida Nowakowska. Tancerka pochwaliła się też, że "w przelocie" poznała nawet i samą Małgorzatę Rozenek.

Ida Nowakowska ROZPŁYWA SIĘ nad bratem Małgorzaty Rozenek: "Tak fajnie mówi po polsku z francuskim akcentem"
Ida Nowakowska rozpływa się nad bratem Małgorzaty Rozenek: "Mamy takie same poczucie humoru" (pudelek)
bEsvDnmJ

Skład jury w programie "You can dance. Nowa generacja" przez długi czas pozostawał tajemnicą. Dopiero tuż przed rozpoczęciem przesłuchań do show wyszło na jaw, że role jurorów powierzono "wizjonerowi tańca" Agustinowi Egurroli, tancerce Klaudii Antos oraz bratu Małgorzaty Rozenek.

Misha Kostrzewski na stałe mieszka we Francji, od czasu do czasu przylatuje do Polski. Kilka tygodni temu brat Perfekcyjnej wzbudził niemałe zamieszanie wśród internautek śledzących profil Rozenek, gdy ta pokazała zdjęcia brata zrobione podczas jego wizyty w domu Majdanów.

bEsvDnmL
Zobacz także: Ida Nowakowska o Mishy Kostrzewskim: "Mamy takie same poczucie humoru"

Brat Małgorzaty cieszy się sympatią nie tylko jej fanek. Ciepłych słów nie szczędziła mu Ida Nowakowska, która prowadzi program. Tancerka zachwycała się poczuciem humoru Mishy oraz możliwością poznania jego sławnej siostry w "przelocie".

bEsvDnmR

Od pierwszego wejrzenia bardzo się polubiliśmy. Mamy wspólny background, bo skończyliśmy tę samą szkołę - jedną z pięciu profesjonalnych szkół baletowych w Polsce. Mieliśmy nawet tych samych nauczycieli. Ten elitarny świat tańca estradowego jest bardzo mały, więc mamy wspólnych znajomych - zdradziła Ida. Poza tym mamy takie samo poczucie humoru. On jest taki fajny, taki normalny, tak fajnie mówi po polsku z francuskim akcentem - rozpływała się.

Można pozazdrościć?

bEsvDnnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
678
4 tyg. temu
Ch... moze strzelić od tego nepotyzmu i znajomości.
Hmmm
4 tyg. temu
Ta kobieta Wam płaci za to że kilka razy dziennie cytujecie bzdury które ona opowiada?? Rozumiem, kasa ale są chyba jakieś granice....
Jola
4 tyg. temu
To on urodził się we Francji? I stąd mówi z akcentem? Czy ma tylko taką manierę
bEsvDnnn
Josie
4 tyg. temu
Jaki akcent francuski??🤦🏼‍♀️
Gyuui
4 tyg. temu
Wow super ale to cudowny News 🥵
Najnowsze komentarze (171)
Sandra
4 tyg. temu
Która z was, śmieszne nawiedzone hejterki, dostała milion zł od Małgorzaty Anny Rozenek - Majdan za udowodnienie, że nie urodziła się, jak twierdzi, 1 czerwca 1978 r.? Wpisywać się! Chcemy zrobić listę wywiedzionych w pole! Liceum im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie na pewno nie startuje w tej 'Grze o milion' - 'ich' Małgorzata Kostrzewska (52 lata) ze studniówki'88 niestety nie ma na drugie imię Anna, ach, co za ból, a jej brat nie ma na imię Michał, tylko Piotr, w dodatku jest o 7 lat starszy od Małgorzaty z Hoffmanowej (czyli ma 59 lat), a nie o 5 lat starszy, tak jak Michał ( 47 lat) od 'naszej' Małgorzaty Anny (42 lata), za to w KRS fundacji Małgorzaty Anny Rozenek - Majdan jej PESEL zaczyna się od cyfr 78 i wasz ból narasta...
Iskra
4 tyg. temu
Ponad tysiąc komentarzy? Skasowanych z urzędu pewnie drugie tyle? Aż takie emocje Lady Perfect i jej brat wzbudzają? Najwyraźniej tak! Bo przecież nie Radek rozpala wasze zmysły.;))) I po co wy nieszczęsne, sponiewierane przez szczęście Małgoni kobicinki tak licznie komentujecie jej wygląd i kontrowersyjne zachowanie? Elaboraty wielozdaniowe tu na jej temat płodzicie. Wasze nudne, ubogie, bez perspektyw życie was do tego skłania? Nazwę to po imieniu - kieruje wami wasza własna czarna rozpacz. Czy was osobiście interesuje, co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? Tak, bo jesteście DODULSZCZYZNĄ podszyte, a ta pani X ma was gdzieś, nie wie o waszym istnieniu i nie chce wiedzieć. Dokładnie tak samo Gośka nie wie o waszym ROBACZYM istnieniu i nie chce wiedzieć, zaściankowa DODULSZCZYZNA ją śmieszy, nie przejmuje się jakimiś turlanymi w waszym mniemaniu w jej kierunku, w natchnieniu lepionymi z łez, potu i włosów łonowych komentarzami od was, zwyczajnie nie chce jej się czytać waszych żałosnych przesłań, bo ma od tego opłacanych ludzi, którzy znudzeni waszym wiecznym jękiem ogarniają ten efekt uboczny sławy Małgorzaty.
sko
4 tyg. temu
porównajcie Mishę Kostrzewskiego z brzydkim choć niewątpliwie poczciwym ( te geny, hehe) bratem ''Dody'' Doropy Robaczewskiej, przy nim brat Małgoni to Piękno i Klasa
Rech
4 tyg. temu
Dostał już ktoś naiwny milion od Gosi?. zdjęcie ze studniówki' 88 to fejk niestety jak i informacje od niby kolegów z klasy, że ma brata Piotra starszego o 7 lat. Jej brat Michał jest od niej starszy o 5 lat. A Gosia ma 42 lata.
Bim Bam Bom
4 tyg. temu
Pomponik: 'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.'
BALLET
4 tyg. temu
Małgorzata Rozenek JAK ZWYKLE WYGRYWA! Na internetowej stronie „Lyon Opera Ballet” jest SZCZEGÓŁOWY spis WSZYSTKICH tancerzy/ tancerek, obejmujący 30 nazwisk. ''Dancers: Coralie Bernard, Eneka Bordato, Alexis Bourbeau, Fernando Carrion Caballero, Benoît Caussé, Maïté Cebrian Abad, Bruno Cezario, Louis-Clément Da Costa, Dorothée Delabie, Marie-Laetitia Diederichs, Amandine François, Peggy Grelat Dupont,Yang Jiang, Caelyn Knight, Misha Kostrzewski, Franck Laizet, Sora Lee, Hongjun Li, Laura Marin, Francesca Mattavelli, Yu Otagaki, Jérôme Piatka, Marketa Plzakova, Kevin Quinaou, Caroline Rocher, Jaime Roque De la Cruz, Corey Scott-Gilbert, Julie Tardy-Dupeyron, Denis Terrasse, Pavel Trush.'' Nietrudno wśród nich znaleźć brata Małgorzaty - Mishę Kostrzewskiego, chociaż niektórzy niedowidzący mogą mieć z tym kłopot. Spuśćmy na nich zasłonę milczenia i politowania.
norma
4 tyg. temu
