Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Jada Pinkett Smith PRZYZNAŁA SIĘ do romansu z 27-letnim kolegą swojego syna! "Zerwałam wtedy z Willem"

87
Podziel się:

Małżonkowie postanowili pozwierzać się sobie nawzajem... przed widzami talk show Jady. Fajny pomysł?

Jada Pinkett Smith PRZYZNAŁA SIĘ do romansu z 27-letnim kolegą swojego syna! "Zerwałam wtedy z Willem"
(fot. Facebook)
bEKjVotN

Will Smith i Jada Pinkett Smith uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w historii współczesnego Hollywood. Będąc ze sobą w "fabryce marzeń" przez ponad 23 lata, słynna para nagromadziła jednak sporo sekretów, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, na jakie pokusy gwiazdy wystawiane są każdego dnia.

O tym, że małżeństwo Willa i Jady opiera się na raczej "luźnych" zasadach, mówiło się w show biznesie od lat. Nikt nie spodziewał się jednak, że małżonkowie mieli swoje przyzwolenie na wiązanie się (i to nie wyłącznie w sensie intymnym) z innymi partnerami.

Prawda wyszła na jaw dopiero niedawno, a to za sprawą długiego języka 27-letniego wokalisty Augusta Alsiny, który zdradził w wywiadzie z Angelą Yee, że latami utrzymywał bardzo bliską relację z żoną Willa Smitha i to z jego błogosławieństwem.

bEKjVotP

Ostatecznie małżeństwo Smithów nie miało innego wyjścia, jak tylko wydać własne oświadczenie w sprawie. Jada Pinkett Smith wykorzystała do tego popularny talk show, który prowadzi na Facebooku - Red Table Talk. Co ciekawe, aktorka nie zaprzeczyła słowom młodego muzyka. Co więcej, sama przyznała, że faktycznie była z nim związana.

Cztery i pół roku temu rozpoczęłam przyjaźń z Augustem. Staliśmy się bardzo, bardzo dobrymi przyjaciółmi. To wszystko zaczęło się od tego, że on potrzebował pomocy. Ja chciałam mu pomóc zawalczyć o jego zdrowie psychiczne.

bEKjVotV

Zdaniem aktorki nawiązanie kontaktu z Augustem nałożyło się w czasie z kryzysem w jej małżeństwie.

Cała nasza rodzina się zaangażowała. Znaleźliśmy środki, aby udzielić mu pomocy. Wtedy ja i ty przechodziliśmy przez bardzo trudny okres - zwróciła się do siedzącego przy stole Willa Smitha.

Skończyłem wtedy z tobą - przyznał gwiazdor.

Zerwaliśmy. Zdecydowaliśmy, że chcemy pójść osobnymi ścieżkami przez jakiś czas - kontynuowała Jada.

bEKjVotW

I co wtedy zrobiłaś?

Od tamtego czasu uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem. Jedna rzecz, jaką chciałabym wyjaśnić, to odnośnie twojego "błogosławieństwa". Jedyną osobą, która udzieliła mi pozwolenia na podjęcie tego kroku w tamtym momencie, byłam ja sama.

Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie wierzy, iż August chciałby publicznie ją oczernić, tylko pewnie opacznie zrozumiał zaistniałą wówczas sytuację.

bEKjVotX

Widzę, jak on mógł odczytać to jako twoje "błogosławieństwo". W końcu byliśmy wtedy w separacji. Chciał pewnie uściślić, że nie zniszczył naszego małżeństwa. Faktycznie, nie był za to odpowiedzialny.

Will Smith następnie poprosił małżonkę, aby wytłumaczyła dokładnie, co miała na myśli, mówiąc, że "uwikłaniach" z Augustem.

Tak, zdecydowanie byliśmy w związku - przyznała bez stosowania zbędnych figur retorycznych.

