Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Internauci dociekają pod świąteczną fotografią królowej Elżbiety: "CO ONA NOSI W TEJ TOREBCE?!"

101
Podziel się:

Zawartość torebki królowej nieoczekiwanie stała się głównym tematem dyskusji internautów po opublikowaniu przez Pałac fotografii z gotowania puddingu. Sprawę wyjaśnił ekspert od dworskiej etykiety.

Internauci dociekają pod świąteczną fotografią królowej Elżbiety: "CO ONA NOSI W TEJ TOREBCE?!"
(Getty Images, Getty Images)
bETcsLSd

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, kto zastąpi królową Elżbietę na czele brytyjskiej monarchii. Pojawiły się spekulacje, że zmiana warty nastąpi jeszcze za życia władczyni, a ona sama podobno mocno rozważa pominięcie w sukcesji syna Karola i powierzenie korony wnukowi, księciu Williamowi.

bETcsLSf

Na ten moment jednak królowa nadal jest aktywna "zawodowo", często uczestniczy w oficjalnych uroczystościach i akcjach PR-owych, która mają za zadanie ocieplić wizerunek rodziny królewskiej. Kilka dni temu Pałac Buckingham opublikował fotografie, na których książę George przyrządzał świąteczny pudding w towarzystwie taty, dziadka i prababci.

Zdjęcie nieoczekiwanie wywołało sporą dyskusję wśród internautów, którzy dociekali, po co królowej torebka do gotowania puddingu.

"Dlaczego królowa ma zawsze ze sobą torebkę? Nie prowadzi. Raczej nie potrzebuje mieć ze sobą dowodu tożsamości, kluczyków czy kart kredytowych. O co chodzi z tą torebkę?" - dociekał jeden z internautów.

bETcsLSl

Jak się okazuje, odpowiedź jest bardzo prosta. Jeden z komentujących przytoczył wypowiedź eksperta od dworskiej etykiety, który wyjaśnił, że królowa Elżbieta używa swojej torebki do... wysyłania sygnałów dla swojego personelu.

"Jeśli położyły torebkę na stole podczas kolacji, to znak, że chce opuścił event w ciągu najbliższych pięciu minut. Jeśli kładzie ją na podłodze - nie podoba jej się rozmowa, którą właśnie odbywa i chce być natychmiast uratowana. Jeśli rozmowa nie odbywa się przy stole, królowa sygnalizuje znudzenie rozmówcą, przekładając torebkę z jednej dłoni do drugiej".

Zazdrościcie królowej takiej "magicznej" torebki?

bETcsLSm
bETcsLSG
KOMENTARZE
(101)
Gość
2 lata temu
Jak mama Muminka, przez cały czas chodzi z torebką w ręku.
Kasia
2 lata temu
U nas jest podobnie, tylko gadżet się zmienia. W tym przypadku jest to telefon ;)
Evqa
2 lata temu
Ten komentarz o Mamie Muminka jest MEGA 😂😂😂Pozdro dla Wszystkich w tym muminkowym komentarzu 🤣🤣🤣🌹🌲⛄
bETcsLSH
bob
2 lata temu
Wibrator królewski nosi
asd
2 lata temu
A w czasie gotowania puddingu z synem, wnukiem i prawnukiem to po co jej torebka? Żeby sygnalizować że "chce być natychmiast uratowana"?
Najnowsze komentarze (101)
ole :)
2 lata temu
chustreczki podstawa damskiej torebki
imam Mahomet
2 lata temu
hmm ... może PISTOLET i dwa magazynki amunicji ... do strzelania w muzułmańskich imigrantów, którzy kazali jej przejść na ISLAM, albo królowa ma opuścić "ich" kraj.
ale jaja ...
2 lata temu
pewnie pusta. Nosi z przyzwyczajenia
Smakosz
2 lata temu
LSD
miki
2 lata temu
po jakiego H...pokazujące tych nic nie potrafiących darmozjadów
C4+
2 lata temu
Zawartość: klucze do pałacu, komórka, zapasowa korona
Gosc z USA
2 lata temu
Pudelek sie podszyl pod "eksperta" od etykiety dworskiej. Prawda jest bardzo prozaiczna. Torebka stanowi niezbedne uzupelnienie stroju nie tylko dla krolowej, ale rowniez dla kazdej kobiety.
Andrzej W
2 lata temu
byłem przekonany że nosi tam podpaski na zmianę :-)
bETcsLSz
Mario
2 lata temu
Normalnie mama muminka:-)
Malina
2 lata temu
Miętówki i ajfona
mon
2 lata temu
Trochę słabe to sygnalizowanie znudzenia, skoro jawne jest znaczenie tych symboli i każdy może to rozszyfrować. Poza tym na sesji zdjęciowej nie potrzebowała wysyłać sygnałów.
kiz
2 lata temu
Poszłam dzisiaj na jogę, i podczas części relaksacyjnej, zamiast się wyciszyć, to leżałam na macie i myślałam o Królowej Elżbiecie, która wygląda jak "mama Muminka" :D dzięki :D
ssss
2 lata temu
co może nosić w tym wieku? pampersa na przebranie
Miki
2 lata temu
Całą torbę piguł nosi wciąż.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETcsLTs
bETcsLTt
bETcsLTu
bETcsLTv
bETcsLTw
bETcsLTb