Małgosia niezbyt często pokazuje zdjęcia z dzieciństwa ze starszym o 5 lat bratem Mishą (jak to zrobiła w programie TVN-u, na których wyrażnie widać, że mała wówczas Gosia jest sporo młodsza od Michała), ale być może bawi ją podsycanie wątpliwości co do swojego wieku (42 lata). Jednak rachunek jest prosty - skoro jej ojciec Stanisław Kostrzewski urodził się w 1949r., matka Zofia rok później w 1950 r. i skoro Stanisław Kostrzewski poznał swą przyszłą żonę Zofię w 1965r. w liceum do którego uczęszczał, to gdyby Małgosia urodziła się w 1969r., jej starszy brat Misha musiałby urodzić się w 1964 r., a nie w 1973 r., co jest bzdurą. Małgosia więc nie kłamie w kwestii swojego wieku.
Remus
4 tyg. temu
Do biednej Dodzi R. - Jako wykształcony psychiatra stawiam ci darmową, bo wiem, że jestes biedna, babciu Dodziu, diagnozę - Fixum Dyrdum Delirium Nokturnum i jest to faza końcowa, nic się nie da już zrobić, nie dziękuj, złanoc, turlaj dropsa, może zaśniesz.
bEsvDnnf
Vikipedia
4 tyg. temu
KRS podaje 1 06 1978 r. jako datę urodzenia Małgorzaty Rozenek Majdan i księgi parafialne z chrztu to potwierdzają. Ludzie wariują, żeby zdobyć milion zł od Małgosi i nic im nie wychodzi. Nawet jej metryka urodzenia potwierdza, że urodziła się w 1978 r. Tatiana Okupnik z nią chodziła do klasy (NK), ale Okupnik w końcu nie ukończyła szkoły baletowej, natomiast Małgosia tak, wystarczy sprawdzić listę absolwentów Szkoły Baletowej w Łodzi.
Kochamy Gosię
4 tyg. temu
Hejka! Uczęszczałyśmy z Małgosią Kostrzewską (teraz Rozenek - Majdan) do tej samej klasy w latach 1988 - 1992 r. do szkoły baletowej w Warszawie, niestety tylko kilka lat, gdyż Gosia Kostrzewska przeniosła się na kolejne semestry do szkoły baletowej w Łodzi, bo jej o 5 lat starszy brat Michał był już wtedy zbyt wybitnym warszawskim tancerzem i ona źle się czuła w jego cieniu. ,,Warszawka'' jest mała, cień talentu brata długi, a Małgosia zawsze musiała być na świeczniku, w centrum uwagi i lubiła, gdy wszyscy tańczyli tak jak ona im zagra. Jednak wciąż byłyśmy serdecznymi przyjaciółkami, więc wymieniałyśmy się pocztówkowymi pozdrowieniami i pikantnymi ploteczkami, niestety jakoś tak z 5 lat po jej wyprowadzce do Łodzi, tuż po jej i naszym dyplomie, bo tak nazywamy u nas ukończenie szkoły baletowej, nagle przestała odpisywać na pocztówkowe pozdrowienia, depesze czy telegramy. Plotkowano o tym, że Kostrzewscy wyjechali do Niemiec, brat do Lyonu, a Małgosia do narzeczonego w Paryżu. Wciąż nie rozumiem dlaczego się od nas odcięła i zaczęła ignorować dawne przyjaciółki, nawet już po powrocie do Warszawy, na studia na wydziale prawa UW. Myśmy jej żadnej krzywdy nie wyrządziły, żeby być w ten sposób traktowane! Kochałyśmy ją, bo była taka piękna, zgrabna i charyzmatyczna, ale ona widocznie była stworzona do lepszego życia, nie w smak jej były gary i nudziary, takie jak my. W sumie to się jej nie dziwię, ale kochamy ją nadal - my, przyjaciółki od serca. I podziwiamy z daleka. Niestety, miliona zł żadna z nas od niej nie dostanie, bo Małgosia urodziła się 1 czerwca 1978 r., ale nam nie chodzi o pieniądze, chciałybyśmy tylko ogrzać się w blasku jej sławy. Czy to tak wiele po latach chłodnego traktowania nas przez królową lodu (tak nazywał ją nasz kolega), naszą Małgosię?
Foszke
4 tyg. temu
Do Nory J.Masz rację Docha do pięt nie dorasta Małgoni, która jest piękną zgrabną młodą kobietą, a Docha to niestety pan w mocno średnim wieku, i w dodatku to sztuczny twór,z kiełbasą.
44444
4 tyg. temu
Nic nie potrafi robic babcia Dosia Robaczywa Stempek tylko sie przebierac w male przyciasne ubrania w ktorych wygląda jak biedny szkielet.Piobenkarka slaba ze szkoda gadać. Wlosy ciągle tluste ma tupecik nosi bo już jest łysa. Dobrze powiedział jej Henryczek syn Małgosi i Radka, że babcia Dodzia ( co za ksywa hahaha ) wygląda jak Fantomas .Prawda nie boli krzywdy nie robi. Beka śmiechu warte.
Minerał
4 tyg. temu
Ida jest super, wykształcona, utalentowana, nic dziwnego, że podoba jej się brat Małgosi, bo jest piękny.
na nocniku
4 tyg. temu
Babcia Dodzia siedzi na oddziale w Drewnicy. W masce i kaftaniku.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsvDnnY
bEsvDnnZ
bEsvDnoa
bEsvDnob
bEsvDnoc
bEsvDnnH