Trwa ładowanie...
Kafel
|

Jakie wykształcenie mają prowadzący śniadaniówek? Oto, co studiowali Maciej Kurzajewski, Paulina Krupińska i inni (ZDJĘCIA)

242
Podziel się:
242
Podziel się:

Wiedzieliście, że w przeszłości Marcin Prokop chciał związać się bankowością? Również Katarzyna Cichopek wybrała kierunek studiów niezwiązany z dziennikarstwem. Zobaczcie, jakim dyplomem mogą pochwalić się gwiazdy TVN i TVP.

1
 / 24
Jakie wykształcenie mają prowadzący śniadaniówek? Oto, co studiowali Maciej Kurzajewski, Paulina Krupińska i inni (ZDJĘCIA)
Jakie wykształcenie mają prowadzący śniadaniówek? Oto, co studiowali Maciej Kurzajewski, Paulina Krupińska i inni (ZDJĘCIA)
Jakie WYKSZTAŁCENIE mają prowadzący śniadaniówek? Oto co studiowali Maciej Kurzajewski, Filip Chajzer i inni (ZDJĘCIA) (Instagram)
0
0

Prowadzenie programów śniadaniowych wymaga od prezenterów wiedzy w bieżących tematach i bycia przygotowanym na każdą okoliczność. W końcu to miejsce, w którym jednocześnie piecze się kurczaka i rozmawia z gośćmi, a tuż obok niecierpliwi się artysta, który przyjechał zagrać krótkie show.

Gospodarze śniadaniówek jednak całkiem dobrze odnajdują się w całym tym rozgardiaszu, choć sami przyznają, że to wymaga od nich solidnego przygotowania. Uczelnie wyższe nie oferują przecież kierunku, dzięki któremu można zostać prowadzącym program śniadaniowy. Tego też sami musieli nauczyć się m.in. Dorota Wellman, Katarzyna Cichopek czy Tomasz Kammel, którzy z wykształcenia nie są nawet dziennikarzami.

Jakie dyplomy mają więc prowadzący "Pytania na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Przekonajcie się sami!

2
 / 24
Filip Chajzer

Filip Chajzer studiował (z przerwami) dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

3
 / 24
Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

4
 / 24
Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki ukończył Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

5
 / 24
Marcin Prokop

Marcin Prokop studiował w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Wybrał specjalizację marketing bankowości elektronicznej.

6
 / 24
Aleksandra Grysz

Aleksandra Grysz to absolwentka zarządzania wyspecjalizowana w marketingu. Uczyła się w Szkole Głównej Handlowej.

7
 / 24
Dorota Wellman

Dorota Wellman jest absolwentką Wydziału Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Obroniła pracę magisterską dotyczącą życia i twórczości Czesława Miłosza.

8
 / 24
Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest po psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

9
 / 24
Tomasz Kammel

Tomasz Kammel to absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, w której studiował germanistykę. Kammel może się pochwalić tytułem magistra.

10
 / 24
Ida Nowakowska

Ida Nowakowska z wykształcenia jest aktorką. Studiowała na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Gwiazdka TVP studiowała też na Wydziale Nauk Politycznych, gdzie przyglądała się relacjom międzynarodowym.

11
 / 24
Aleksander Sikora

Aleksander Sikora ukończył biologię i geografię na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studiował również zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

12
 / 24
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska skończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

13
 / 24
Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski ma za sobą studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

14
 / 24
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska ukończyła Kolegium Europejskie na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

15
 / 24
Tomasz Wolny

Tomasz Wolny to absolwent studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

16
 / 24
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Napisała licencjat o dziennikarstwie radiowym. Broniła się w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

17
 / 24
Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga z wykształcenia jest filolożką rosyjską. Studiowała na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej.

18
 / 24
Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik studiował filmoznawstwo.

19
 / 24
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii SWPS w Warszawie. W 2006 roku obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.

20
 / 24
Damian Michałowski

Damian Michałowski jest absolwentem studiów na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

21
 / 24
Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest absolwentką psychologii społecznej na SWPS w Warszawie.

22
 / 24
Krzysztof Skórzyński

Krzysztof Skórzyński studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Spełnia się także jako nauczyciel w klasie o profilu dziennikarskim w jednym z warszawskich liceów.

23
 / 24
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponoć miała nawet chrapkę na doktorat.

