Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Internauci gratulują Andrzejowi Piasecznemu po szczerym wyznaniu: "Dużo SIŁY, bo w tym kraju jej potrzeba"

771
Podziel się:

Przy okazji promocji nowej płyty Andrzej Piaseczny potwierdził, że słowa pochodzące z piosenki "Miłość", "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim", opowiadają o jego życiu. "Brawo, Andrzej" - gratulowała muzykowi Karolina Korwin-Piotrowska.

Internauci gratulują Andrzejowi Piasecznemu po szczerym wyznaniu: "Dużo SIŁY, bo w tym kraju jej potrzeba"
Internauci gratulują Andrzejowi Piasecznemu (AKPA)
bECiFoet

W ostatnich miesiącach Andrzej Piaseczny był stałym bywalcem kolumn plotkarskich. Najpierw piosenkarz naraził się partii rządzącej, gdy skandował nad urodzinowym tortem słowa "j*bać PiS i j*bać Konfederację", tym samym ściągając na siebie gromy. Później artystę czekał pobyt w szpitalu, gdzie wylądował z poważnymi powikłaniami wywołanymi przez COVID-19. Naczelna koronasceptyczka Rzeczypospolitej, Viola Kołakowska określiła wtedy filmik Piaska z przymocowaną do nosa rurką mianem "szopki" mającej wypromować jego nową płytę.

Teraz o Andrzeju znowu zrobiło się głośno. W ramach sobotniego wywiadu dla Radia Zet, w którym reklamował swój album 50/50, słynący ze skrytości muzyk nieoczekiwanie odniósł się do pewnych kwestii swojej sfery prywatnej. 50-latek przyznał, że piosenka Miłość, w której słyszymy między innymi: "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim" znajduje odzwierciedlenie w jego życiu osobistym.

bECiFoev
Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"

Wyznanie Piaska odbiło się w mediach szerokim echem, a jego fani (i nie tylko) zaczęli słać do piosenkarza gratulacje. W tysiącach komentarzy gwiazdor mógł liczyć na liczne słowa wsparcie i wyrazy podziwu dla jego "odwagi". Pod postem grupy Stonewall, przedstawiającym zdjęcie artysty z podpisem "Andrzej Piaseczny zrobił coming out" internauci docenili szczerość muzyka.

bECiFoeB

W coming outach nie chodzi o to, czy wszyscy się domyślali albo wiedzieli wcześniej. Chodzi o świadomie wyrażoną zgodę i przekazanie tej informacji światu na własnych warunkach. Każda osoba LGBT+ ma do tego niepodważalne prawo - piszą członkowie grupy Stonewall.

To musi być duża ulga po tylu latach. Wszystkiego najlepszego i dużo siły, bo w tym kraju jej potrzeba.

W przypadku Andrzeja Piasecznego to była tajemnica Poliszynela. Ale widocznie miał potrzebę powiedzieć o tym głośno właśnie teraz. Każdy ma prawo do miłości.

Nie jestem fanem twórczości Pana Andrzeja. Ale pod słowami o tym, że: "najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha" podpisuję się obiema rękami. Bądźcie Panowie szczęśliwi! Wszystkiego dobrego!

bECiFoeC

Bardzo dobrze mówi. Co z tego, że wszyscy wiedzieli, bądź się domyślali. Zrobił to na swoich zasadach. Mam nadzieję, że czuje ulgę i jest szczęśliwy.

To dobrze, to wzmocni wielu ludzi.

No i pięknie. W końcu poczuł się z tym na tyle dobrze, aby o tym opowiedzieć.

bECiFoeD

Do gratulacji dołączyła się również Karolina Korwin-Piotrowska, udostępniając post grupy Stonewall na swoim profilu instagramowym.

Brawo, Andrzej - napisała dziennikarka.

