Trwa ładowanie...
Droppa
Droppa
|

Influencerzy rozliczają Agnieszkę Kaczorowską za "estetyczny" wpis: "Nie będzie żadna BOŻENKA zaniżać nam samooceny!" (ZDJĘCIA)

767
Podziel się:
767
Podziel się:

Kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej został bezlitośnie skrytykowany przez idoli internautów. Wśród komentatorów niefortunnego wywodu serialowej aktorki znaleźli się m.in. Sylwia Chutnik, Joanna Okuniewska, Qczaj, Wojtek Sawicki i Maja Staśko. Myślicie, że Bożence pójdzie w pięty?

1
 / 14
Influencerzy rozliczają Agnieszkę Kaczorowską za "estetyczny" wpis: "Nie będzie żadna BOŻENKA zaniżać nam samooceny!" (ZDJĘCIA)
Influencerzy rozliczają Agnieszkę Kaczorowską za "estetyczny" wpis: "Nie będzie żadna BOŻENKA zaniżać nam samooceny!" (ZDJĘCIA)
Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez influencerów (fot. Instagram, fot. AKPA)
0
0

W ostatni wtorek Agnieszka Kaczorowska, znana szerszej publiczności jako Bożenka z Klanu, tudzież tancerka z "Tańca z Gwiazdami", popełniła na Instagramie wpis, który bardzo szybko przyszło jej pożałować. Z przepełnionych banialukami akapitów dowiadujemy się, że Agnieszka ma już dość oglądania na Instagramie ludzi brzydkich, jako że sama uważa się za estetkę. Celebrytka stwierdza, że wypindrzone pańcie z social mediów są "wyjątkowe i niepowtarzalne", osoby prezentujące się w naturalnej odsłonie zyskują natomiast miano "zwykłych i nieinteresujących". Chwilę po publikacji natchnionego toku myśli na Kaczorowską posypały się gromy, co było oczywiście do przewidzenia.

Narzucony przez Kaczorowską temat "szkodliwej ciałopozytywności" wyjątkowo rozsierdził internetową społeczność. W dyskusję z dywagacjami gwiazdki "Klanu" natychmiast weszło spore grono influencerów, którzy na walce o łaskawe traktowanie wyglądu swojego i innych zyskali w sieci popularność. Oprócz pisarki Sylwii Chutnik, głos w sprawie zabrały także aktywistka Maja Staśko i autorka popularnych podcastów Joanna Okuniewska. Zawtórowali im panowie Mudormood, Qczaj oraz Wojtek Sawicki.

Zobaczcie, jak influencerzy rozpracowali szkodliwą retorykę Kaczorowskiej. Zgadzacie się z ich zdaniem?

2
 / 14
Sylwia Chutnik

Sylwia Chutnik

0
0

"Wolałabym, aby w XXI wieku wreszcie odpieprzyć się od tego, kto się jak nosi. Przez swoje kolorowe włosy, dziary i kolczyki miałam problemy na ulicy, w szkole. Byłam wyzywana, opluwana, niewpuszczana do sklepów. Dlatego nie zgadzam się, kiedy jedzie się po wyglądzie innych osób. Botoks, piercing, no make-up? A róbcie se, co chcecie. Bądźcie szczęśliwe i miejcie gdzieś porady i pierdy innych osób".

3
 / 14
Wojtek Sawicki

Wojtek Sawicki

0
0

"Nie będę już się znęcał nad powierzchownością, anachronicznością i głupotą tego posta, chciałbym jedynie przyjrzeć się mu pod kątem osób z niepełnosprawnościami. (...) Głęboko nie zgadzam się z wydźwiękiem wpisu pani Kaczorowskiej, a jego treść uważam za szkodliwą. Agnieszka reprezentuje ten świat celebrytów, do którego nie chcę należeć, pozorną, udawaną rzeczywistość, która powoli odchodzi do lamusa".

4
 / 14
Mudormood

Mudormood

0
0

"Bądźcie brzydcy! Miejcie rozstępy! Miejcie fałdy! Miejcie wypryski! Niech żadna "Bożenka" nie obniża waszej samooceny! (...) Koniec wmawiania [nam] głupot przez pseudo celebrytki czy ekspertów, że nie powinniśmy promować osób "brzydkich".