24
 / 24
Izabella Krzan

Izabella Krzan jest absolwentką ekonomii. Studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

KOMENTARZE
(242)
Magda
rok temu
Kobieta Petarda mówiła, że Kurzajewski ma tylko maturę. Pudelek wie lepiej?
ddtvn
rok temu
Niestety pani Majdan jest w historii programów śniadaniowych NAJBARDZIEJ nielubianą i krytykowaną prowadzącą, bo brak jej podstawowych umiejętności dziennikarskich. Udaje panią dziennikarkę, prezenterkę, a kompetencji brak. Zasób słownictwa ubogi, umiejętność prowadzenia programu na żywo zerowa. Za to na pierwszy plan wybija się u pani przemądrzałość na każdy temat, jaki się pojawia w programie.😏
Prawda
rok temu
Kurzajewski 50 lat ma tylko Mature.Kurzajewski nie ma studiow on ma tylko mature
Quo Vadis
rok temu
To zabawne, że kiedyś studia dawały wiedzę, a teraz wystarczy pojawiać się na zajęciach by mieć wyższe wykształcenie. Niestety często spotykam się z brakiem elementarnej wiedzy ludzi, którzy zajmują stanowiska adekwatne do ukończonych kierunków. Czy zatem wtórny analfabetyzm na stałe zagościł w naszym kraju? Czy winą za ten stan powinnismy obarczyć wszechobecne media czy dostęp do nowinek technicznych? Wdał internet miał być naszym epicentrum szybkiej wiedzy, a w dobie globalizacji bezkresnych możliwości. Co zatem króluje w wyszukiwarce Google: co zrobić dziś na obiad, gdzie leży Włocławek, czy można polizać łokieć… 😔
Poeta
rok temu
No wykształciuchy! Marnują się w tym tivi!
Najnowsze komentarze (242)
Zoska
rok temu
Kurzaj tornister na plecy i idz do szkoły. Kto go tam trzyma w TVP z takim wyksztslceniem.
Alicja
rok temu
Za wyższe wykształcenie uniwersyteckie uważa się tylko studia zakończone obroną pracy magisterskiej i uzyskaniem tytułu magistra.Obecnie przyjmuje się jeszcze jako wyższe wykształcenie po ukończeniu studiów licencjackich i są to tzw.studia zawodowe ale też aby je zakończyć prawidłowo trzeba obronić pracę licencjacką.Chodził na studia, studiował , był słuchaczem to sformułowania wprowadzające tylko w błąd.Takie osoby nadal mają tylko średnie wykształcenie.
dziadek
rok temu
Na Jowisza! Co to jest psychologia stosunków międzykulturowych? Czym się zajmuje i do czego służy?
Kama
rok temu
Jeśli chodzi o panią Rozenek lubię ją, naprawdę jest sympatyczna, ale odstaje jeśli chodzi o prowadzenie na żywo DDTVN... Powinna pomyśleć o czymś innym
Bogdan
rok temu
Studiował(a) a ukończył(a) i zdobył tytuł to jest różnica. Właściwie z informacji nie wynika kto kim jest.
Mesjarz
rok temu
Niby mają szkoły pokończone a te kameleony prezentują tak niski poziom..
Basia
rok temu
Cichopek miała młodszego, wykształconego męża po studiach to zamieniła go na dziadka z matura. Mieszkała sama z mezem, a teraz będzie mieszkać z teściowa, co drugi tydzień że swoimi dziećmi i jeszcze może synowie Kurzaja. Napewno ten młodszy. Oj będzie się działo. Ciekawe ile wytrzyma? Porażka.
Jadzia
rok temu
Kasiunia siedź w swojej dziupli, bo synuś "zakochany" w mamusi nie będziesz najważniejsza, a Twoje dzieci jak beda mówić babciu, ciociu. Oj narobi się. Ja pol roku wytrzymalam z teściowa ale nigdy więcej chociaż była miła.
brak słów
rok temu
No nareszcie Cichopek wszyscy bardzo tęsknili
stara
rok temu
chyba tylko Dorota Wellman ma prawilne studia, ona dawno, dawno temu prowadziła program "Goniec - Tygodnik kulturalny", a to nie śniadaniówka z poradami dot. pielęgnacji stóp, bo znacznie większego wysiłku umysłowego wymaga
senior 80
rok temu
studiował/a czy ukończyła to dwie zasadnicze różnice
Wera
rok temu
Kurzaj potrzebuje opiekunki dla siebie i mamusi. On już starszy nie daje rady. Kasieńka byla chętna, to zostawiła męża I dzieci i poleciała za miłością. Niedługo jej to bokiem wyjdzie. Ale gratuluję trzeba się sparzyć żeby docenić co się straciło.
Janusz,Waldek
rok temu
Cichopek psycholog, a własnym dzieciom zgotowała piekło
koneser
rok temu
Ten co to napisał nie zna odmiany wyrazów przez przypadki !
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Andrzej Chyra oddaje się czułościom z tajemniczą brunetką podczas nocnej schadzki (ZDJĘCIA)