Poprosiliśmy Andrzeja Piasecznego o szerszy komentarz, czekamy na odpowiedź wokalisty.

bECiFoeE
bECiFoeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(771)
Gość
4 miesiące temu
W każdym kraju potrzebne powodzenie jak już. A jaka to krzywda wam się dzieje w naszym kraju? Jak wasze środowisko, Wam krzywdy nie zrobi, to nikt od Was niczego nie potrzebuje. Sami atakujecie samych siebie i innych, inaczej myślących i żyjących jak Wy. To Wy jesteście wulgarni i agresywni w swoich działaniach. NAS NIE INTERESUJE Z KIM, KIEDY I GDZIE SYPIACIE.
Kasia
4 miesiące temu
Czego gratulować, sciemnial że ma kobietę a w sieci dawno zdjęcia z pierogiem ówczesnym partnerem. No ale płyta promocja musi być
Polak
4 miesiące temu
Andrzej Piaseczny kiedyś zamieszkał z samotną matka z dwoma synami, oni do niego mówili tato, chciał koniecznie wykreować swój wizerunek heteroseksualisty, ale "związek" był taki, jak małżeństwo Eltona Johna z pewną kobietą - rozpadł się, a Piaseczny romansował m.innymi z Pirogiem, to było oczywiste, że jest gejem.
bECiFoeX
Gosia
4 miesiące temu
Po całej aferze urodzinowej z biedą trzeba ludzi czymś zająć Może zapomną
xxx
4 miesiące temu
Gratulować czego?!? Kogo to obchodzi, co robi pod kołdrą? Od lat było wiadomo w czym się lubuje i mógł to dalej zostawić dla siebie. Publicznie opowiadać, gdzie się wkłada... żenada.
Najnowsze komentarze (771)
Tomas
miesiąc temu
Piaseczny ty pilnuj lepiej swojej okreżnicy żeby Ci nie wypadla
gonzales
4 miesiące temu
Teraz czas na Kammela i Kubę Wojewódzkiego.
Polka
4 miesiące temu
Hipokryta - nie przepuści okazji, żeby bredzić, jak mu źle w Polsce. Nieznajomość historii się kłania, poczytaj jeden z drugim, jak w innych krajach karano pederastów. W Polsce nigdy!
gucio
4 miesiące temu
Jak ci zle w Polsce to spadaj i nie wracaj
Basia
4 miesiące temu
Wystarczy spojrzec .....MISIO .
ewusia
4 miesiące temu
Nie wiem czym się tu ekscytować. Przecież to było wiadomo od wielu...wielu... lat.
nie bójta sie...
4 miesiące temu
Który następny się ujawni............
qqqqqqqqqqqqq...
4 miesiące temu
No i git niech każdy sobie żyje jak chce nikomu nic do tego pozdrawiam :)
bECiFoeP
AKo.
4 miesiące temu
Raczej mało internautów go chwali. Coś mi tu pachnie tęsknotą za tvp.
Zahuczało!
4 miesiące temu
Czy to burza? czy to sraczka?Czy to jedzie pusta taczka? Niee! to Piasek dementuje, że hetro się nie czuje! Dziwne, że do tej pory Piasek nie wiedział o sobie tego co inni od dawna o nim wiedzieli. Nikogo nie zaskoczył i nie zdziwił. Był Piaskiem, jest Piaskiem i będzie Piaskiem, tylko z tym śpiewaniem to ostatnio trochę cienko. Gadaniem o swoich intymnych preferencjach fanów się nie zdobywa - piosenkarz ma śpiewać!
Kolo
4 miesiące temu
Czy on się chwali, czy on się żali? Jedno gorsze od drugiego. Niech żyje tak jak go matka natura stworzyła i innym gitary nie zawraca. Na zdjęciu widać, że mu się porcięta trochę w praniu zbiegły! Moda, modą,ale co by nie mówić śmieszny dziadek!
Cierp pomale...
4 miesiące temu
Nie ma już czym zabłysnąć, że sięga po "łóżkowe" argumenty? Prowokuje i celowo wystawia się na krytykę, żeby pozować na ofiarę? I tu porażka - wszyscy mają jego upodobania głęboko w tyle! Dedykacja dla P - Cierp tak sobie pomaleńku, ukochany mój śnie, cierp tak sobie pomaleńku, ale zapomnij mnie...
ha ha ha
4 miesiące temu
Popularność spada i trzeba ją podkręcić? Dygum, dygum pod kolibum, pokochołbym, ale ni mum...
No-Bo
4 miesiące temu
A co kogo obchodzi kto z kim śpi? Ważne, żeby drugiemu krzywdy nie robił. Śmieszni są ci wszyscy, którzy za sprawą orientacji seksualnej chcą kreować się na bohaterów i szukają poklasku. Chyba są rozczarowani, że nikt ich nie prześladuje i nie mogą grać ofiar.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECiFofI
bECiFofJ
bECiFofK
bECiFofL
bECiFofM
bECiFofr