5
 / 14
Joanna Okuniewska

Joanna Okuniewska

0
0

"Cieszę się, że swoją córkę mogę wychować jednak w 2021 roku, pokazując jej, że można mieć do siebie luz i nie skupiać się na swoim wyglądzie kiedy ktoś nam karze. Że można się malować i nie malować, że można se wyrwać brwi, ale też nie wyrywać i że mama nigdy nie będzie stała przed lustrem narzekając na swój pociążowy brzuch. Cieszę się, że mogę żyć w mindsecie, że mogę wrzucić takie zdjęcie do sieci, przedstawiające moją mimikę. Taką byście mnie przyłapali na spotkaniu, jakbyśmy byli znajomymi. I mogłabym być umalowana albo i nie, modnie ubrana, albo i nie".

6
 / 14
Maja Staśko

Maja Staśko

0
0

"Może Agnieszka Kaczorowska ma czas i pieniądze na zabiegi, by rozwijać swoją "osobistą markę" - ok. Ale nasze ciała to nie osobista marka, tylko my. Posty takie jak ten Kaczorowskiej tworzą presję na idealne ciało. W wolnym czasie kupujemy kolejne produkty, robimy wszystko, żeby się pozbyć naturalnych fragmentów naszego ciała. Czas, który mogłybyśmy poświęcać sobie, poświęcamy temu, żeby się "udoskonalać". Inaczej będziemy zaniedbane i leniwe. Ale doskonałość nie jest możliwa. I nie służy nam - kanony takiego piękna to kanony bezwzględnego wyzysku naszych ciał".

7
 / 14
Adam Chowański

Adam Chowański

0
0

"Właśnie takie komunikaty doprowadzają do tego, że młodzi ludzie garbią się i chowają, bo odstają od wykreowanych wzorców. Właśnie taki sposób myślenia prowadzi do wykluczeń, stygmatyzacji i osobistych dramatów. To właśnie brak świadomości, empatii, patrzenie na świat przez pryzmat swojego uprzywilejowanego czubka nosa potęgują podziały i są krzywdzące dla innych. A jeśli to wszystko pada z ust osoby obserwowanej i podziwianej przez setki tysięcy osób, to możemy mówić o katastrofie".

8
 / 14
Coztymseksem

Coztymseksem

0
0

"Miesiąc po miesiącu IG staje się coraz bardziej prawdziwy, widzę to i cieszy mnie to. Ale potem przychodzi dzień, że do setek tysięcy osób trafia przekaz, że zwyczajność to niedbalstwo i brzydota, a ciałopozytywność to szkodliwa moda. (...) Wprowadziliśmy tutaj modę na prawdę, zwyczajność i życie, które składa się z momentów. Takich z filtrem i bez. I będziemy to kontynuować".

9
 / 14
Nomadmum81

Nomadmum81

0
0

"Ze specjalną dedykacją dla Agnieszki Kaczorowskiej- Twoim talentem jest uroda i poczucie rytmu, a po ch*j piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia?".

10
 / 14
Riennahera

Riennahera

0
0

"Wchodzi celebrytka Agnieszka Kaczorowska cała na biało i mierzi ją bycie zwyczajną i eksponowanie wad. Jeśli możesz sprawiać, że ludzie poczują się ze sobą lepiej niż gorzej i poczują, że nie są sami, mają prawo czuć się źle i może teraz, a może kiedyś, ale też poczują się w końcu dobrze - to ja wolę być taką osobą. A nie samozwańczą aspiracją. Zresztą, moje aspiracje i autorytety też są zwyczajne i często czują się źle. I za to je szanuję".

11
 / 14
Doktorkanieuczka

"Dla Agi Kaczor wizja świata, w którym kobiety nie chcą wyglądać jak Aga Kaczor, jest przerażająca, bo ogranicza możliwość zarabiania na sprzedawaniu wizji: szczupłej, zawsze zrobionej, pięknie ubranej. (…) Nie dziwię się, że Aga Kaczor złości się, że można mieć wywalone na "piękno", na którym ona wszak tak dobrze zarabia. Bez tej presji, bez tych kompleksów, działalność Agi Kaczor i innych celebrytek nie ma racji bytu. (…) Frustracja, która ulała jej się w poście, jest niczym utyskiwania producenta mięsa na rosnącą popularność weganizmu".