Andrzej Chyra uważany jest w show-biznesie za wyjątkowo kochliwego. 59-latek ma na swoim koncie kilka mniej i bardziej medialnych związków. Tym razem paparazzi wypatrzyli nocną schadzkę aktora z tajemniczą ukochaną.
9.

Bridgertonowie. Jaki jest prawdziwy wiek aktorów grających młodych arystokratów? Różnica w metryce jest KOLOSALNA (ZDJĘCIA)

Serial "Bridgertonowie" opowiadający o członkach należących do londyńskiej śmietanki towarzyskiej święci triumfy. Sporym zaskoczeniem może być wiek aktorów, którzy wcielają się w młodych arystokratów. Zobaczcie największe różnice w metryce pomiędzy aktorem, a graną przez niego postacią. Zaskoczeni?
8.

Natasza Urbańska prezentuje ODWAŻNY teledysk z włoskim modelem. Nie brakuje namiętnych kadrów. Józefowicz będzie dumny?

Natasza Urbańska w nowym klipie bez krępacji romansuje z zabójczo przystojnym Włochem. Kąpiel w morzu, pocałunki przy lodach i namiętny taniec w świetle ogniska - to wszystko możemy zobaczyć w jej najnowszym teledysku do piosenki "Shed a Light". Myślicie, że Januszowi Józefowiczowi klip się spodoba?
7.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Gwiazdy i przyjaciele pożegnali aktorkę (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. W czwartek w Legnicy odbył się pogrzeb gwiazdy. W ceremonii uczestniczyli m.in. Renata Pałys oraz Patrick Yoka, którzy przez lata współpracowali z aktorką.
6.

Julia Wieniawa pozuje w nowej kampanii. Powiało luksusem? (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa wzięła udział w sesji, podczas której zaprezentowała nietuzinkowe pozy. Aktorka zadała szyku w kremowym komplecie dresowym oraz... satynowym szlafroku. Klasa?
5.

Wyposażona w torebkę z krokodyla za 2 miliony złotych Khloe Kardashian zmierza na lunch z Tristanem Thompsonem. Romans kwitnie? (ZDJĘCIA)

Wspólne życie Khloe Kardashian i Tristana Thompsona urosło już w mediach do rangi telenoweli. Choć celebrytka twierdzi, że z niewiernym koszykarzem łączy ją przyjaźń, internauci powątpiewają w wiarygodność jej słów. Myślicie, że dała mu kolejną szansę?
4.

Ben Affleck spotkał się z Jennifer Garner pod szkołą syna. Aktorka WYŚCISKAŁA SIĘ z byłą teściową (ZDJĘCIA)

Oczy całego plotkarskiego świata zwrócone są na związek małżeński Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Wokalistka z pewnością nie była zachwycona po zapoznaniu się ze zdjęciami dokumentującymi spotkanie męża z byłą żoną. Tymczasem matka aktora wyraźnie stęskniła się za dawną synową.
3.

Michał Szpak w cekinowym topie i skórzanych spodniach pręży umięśnioną klatę na ściance (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Polskie Nagrody Różnorodności. Swoją obecnością zaszczycił m.in. Michał Szpak, który zaprezentował się w złotym topie, skórzanych spodniach i futurystycznych butach na obcasie. Petarda?
2.

Ewa Chodakowska wyprowadziła psa na spacer, wymachując torebką za ponad 12 TYSIĘCY złotych (ZDJĘCIA)

Ewa Chodakowska jest szczęśliwą właścicielką uroczego białego pieska. Trenerka została zauważona przez jednego z papararzzi podczas spaceru z pupilem. Nawet podczas tak zwyczajnej sytuacji nie rozstała się z wartościowym kobiecym gadżetem.
1.

Britney Spears wykonuje dziki taniec w prześwitującej halce do piosenki Justina Timberlake'a. Woła o pomoc? (WIDEO)

Britney Spears z coraz większą gorliwością prowokuje internautów przy pomocy śmiałych filmików. Ostatnim nagraniem piosenkarka bynajmniej nie uspokoiła zaniepokojonych jej stanem fanów...