Witek
|
aktualizacja

Jay-Z tłumaczy się z WPADKI na Super Bowl!

118
Podziel się

Raper wyznał, dlaczego wraz z żoną i córką zdecydowali się nie wstać podczas hymnu. Odpowiedź zaskakuje…

Jay-Z tłumaczy się z WPADKI na Super Bowl!
(East News)

Wciąż nie milkną echa niedzielnego finału Super Bowl. Jak co roku, miliony Amerykanów zasiadło przed telewizorami w celu obejrzenia starcia między dwoma futbolowymi drużynami. Nierzadko więcej emocji niż same rozgrywki, wzbudza występ podczas Halftime Show. Tym razem swoje umiejętności sceniczne miały okazję zaprezentować Shakira i Jennifer Lopez. Artystki nie zawiodły i przygotowały dla widzów show z prawdziwego zdarzenia. Uzupełniony o taneczne popisy występ określono przez media jako "festiwal latynoskiej kultury".

Sportowe wydarzenie przyciągnęło wiele znanych osobistości. Wśród tych, którzy mieli okazję obejrzeć show nie z perspektywy kanapy, znaleźli się między innymi Beyonce i Jay-Z. W kontekście obecności gwiazdorskiej pary na Super Bowl mówi się jednak w związku z ich nieodpowiednim zachowaniem. Piosenkarka, raper i ich najstarsza córka wzbudzili kontrowersje, gdy nie zdecydowali się zgodnie z tradycją wstać podczas hymnu. Zaczęto wówczas spekulować, że Carterowie chcieli w ten sposób zamanifestować swoje poglądy. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Głos w sprawie zabrał sam Jay-Z, który wytłumaczył, co się tak naprawdę stało. Podczas spotkania na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku, zapytano artystę, czy jego zachowanie miało na celu "przekazanie jakiegoś konkretnego sygnału":

Przepraszam, ale właściwie to nie… - zdradził 50-latek. Dodał, że jeżeli chciałby coś ważnego przekazać, na pewno, by o tym poinformował:

Powiedziałbym Wam, że tak, właśnie to zrobiłem. Myślę, że większość o tym wie.

W dalszej części rozmowy wyjaśnił, dlaczego właściwie nie wstali podczas występu Demi Lovato:

Dotarliśmy na miejsca, usiedliśmy i po chwili wszystko się zaczęło. Moja żona zaczęła opowiadać, że zna to uczucie podczas występu na Super Bowl. Przez cały czas rozmawialiśmy o tym, co się dzieje. Weszła Demi, skomentowaliśmy to, jak pięknie wyglądała, jak brzmi i przez co przechodzi w swoim życiu. Byliśmy bardzo dumni. Występ się skończył. Potem dostałem telefon i usłyszałem: "Wiesz, że nie wstaliście podczas hymnu?"

Dodał, że podczas tegorocznego występu nawet jeżeli by chciał i tak nie musiałby protestować:

Spójrzcie na artystów, których wybraliśmy: Kolumbijka i Portorykanka na Super Bowl - to najgłośniejsze oświadczenie, jakie mogliśmy wygłosić - wyznał podczas wizyty na uniwersytecie.

Raper powiedział też, że nie zdecydowałby się na takie zachowanie w towarzystwie córki, która z pewnością nie wiedziałaby, co się dzieje:

Nie zrobilibyśmy tego Blue, nie postawilibyśmy jej w takiej sytuacji. Zadawałaby mnóstwo pytań. Ktokolwiek ją zna, wie, że zasypałaby mnie pytaniami. To dziecko, które wsiada do samochodu i po sekundzie pyta: "Tatusiu, już jesteśmy, dojechaliśmy?" - zdradził.

Przekonuje Was jego odpowiedź?

KOMENTARZE
(118)
Pati
2 tyg. temu
Co on bredzi ?
ona29
2 tyg. temu
jestem wielką fanką Beyonce xD ale nie ma większych snobów od nich xD
J. James
2 tyg. temu
W ten sposób chcieli zwrócić na siebie uwagę, bo inaczej pewnie by ich nie zauważyli a teraz się tłumaczą. Świadomie to zrobili a córka taka bystra i nie zauważyła?!!!
Pggg
2 tyg. temu
Też uwielbiam muzykę Beyonce, ale widać, że ostatnio gubi ich pycha, a upadek z wysokiego piedestału jest bardzo bolesny...
Gosc
2 tyg. temu
Woli zrobić z siebie idiote, niż przyznać ze jest rasista.
Najnowsze komentarze (118)
bebe
2 tyg. temu
bydlo pozostanie bydlem, chocby szmaragdami obsypane.
neo
2 tyg. temu
"Tak się ućpalim, że niczego nie słyszelim" - oficjalne oświadczenie J-Z&BN$ ;)
"Dziki
2 tyg. temu
też człowiek" jak mawiał klasyk...
Magda
2 tyg. temu
Co to ma być? Zagadali się i hymnu nie usłyszeli? Nie widzieli, że ludzie stoją? Idiotyzm.
Bredzi.
2 tyg. temu
Oni wiedza co zrobili i dlaczego. Teraz jest krzyk, to zaczal gadac glupoty bo sie boi ze na tym straci $. Jakby Trump przegral, to zostal by boharerem. Im jest strasznie zle w USA. Tylko Beyoncé ma 500 milionow $.
KaCha
2 tyg. temu
Było widać, że nie wstali bo się im nie chciało i tyle! Nie było w tym głębszej historii 🤨
WPW
2 tyg. temu
Co on pier..li?
Mki
2 tyg. temu
Tak naprawde to niewiem co on pie...li
snip21
2 tyg. temu
sła bee. ...
Aga
2 tyg. temu
Widocznie mają coś ze sluchem Ośmieszyli się oboje
ComeOnH8Me
2 tyg. temu
Było się nie spóźniać jak zwykle! Poza tym co on piep#zy?
lol
2 tyg. temu
Toż to prostaki z kasą!
w USA
2 tyg. temu
................ jesteście skończeni .. na bank !
USofMexico
2 tyg. temu
Od kasy się piosenkarzom w ... poprzewracało. Wielka polityka się śni. Pewnie to gest p-ko ichniejszemu prezydentowi, ale później skumali, że strzał w kolanko sobie zafundowali;)
...
Następna strona