Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o UDAWANIE koronawirusa! "KIEPSKI Z CIEBIE AKTOR"

1520
Podziel się:

Zdaniem Violi Kołakowskiej ktoś zapłacił piosenkarzowi, aby ten opublikował film. "Celebrycka patologia" - ocenia jej wypowiedź Karolina Korwin-Piotrowska.

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o UDAWANIE koronawirusa! "KIEPSKI Z CIEBIE AKTOR"
Viola Kołakowska zarzuca Andrzejowi Piasecznemu kłamstwo (fot. AKPA, fot. Instagram)
bEKfRMJh

Gdy już nam się wydawało, że Viola Kołakowska nie może niżej upaść, sporadyczna partnerka Tomasza Karolaka postanowiła raz jeszcze udowodnić, że nie zna pojęcia umiaru albo chociaż podstawowej ludzkiej przyzwoitości. Pretendentka do miana naczelnej polskiej foliary właśnie zarzuciła Andrzejowi Piasecznemu kłamstwo. Muzyk wrzucił w środę do sieci filmik ze szpitalnej sali, na którym podpięty do tlenu prosi rodaków o rozwagę i wystrzeganie się niepotrzebnych kontaktów międzyludzkich. Zdaniem Kołakowskiej muzyk wcale nie jest zarażony koronawirusem.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? - pisze na swoim profilu osoba, która zaledwie kilka miesięcy temu twierdziła, że rozmawiała z samym Jezusem Chrystusem.

bEKfRMJj
Zobacz także: Andrzej Piaseczny kłóci się z mamą. Nie chce włożyć czapki: "Zaraz wybuchnę"

Naturalnie wypociny Violi Kołakowskiej natychmiast odbiły się szerokim echem po sieci. Sprawę postanowiła skomentować Karolina Korwin-Piotrowska.

bEKfRMJp

Tymczasem w równoległym świecie "wybitna aktorka" od antyprykatora poucza ledwo łapiącego powietrze w szpitalu, pod tlenem, poważnie chorego Andrzeja. Od dawna nie tykam celebryckiej patologii, ale miałam i mam na Covid chorych przyjaciół, znam ten oddech, słyszałam, gdy rozmawialiśmy na Skype ten kaszel, ten straszny świst w płucach, mam chore serce i wiem, co to niska saturacja, wiem, co to znaczy dusić się... Znam i bardzo lubię Andrzeja. Zastanawiam się teraz, kim trzeba być, by to robić, robić publicznie, obrażać kogoś w taki straszny, obrzydliwy i haniebny sposób, co trzeba mieć w głowie, by to robić?! - krytykuje kretyńskie wymysły Kołakowskiej dziennikarka.

Tymczasem redakcja O2 skontaktowała się z menadżerką Piasecznego - Julitą Janicką, z zapytaniem o stan zdrowia piosenkarza.

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - odpowiedziała reprezentantka Andrzeja.

Myślicie, że Andrzej Piaseczny będzie pierwszą osobą, która ją pozwie?