12
 / 14
Drużyna B

"Jej cały wywód zaczyna się wykreowaniem rzekomego problemu, jakim miałaby być "skrajność w ciałopozytywności". Przyznaję, że nie wiem, na czym miałaby polegać skrajna akceptacja siebie? Można za bardzo siebie akceptować? Moja akceptacja zagraża komuś? (…) Pamiętam bardzo dokładnie czas, w którym byłam "zgarbioną 11-latką zasłaniającą się włosami". (…) Ostatnią rzeczą, którą chciałabym wtedy przeczytać w social mediach, to tekst, że maskuję swoją bylejakość".

13
 / 14
Szafa sztywniary

"Wiele mądrych osób napisało już w odpowiedzi bardzo mądre rzeczy. (…) Jestem im wdzięczna za to, że mają siłę tłumaczyć i edukować. Ja nie mam i osłabia mnie fakt, że w 2021 roku nadal toczą się dyskusje na temat tego, jak ktoś według kogoś innego powinien wyglądać. Tak więc to mój jedyny komentarz: niech spie*dala".

14
 / 14
Qczaj

"Chciałbym się wznieść na wyżyny swojej bystrości, elokwencji, ale mi się, k*rwa nie chce. Jest to jeden z najbardziej ch*jowych postów, jakie powstały w internecie. A teraz, skarbeńku, pokażę ci moją siostrę. Żonę, kobietę, mamę 4 dzieci. Dziewczynę, która czasem jest wy*upcona w kosmos ze zmęczenia. Po nocach, gdzie piecze k*rwa ciasta, dorabia sobie jak tylko może, żeby się utrzymać. Wysyła do mnie zdjęcie z dumą w tym wszystkim co robi, w swojej chorobie walczy o siebie. Chwalę ją pod niebiosa. Chce też, k*rwa, czuć się jak piękna kobieta. Każda wyżyna, na którą się wzniesiesz, każda rzecz, jaką dla siebie robisz jest piękna. Nie wszyscy musimy być nie wiadomo jak ambitni, nie wszyscy musimy mieć takie same aspiracje. Bądźmy szczęśliwi, nie narzucajmy sobie kanonów szczęścia. Ukochoj się".