Rodzina Smithów lubi rysować się w mediach jako niezwykle uduchowiona drużyna. I tym razem Jada nie mogła nie skorzystać więc z okazji, aby opowiedzieć o tym, jaką "życiową lekcją" był dla niej związek z młodszym o ponad 20 lat artystą.

bEKjVotY

Podczas tej konkretnej podróży nauczyłam się tak wiele o sobie samej i byłam w stanie skonfrontować się z moją emocjonalną niedojrzałością, niepewnością, mogłam przejść długi proces leczenia duszy. Na końcu tej drogi zrozumiałam pewne rzeczy dotyczące mnie i Ciebie. On [27-letni kochanek] postanowił zerwać ze mną wszelką komunikację, co oczywiście zrozumiałam. Nie rozmawialiśmy ze sobą od tamtego czasu. Dziwne więc, że teraz sobie o tym przypomniał, skoro od tamtych wydarzeń minęło kilka lat - wyznała przed mężem Jada.

Myślicie, że skandal zaszkodzi Smithom w budowaniu wizerunku "perfekcyjnej rodziny"?

bEKjVouq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(87)
Roxy
rok temu
Skoro im obojgu taki układ pasuje... Ja bym tak nie mogła. Jak dla mnie to nie jest prawdziwy związek
Marriage
rok temu
😱 nie mogę w to uwierzyć że rozmawiają publicznie o tak intymnych sprawach Druga rzecz Niby małżeństwo a pod kołdrą aż tłoczno od innych osób
Tyt
rok temu
Serio? Dla mnie to albo jest się ze sobą albo nie. Albo decydujemy się na bycie wiernym sobie i dbamy o to co jest albo nie tracimy czasu na siebie skoro nie spełniamy swoich oczekiwań
bEKjVour
Kasia
rok temu
To chore
Fuj
rok temu
Zobaczcie jak Will Smith całuje swojego syna w usta...z nimi jest cos nie tak
Najnowsze komentarze (87)
Berta
rok temu
Brawo! To jest dojrzałość!
snaprhytm3
rok temu
jakby koleś tego nie wygadał, to prawdopodobnie nie powiedziała by o tym, a miała być to szczera prawda do bólu, taki był zamysł tego programu... chyba że to była ustawka. Cały czas tylko ona, ona, ona, ona, chciałaa uzdrowić swoją duszę ....nie chce się tego słuchać. Nie rozumiem o co tu chodzi
dafne
rok temu
ale dno...
cccc
rok temu
Ona jest piękna
ona29
rok temu
Pudel... co ty nakrecasz biednych Polaczków. Myslisz ze my czytamy tylko pudla? " "Prawda wyszła na jaw dopiero niedawno, a to za sprawą długiego języka 27-letniego wokalisty Augusta Alsiny " omg.. co za brednie. o ich otwartym związku wiadomo już od kilku lat.. zanim ona stworzyła swoj talkshow. to żadna nowość.. nie zapomnij w następnym art napisać ze okazało sie nagle ze jest nimfomanką co maż szanuje i wspiera
Aga
rok temu
Skomplikowana relacja ze starszą, zamężna matka swojego przyjaciela to faktycznie niezła pomoc dla młodego chłopaka z problemami psychicznymi. MASAKRA
Ana
rok temu
Przynajmniej są uczciwi wobec siebie i dzieci...to ich sprawa...
Moss
rok temu
Im juz nic nie zaszkodzi. Są otwartymi nowocześnie myślącymi ludźmi którzy starają sie isc droga szczerości, oglądam talkshow Jady, bardzo dobry, wiele tematów tabu nigdzie indziej nie poruszanych tam jest.
bEKjVouj
www
rok temu
Smith lubi podróżować "Lolita Express" zresztą jak Clinton i Obama.
www
rok temu
Dlaczego Smith jest na wykazie lotów na wyspę "Little St. James" Epstaina.?
wow
rok temu
Pewnie pan Smith ma małego.
Domino
rok temu
Nikt nikomu krzywdy nie robi. Są razem, są wspólne dzieci, interesy i luz.
Trtr
rok temu
Jakie dno :o taka nowoczesność:P
Inga
rok temu
Taki zwiazek to nie zwiazek zaden.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKjVovc
bEKjVovd
bEKjVove
bEKjVovf
bEKjVovg
bEKjVouL