bEKfRMJq
bEKfRMJr
bEKfRMJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1520)
pnp
7 miesięcy temu
To nie Piasek udaje chorego tylko Viola udaje zdrową
Miko
7 miesięcy temu
A moi sąsiedzi to tak dobrze udawali COVID, że nawet umarli. To jest dopiero gra aktorska.
Gbbhh
7 miesięcy temu
Żal mi lekarzy i pielęgniarek, bo takie osoby jak kołek, Górniak czy ivan komarenko, bez żadnego wykształcenia, bez wiedzy, bez inteligencji, bez pracy podwazaja ich pracę, wykształcenie, wiedzę, uczciwość. Taka bezrobotna kolek po podstawówce twierdzi, że lekarze i pielęgniarki pomagają piaskowi udawać chorobę?
bEKfRMJL
KORONA
7 miesięcy temu
Więc wygląda na to, że wg tej damy Piasek namówił placówkę medyczną na nagranie żałosnej farsy, narażanie pracowników służby zdrowia na udział w tej farsie, a na koniec publikację tego cyrku !!! Kobito, jaką trzeba mieć fantazję i tupet, żeby coś takiego wymyślić ???!!!
Lisbeth
7 miesięcy temu
Ja nie życzę nikomu aby zachorował, przede wszystkim dlatego że sama chorowałam na covid i dokładnie wiem jak to jest z trudem łapać oddech... Doskonale wiem jak Andrzej się czuje...brakuje Ci tchu i tlenu.. A ktoś k..... mówi że udajesz????!!!
Najnowsze komentarze (1520)
Ola
5 miesięcy temu
Pudel nie kasuj komentarzy
000
5 miesięcy temu
Nie ma grypy , która co roku mutowała , teraz tylko covid , przestańcie już straszyć ludzi i pisać bzdury . Znam osoby , które się zaszczepiły eksperymentem medycznym i czują się fatalnie , mówią , że gdyby wiedzieli to nigdy by tego nie zrobili
Ula
5 miesięcy temu
Przestańcie już najeżdżać na innych , stop hejt a wy jesteście najgorsi
Gość
5 miesięcy temu
Pudel ile dostałeś za pisanie ciągle o covidzie ?
Lipa
7 miesięcy temu
Osoba tak bezkarna musi mieć żółte papiery.....
Wena
7 miesięcy temu
Suchy szparag już niczym nie zaskoczy.....
dasda
7 miesięcy temu
Pewnie był chory, ale jednak trochę przyaktorzył ;)
Gość
7 miesięcy temu
Wiadomo, że Karolak inteligencją nigdy nie grzeszył, ale w tej rodzinie inna osoba wiedzie prym!
bEKfRMJD
hihi
7 miesięcy temu
Od kiedy szef sanepidu zaproponował, aby celebrytów zatrudnić do promowania pandemii i szczepień, jakby piorun trafił w rabarbar - co chwilę jakiś łapie covida. Procentowo to najbardziej zacovidowana grupa społeczna. Proponuję przymusowo ich uodpornić i zatrudnić w hipermarketach na kasach, bo praca na kasach uodparnia i jak widać kasjerzy nie chorują.
Załamana debi...
7 miesięcy temu
Właśnie przechodzę covid drugi raz i mam łzy w oczach jak czytam takie brednie tej kobiety, Życzę Ci "Kołku" żebyś chociaż prze tydzień nie mogła podnieść się z łóżka , żebyś chociaż z tydzień walczyła o każdy oddech i czuła tę niepewność czy uda mCi się pokonać chorobę czy nie . Nie życzę Ci źle, tylko żebyś przez chwilę poczuła co miliony ludzi w domach i najgorsze Ci w szpitalach chwilę przed śmiercią, może przemyślisz i odszczekasz ten jad.
dorka
7 miesięcy temu
powiem Wam tez nie wierzyłam w konorawirusa !śmiałam się że to chore wymysły , proszę mi wierzyć zachorowałam sama i moja rodzina strasznie to przeżyliśmy wszyscy ! myślałam że umrę cos strasznego nie zyczę nikomu ! TO JEST COŚ STRASZNEGO
taki ktoś
7 miesięcy temu
Przecież na pierwszy rzut oka widać że z tą panią jest coś nie tak :) Widać ten "obłęd" w oczach, więc może trzeba jej po prostu pomóc, skierować gdzie trzeba. To, że o niej piszecie, zapewne tylko ją jednocześnie drażni, frustruje ale jednocześnie kręci ale i nakręca do podobnych działań. Niech ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń zanim na dobre się rozkręci.
Sandra
7 miesięcy temu
Ona powinna zachorowac wtedy zrozumie
Britney
7 miesięcy temu
Jakbym miała nos zapchany też bym tak mówiła :P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfRMKw
bEKfRMKx
bEKfRMKy
bEKfRMKz
bEKfRMKA
bEKfRMKf