Ivy
|
aktualizacja

Fotoreporter wykrzykuje na ściance do Blanki Lipińskiej: "Nie takie DU*Y miewałem!"

220
Podziel się

Pisarka stanowczo zareagowała: "Nie jestem du*ą, proszę pana".

Fotoreporter wykrzykuje na ściance do Blanki Lipińskiej: "Nie takie DU*Y miewałem!"
(East News)

Blanka Lipińska zrobiła ogromną karierę dzięki napisaniu książki będącej "polską odpowiedzią" na 50 twarzy Greya. 365 dni było wydawniczym sukcesem i otworzyło autorce drzwi do świata show biznesu. Na fali popularności Lipińska napisała kolejne części powieści i ugruntowała swoją pozycję. Obecnie pisarka jest stałą bywalczynią stołecznych imprez oraz programów telewizyjnych, gdzie występuje jako "ekspertka" od seksu i kwestii damsko-męskich.

We wtorek Blanka pojawiła się na gali Bestsellery Empiku, gdzie świętowała swój sukces. Powieść Kolejne 365 dni była najchętniej czytaną w ubiegłym roku i zwyciężyła w kategorii "Literatura obyczajowa", pokonując m.in. Zranić marionetkę, Katarzyny Grocholi.

Na gali Blanka była jedną z najchętniej fotografowanych osób. Na ściance wydarzył się jednak przykry incydent. W trakcie pozowania pisarka usłyszała od jednego z fotoreporterów: "Nie takie du*y miewałem!".

Lipińska przerwała pozowanie i zwróciła się do mężczyzny: "Który z panów taki jest mądry? Nie takie du*y? A pana mama nie nauczyła kultury? Wie pan, że wychodzi pan na chama? O kobietach w ten sposób?! Wie pan, że kobieta pana urodziła? Nie jestem du*ą, proszę pana!" - powiedziała oburzona.

Zbesztany fotograf przeprosił za swoje zachowanie. Na Instagramie Blanka opublikowała filmik z całego zajścia.

To niestety nie jest "film ze ścianki". To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami "nie takie du*y miał". Reszta jest na filmie. Pan przeprosił, bo chyba głupio mu się zrobiło, że koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani. Tylko niestety to "przepraszam", mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia, usiłował obrazić mnie w bardziej "wyszukany" sposób... Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka, nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani, szanujmy się. Nawzajem i samych siebie! - zaapelowała.

Post skomentowała m.in. Maffashion: "Konkret. Ależ pana-chama zdziwiło. Brawo" - napisała.

Blanka dobrze zareagowała?

KOMENTARZE
(220)
gość
3 tyg. temu
Nie rozumiem większości komentarzy. Nie jest istotne czym Pani Lipińska się zajmuje i jaką ma przeszłość (chociaż każdy sukces, czy nam się podoba, czy nie, warto docenić). Istotne jest to, że nie powinno być społecznego przyzwolenia na takie zachowanie wobec kobiet. Ustawka, czy nie takie zachowanie jest niedopuszczalne i kropka!
No comments
3 tyg. temu
W wywiadzie dla playboja ona powiedziała że seks grupowy jest fajny i jak kolejne osoby dołączają...Romantyczka jak nic.
Edward
3 tyg. temu
Dlaczego nie podajecie nazwiska tego zle wychowanego fotoreportera ? Chamstwo, w dodatku tak prymitywne powinno się napiętnować a nie ukrywać pod dywan. Jeżeli Wy tego nie uczyniliście - ja WAs zastąpię. Temu fotoreporterowi proponuję aby zważył wartość swego umysłu, a mianowicie niech uda się do warzywniaka, położy swoją głowę na szali wagi i naciśnie przycisk : BURAK !
Bba
3 tyg. temu
Jeśli komuś twórczość Blanki Lipińskiej się nie podoba, niech nie czyta. Natomiast to coś co wykrzykuje o du.ach,powinno mieć zakaz wykonywania zawodu. I tyle w temacie.
amako
3 tyg. temu
Zareagowała właściwie, ale gdyby wszystkie panie z kolejki do tej ścianki po prostu wyszły i zostawiły pana i resztę dziennikarzy samych , efekt byłby spektakularny i chamstwo ukarane. Tylko pewnie foci żal. A generalnie - przerażające
Najnowsze komentarze (220)
Monika krk
2 tyg. temu
Każdy ma swój gust o tym się nie dyskutuje , komuś się książki czy film mogą podobać albo nie . Ludzie z zazdrości zawsze będą szydzić z innych. A show zawsze jest czy się mówi źle czy dobrze . Ważne żeby mówili na tym się zarabia pieniądze.
plis
2 tyg. temu
Plis, przecież to ustawka!
Gesslerka?
2 tyg. temu
Pewnie facet powiedział prawdę i dał świadectwo jak "te dupy" ze ścianek robią swoje kariery. łózko fotografa, reżysera itd. Choć trzeba przyznać jest też chamem. Ale co takiego napisała ta "Blanka" ? Kolejne powieścidło kapiące chucią i wyuzdaniem ? Ona zapewne taki Grey jak Gesslerka angielskim kucharzem-krytykiem kulinarnym, czyli małpa na małpie ? Gesslerka seksu?
DP-blady
2 tyg. temu
Patrzcie, jaka pyskata baba. Do mężczyzny w ten sposób? Wychodzi Pani na chamkę. Wstyd.
Aga
2 tyg. temu
Jednak trochę kiepska reakcja. Powinna poprosić go o nazwisko i o nazwę redakcji dla której pracuje, a ona się uśmiecha. Trochę to wygląda jak ustawka
iq 1234
3 tyg. temu
nie du tylko q a takie to 5 dych biorą
gosc
3 tyg. temu
pewnie ustawka
Nik1ol
3 tyg. temu
Blanka jesteś super chciałabym mieć taką kumpelę 👍
han
3 tyg. temu
kolejna panna nikt,
No nie
3 tyg. temu
Ustawka aż w oczy kłuje
JaM
3 tyg. temu
Ludzie dajcie spokój, kobieta nagrywa filmiki jak dobrze zrobić loda na YT, a tu nagle taka święta i urażona. Kobieta, która sobie na zbyt wiele pozwala, traci szacunek... coś za coś...
Gghgg
3 tyg. temu
Stop
hmm
3 tyg. temu
Drodzy Panowie , ciul z jakąś tam Blanką ale ....coorva fason trzeba trzymać , class;=0;
stanisław 80
3 tyg. temu
bo kiedyś takiego matoła lało się po mordzie do skutku. Przeprosiny złożone przez takiego łacha nie wiele są warte. Dziwię się facetom którzy to słyszeli - powinni kopniakami wynieść go na ulicę.
...
Następna strona