KOMENTARZE
(767)
Parias
3 lata temu
No i to są Bożenko skutki próby bycia mentorem maluczkich Najpierw trzeba mieć trochę oleju w głowie zanim się klapnie paszcza No i szacunek dla drugiego człowieka jest ważny Najwazniejszy Bolesna ta lekcja Wyciągnij wnioski kobieto
faga
3 lata temu
Jestem w szoku, że ludzie tak się przejmują opinią Bożenki z " Klanu"
rtay
3 lata temu
Akurat w Polsce to mężczyźni są bardziej zaniedbani od kobiet
........
3 lata temu
Bożenka 😂😂
Izabela
3 lata temu
Szczerze? Popłynela troche. Ale to, jakie szambo się na nią wylalo, jest chore. Jadą po niej wszystkie laski, które tak samo jak ona sypią pseudomądrosciami i mają się za wyrocznie. Teraz doslownie kazda instagramerka czuje się w obowiazku skomentować ten wpis i dodac swoje trzy grosze (a tym samym zwiększyć swoje statystyki i popularnosc :)). Wszystkie zarzucają jej, ze pisze o czyms o czym nie ma pojecia (to prawda, tez jej nie lubię i uwazam, ze gada kocopoły), ale one nie są wcale lepsze pseudoekspertki, gadające o niczym. Rzuciły się na tą Agnieszkę całym stadem, wysmiewają i wyzywają od Bożenek. Elajza - pseudopsychologiczny, szkodliwy bełkot, Aniamaluje - głupiomądre treści dla gimbazy, healthyomomom - pyszne i zdrowe przepisy + pseudointelektualne gadki o akceptacji ciała, okraszone zdjęciami nieogolonych pach i nóg, Kasia co z tym seksem - samozwańcza ekspertka od seksu, serwująca oczywiste oczywistości. Klasa, nie ma co.
Najnowsze komentarze (767)
Tak było
3 lata temu
O jeny powiedziała prawdę. Ja też należę do pięknych ale bez kosmetyczki i nie lubię parytetów dla brzydkich od urodzenia. Mam ten luksus że mi kosmetyczka nie jest potrzebna. Ile nienawiści ile zazdrości musiałam znieść. Kiedy zaczęłam głośno mówić że panuje na mnie nahonka za moją urodę nagonka ustala. Swoje przeszłam i nienawidzę ludzi brzydkich.
Nikt
3 lata temu
Nie pamięta już jak wyglądała zaczynając grać w Klanie i jeszcze długo długo???
joanna
3 lata temu
niech kazdy siebie pilnuje i bedzie ok. wygladu nie powinno sie komentowac. Higiena to podstawa ale nie ma obowiazku depilacji, manicure i fryzjera codziennie..no chyba ze Bozenka wprowadzi. to wtedy dla mezczyzn te same standardy prosze
Effik 200000
3 lata temu
O Boże Boże Boże Bożenko...😁
asch
3 lata temu
A ja uważam, że ma rację. Zamieszczanie zdjęć zaraz po wyjściu z łóżka to po prostu chory narcyzm. Jest to niesmaczne i nieapetyczne. Jeśli ktoś, kto zamieszcza takie zdjęcie myśli, że dobrze wygląda i się tym chwali, to się myli;(
Paulina
3 lata temu
Komentarze pozostałych instagramerów to niekiedy nadinterpretacja posta Agnieszki Kaczorowskiej. Świetnie, super! Fantastyczna promocja ich kont, które mają znacznie mniej obserwatorów. Takie dramy wychodzą im wszystkim na dobre, ale głównie w portfelu.
Twid
3 lata temu
A ja trochę rozumiem P.K ponieważ jak patrze na dzisiejsze smoki z pietami jak gejzer co żrą na potęgę i chodzą w rozwalonych japonkach to sorry
Magda
3 lata temu
Za wygląd do sklepu nie wpuszczają? 1 słyszę.
Pulawianka
3 lata temu
Sama Agnieszka jak nie zrobi makijażu to napewno nie zagląda do lustra moja wnuczka mając 7 lat powiedziała żeby nie oceniać książki po okładce może aga bierze przykład z takich wypowiedzi
gosc
3 lata temu
ta maja to wszedzie musi byc, lansuje sie na kazdym
tyt
3 lata temu
to co się stało po publikacji postu AK jest piękne! jest nadzieja, że będzie normalnie
KAra
3 lata temu
Niestety Bożenka nie jest zbyt mądrą osobą, już dawno promowała dziwne akcje typu - trening snu maleńkiego dziecka i zdecydowanie potępiała osoby które mają inne zdanie na ten temat.. Uważa się za jakąś ponadczasową a tak naprawdę to mało inteligentna dziewczyna która wysoko aspiruje, niestety Bożenko, nie tym razem, może kiedyś - bo mądrości, takiej inteligencji życiowej, a nade wszystko refleksji nad sobą Ci życzę.. a potem bierz się za nauczanie tłumów co jest ładne a co jest brzydkie itp.
Do W.Sawickie...
3 lata temu
Wojtku, Agnieszce chodziło o udawanie brzydoty na siłę, bo to modne i że wg jest to na pokaz,bo wcale nie oznacza akceptacji siebie i szacunku do tych mniej urodziwych.To, że te zawistne patocelebrytki typu Zborowska czy pseudointelektualistka Korwin Piotrowska mają problem z czytaniem ze zrozumieniem i zazdroszczą Kaczorowskiej urody i głównie z tego powodu ją hejtują to już inna sprawa. We wpisie Agi nie ma ani jednego słowa o tym, że ludzie "brzydcy" są gorsi. Ładni też są szykanowani,hejtowani i dyskryminowani, a zwłaszcza kobiety o jasnych włosach :)
ogru
3 lata temu
Zaskakujący jest fakt, że komentują głównie osoby, które nie grzeszą urodą 😁
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wystąpili w PIERWSZEJ edycji "Tańca z Gwiazdami". Tak zmienili się PRZEZ LATA! (ZDJĘCIA)

Dziś wieczorem 12 nowych par stanie do rywalizacji o Kryształową Kulę. Kultowy "Taniec z Gwiazdami" wystartuje po raz 27. Z okazji premiery kolejnej edycji przypominamy początki formatu w Polsce.
9.

Grażyna Torbicka wręcza mamie bukiet kwiatów. Reakcja 86-letniej Krystyny Loski BEZCENNA! (ZDJĘCIA)

Grażynę Torbicką "przyłapano" na spotkaniu z rodzicielką. Dziennikarka powitała ukochaną mamę bukietem świeżych kwiatów. Zobaczcie reakcję Krystyny Loski.
8.

ZJAWISKOWA córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela podbija paryski Fashion Week. Deva ma już 19 lat (ZDJĘCIA)

Pociechy znanych rodziców bardzo często korzystają z ich popularności. Deva Cassel będąca córką jednej z najsłynniejszych swego czasu aktorskich par robi coraz bardziej zawrotną karierę w modelingu. 19-latka zaszczyciła obecnością odbywający się właśnie Paris Fashion Week.
7.

Siostry Olsen w blasku fleszy mkną do restauracji po pokazie w Paryżu. Bardzo się zmieniły? (ZDJĘCIA)

Siostry Olsen zostały "przyłapane" przez fotoreporterów w Paryżu. Mary-Kate, Ashley i Elizabeth wybrały się na kolację z przyjaciółmi do Caviar Caspia po tym, jak bliźniaczki zaprezentowały swoją kolekcję podczas Tygodnia Mody.
6.

Paulina Sykut-Jeżyna spaceruje po stolicy z mężem i torebką Louis Vuitton za KILKANAŚCIE tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy "przyłapali" Paulinę Sykut-Jeżynę na spacerze w towarzystwie męża. Tego dnia prezenterka postawiła na minimalistyczną stylizację, którą uzupełniła torbą Louis Vuitton wartą majątek.
5.

BRIT Awards 2024: Dua Lipa w skórze, Ellie Goulding z odkrytym brzuchem i Kylie Minogue (ZDJĘCIA)

W sobotę w Londynie po raz 44. odbyła się gala BRIT Awards. Wydarzenie tradycyjnie przyciągnęło plejadę wystrojonych gwiazd. Kto wypadł na czerwonym dywanie najlepiej?
4.

Monika Richardson zabrała nowego ukochanego na salony! Imprezowali razem w modnym klubie z innymi gwiazdami (ZDJĘCIA)

Monika Richardson od niedawna znów jest zakochana. W piątek pojawiła się z nowym partnerem na kolacji z udziałem celebrytów w Chaton Warsaw. 51-latka wpatrywała się w ukochanego maślanymi oczami. To "ten jedyny"?
3.

Joanna Przetakiewicz przykuwa spojrzenia w płaszczu Chanel za 55 tysięcy złotych, opuszczając z synem modną knajpę (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz przy każdym wyjściu dokłada starań, by jej drogocenne stylizacje jasno wskazywały na jej wysoki status społeczny. Ostatnio pojawiła się na mieście w "looku" Chanel wartym ponad 80 tysięcy złotych.
2.

Kylie Jenner w KRÓCIUTKIEJ MINI przechadza się po Calabasas. Petarda? (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner od najmłodszych lat była gwiazdą rodzinnego reality show. Dzięki temu do perfekcji opanowała sztukę zwracania na siebie uwagi. Ostatnio udało jej się to, zakładając wyjątkowo oryginalne obuwie.
1.

Zbieranina WYSTYLIZOWANYCH celebrytów na Dinner Show "Euphoria": Luna, Joanna Racewicz, Izabela Trojanowska... (ZDJĘCIA)

Na evencie Dinner Show "Euphoria" nie zabrakło kilku znanych twarzy. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Luna w cudacznych kozakach i Joanna Racewicz w stylizacji rodem z minionej epoki. Na ściance pozowała też Izabela Trojanowska.